Výsledky posledních soutěží
  • 05.-06.11.2016 - Dvectis Kometa Cup 2016 - Brno

    Jun-I-D-STT (9)
    8.-9.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

    Jun-II-D-STT (11)
    4.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE

    Jun-II-C-STT (25)
    8.-9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-I-D-LAT (9)
    8.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

    Jun-II-D-LAT (11)
    11.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila

    Jun-II-C-LAT (32)
    10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Dospělí-A-LAT (24)
    8.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    TL-Dospělí-LAT (17)
    15.-16.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Dospělí-STT (21)
    2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE

    Dospělí-D-STT (12)
    6.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE

    Dospělí-C-STT (16)
    8.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (23)
    12.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra
    13.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-B-LAT (14)
    1.místo Grepl Pavel & Šírová Nela FINÁLE (F)

    TL-Jun-I-STT (12)
    9.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    TL-Mládeže-STT (9)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (18)
    16.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

  • 28.10.2016 - O Chrudimskou loutku - Chrudim

    Jun-II-C-STT (11)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-II-B-STT (9)
    8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-C-LAT (8)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-C-LAT (13)
    6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    28.10.2016 - Pojizerský pohár - Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou - Mladá Boleslav

    TL-Dospělí-STT (27)
    4.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    10.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    18.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-A-LAT (25)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    TL-Dospělí-LAT (22)
    21.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    29.10.2016 - O pohár starosty města Uherské Hradiště - Uherské Hradiště

    Dospělí-D-STT (6)
    2.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE (F)

    Dospělí-D-LAT (8)
    5.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Senioři-II-C-STT (8)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-C-STT (10)
    4.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-B-LAT (14)
    14.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    30.10.2016 - Blanenský Danza Cup - Blansko

    Jun-II-C-STT (9)
    3.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (7)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    Dospělí-C-STT (7)
    5.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-B-LAT (7)
    7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

  • 22.10.2016 - O cenu starosty obce Rapotín "3. ročník" - Rapotín

    Jun-I-D-STT (8)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára FINÁLE

    Jun-II-D-STT (6)
    6.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-I-D-LAT (8)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (7)
    4.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška FINÁLE

    Děti-II-D-STT (5)
    4.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-D-LAT (5)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Dospělí-D-STT (5)
    1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    2.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza
    3.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-B-LAT (5)
    1.místo Grepl Pavel & Šírová Nela

    Dospělí-D-LAT (2)
    1.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-C-LAT (2)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-STT (8)
    1.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE (F)

    Senioři-I-C-STT (7)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
    6.-7.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-C-STT (6)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Senioři-I-C-LAT (7)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-II-C-LAT (5)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    23.10.2016 - Kometa Low Cost - Brno

    Jun-II-C-STT (15)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    Jun-II-C-LAT (12)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-I-E-KOMB. (6)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Jun-II-E-KOMB. (5)
    4.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

  • 15.10.2016 - Podzimní cena města Vyškova - Vyškov

    Jun-II-D-STT (15)
    5.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila
    12.-14.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-STT (17)
    2.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (16)
    2.místo Pavlíček Viktor & Kunčáková Sára FINÁLE (F)

    Děti-II-D-LAT (10)
    3.místo Pavlíček Viktor & Kunčáková Sára FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (17)
    7.-10.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila
    17.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-LAT (18)
    8.-10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Děti-II-E (12)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Jun-I-E-KOMB. (12)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Dospělí-D-STT (4)
    2.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-D-LAT (14)
    7.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-C-STT (7)
    1.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE (F)

    16.10.2016 - O cenu TK Orel Telnice - Telnice

    Děti-II-E (5)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Jun-II-B-STT (9)
    8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-C-LAT (9)
    5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-E-KOMB. (5)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Senioři-I-C-STT (5)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-I-D-STT (7)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
    5.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-II-C-STT (4)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-STT (8)
    4.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

    Dospělí-C-STT (9)
    4.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

  • 09.10.2016 - Pohár královského města Slaný - 2. ročník - Slaný

    TL-Jun-I-STT (20)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    9.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    11.-12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    11.-12.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    TL-Mládeže-STT (13)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (9)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    TL-Jun-I-LAT (21)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    17.-18.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    19.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    21.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-I-C-LAT (12)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE
    7.míso Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (12)
    10.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

  • 01.10.2016 České Budějovice Open 2.ročník České Budějovice

    Senioři-I-D-STT (9)
    1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)

    Senioři-I-C-STT (7)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-C-STT (6)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (3)
    1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-I-C-LAT (8)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
    8.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-C-LAT (4)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-STT (4)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

  • 28.09.2016 Mistrovství ČR družstev 2016 Brno

    Dospělí-LAT-(16)
    9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina, Janků Jakub & Dobešová Lenka, Grepl Pavel & Šírová Nela, Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-STT-(21)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina, Očenášek Matěj & Koldová Eliška, Hýža Miroslav & Feglová Dominika, Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Jun-STT-(14)
    7.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie, Směták Marek & Zymová Aneta, Borůvka Daniel & Borůvková Barbora, Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-LAT-(15)
    10.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška, Veverka Dominik & Látalová Valerie, Směták Marek & Zymová Aneta, Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

  • 24.09.2016 - Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 - Otrokovice

    TL-Jun-I-STT (22)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    14.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    19.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    20.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    TL-Mládeže-STT (14)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (14)
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (29)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    12.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    18.-19.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    26.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    24.09.2016 - Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 - Otrokovice

    Jun-I-D-STT (10)
    10.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-C-STT (16)
    11.-12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-D-STT (5)
    5.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-D-STT (9)
    9.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-STT (19)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (11)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE

    Jun-I-C-LAT (21)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    7.-8.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    10.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-LAT (12)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    12.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Děti-II-D-LAT (5)
    5.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Dospělí-A-STT (24)
    21.-22.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    TL-Dospělí-STT (13)
    9.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    25.09.2016 - Kometa Low Cost - Brno

    Jun-I-C-STT (6)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-II-C-STT (9)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY B

    Jun-I-C-LAT (9)
    3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE
    5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (12)
    8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-E-KOMB. (9)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    7.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Jun-II-E-KOMB. (4)
    3.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Děti-II-E (7)
    1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

  • 17.09.2016 Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Děti a Junioři Praha

    Děti-II-C-STT (8)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE

    Děti-II-C-LAT (8)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE

    Jun-I-C-STT (16)
    1.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    5.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE

    Jun-I-C-LAT (16)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    7.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    11.-12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-C-STT (13)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (14)
    10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    18.09.2016 - Velká cena MZ Dance Team - Memoriál Aloise Dvořáka - Dospělí - Praha

    Dospělí-D-STT (10)
    10.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Dospělí-C-STT (10)
    10.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-I-D-STT (8)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
    7.-8.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-D-LAT (6)
    6.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-C-STT (7)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-C-LAT (3)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

  • 03.09.2016 CENA PRASKAČKY Praskačka

    Jun-I-C-STT (8)
    1.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-LAT (8)
    2.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)

    Jun-II-C-STT (7)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (8)
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Dospělí-D-STT (8)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    04.09.2016 - CENA PRASKAČKY - Praskačka

    Dospělí-D-STT (9)
    9.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-D-STT (10)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
    6.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-C-STT (11)
    5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-C-LAT (5)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-C-STT (8)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Senioři-II-C-LAT (3)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    03. 09.2016- Kranj
    WDSF Rising Stars STT
    2. místo: Hýža Miroslav & Feglová Dominika
    World Open
    32. -33. místo: Hýža Miroslav & Feglová Dominika

    Mistrovství světa U21
    69. - 71. Místo: Matěj Očenášek - Eliška Koldová

    Prague Open - junior 1 STT
    6. místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
    Prague Open - junior 1 LAT
    10. - 11. místo: Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

  • Stuttgart - Germany on 12 August 2016

    WDSF GrandSlam Adult Standard (227)
    95.-96.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova

    Stuttgart - Germany on 10 August 2016

    WDSF Open Youth Standard (143)
    50.-52.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

  • 25.06.2016 - Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA - PRAHA TANCEM ODĚNÁ - Praha

    Dospělí-D-STT (11)
    10.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-STT (8)
    5.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-D-LAT (16)
    10.-11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-LAT (9)
    5.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (5)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    26.06.2016 - Letní cena KST Silueta Praha, o.p.s. a TK Amicia Dance Praha - Praha

    Jun-I-C-STT (13)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-II-C-STT (12)
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-C-STT (6)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

    Jun-I-C-LAT (13)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    10.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-C-LAT (7)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

    Jun-II-D-LAT (12)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-II-C-LAT (13)
    10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

  • 18.06.2016 - COOL DANCE - Frýdlant nad Ostravicí

    Jun-I-C-STT (9)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

    Jun-II-C-STT (13)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-I-C-LAT (11)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

    Jun-II-D-LAT (14)
    9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Dospělí-D-STT (3)
    2.-3.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-D-LAT (7)
    7.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

  • 11.06.2016 Jaro a Jaro Junior 2016 Mikulov

    Jun-I-D-STT (6)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-D-LAT (7)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Děti-II-D-STT (4)
    3.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Děti-II-E (10)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    10.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Děti-II-D-LAT (4)
    3.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-E-KOMB. (11)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    10.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    12.06.2016 - O pohár barona Trencka - BRNO

    Jun-I-D-STT (8)
    6.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-D-STT (4)
    1.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-II-D-STT (13)
    13.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-STT (14)
    6.-7.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-I-D-LAT (10)
    9.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-D-LAT (5)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-II-D-LAT (14)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)
    14.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Děti-II-E (12)
    2.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Jun-II-E-STT (12)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Jun-II-E-LAT (12)
    4.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Senioři-I-D-STT (9)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)

    Dospělí-C-STT (10)
    8.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-STT (15)
    10.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    12.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Senioři-I-D-LAT (7)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (11)
    4.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (24)
    15.-18.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    15.-18.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

  • 04.06.2016 - Cena SVČ a města Hodonína - Hodonín

    Děti-II-D-STT (3)
    3.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Děti-II-D-LAT (7)
    6.-7.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-D-STT (10)
    7.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-C-STT (8)
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-C-STT (15)
    9.-10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-D-LAT (13)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Senioři-I-D-LAT (6)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    Senioři-I-D-STT (5)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-D-STT (9)
    2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    Dospělí-C-STT (9)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (18)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    05.06.2016 - SPARTA CUP 2016 - Praha

    Dospělí-C-LAT (12)
    2.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)

  • 28.-29.05.2016 - Jarní cena Chrudimě - TANEČNÍ LIGA - Chrudim

    Dospělí-A-STT (30)
    24.-25.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Děti-II-D-STT (2)
    2.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-D-STT (7)
    7.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-C-STT (10)
    8.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Děti-II-D-LAT (6)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-D-LAT (9)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-D-LAT (7)
    2.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    28.05.2016 - Jarní kvítek 2016 - Brno

    Jun-I-D-STT (9)
    7.-8.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-C-STT (12)
    3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-D-STT (17)
    15.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna
    16.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-STT (14)
    9.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-C-LAT (8)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    5.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-I-D-LAT (13)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    13.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-II-D-LAT (15)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    12.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Dospělí-D-STT (7)
    7.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Dospělí-C-STT (7)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (12)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    11.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

  • 21.05.2016 OK Dance Open 2016 Olomouc

    Junior-I-LAT (15)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Youth-STT (14)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Junior-II-LAT (26)
    11.-12.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    IO-Adults-STT (33)
    26.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    29.-31.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    22.05.2016 OK Dance Open 2016 Olomouc

    Junior-I-STT (13)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-II-STT (25)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    IO-Adults-LAT (23)
    22.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    22.05.2016 Tábor OPEN 17. ročník Tábor

    Jun-II-D-STT (10)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    Jun-II-D-LAT (11)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (9)
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-D-STT (14)
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-STT (13)
    12.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-I-D-STT (7)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Senioři-I-C-STT (7)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (5)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

  • 15.05.2016 - Májová cena města Vyškova 2016 - Vyškov

    Jun-I-D-STT (13)
    8.-9.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-C-STT (15)
    3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-STT (19)
    2.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)
    15.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna
    16.-18.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-C-STT (16)
    4.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (16)
    5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE
    15.-16.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-C-LAT (14)
    8.-9.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-D-LAT (22)
    3.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE(F)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE
    20.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška
    21.-22.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Děti-II-D-STT (6)
    2.místo Bureš David & Špičáková Bára FINÁLE (F)

    Děti-II-D-LAT (5)
    5.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-E (19)
    7.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
    15.místo Marek Ondřej & Hlavsová Lucie

    Dospělí-D-STT (10)
    3.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    7.-8.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

    Jun-I-E-KOMB. (20)
    9.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
    19.místo Marek Ondřej & Hlavsová Lucie

    Dospělí-C-STT (6)
    5.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (13)
    7.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra
    8.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    11.-12.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-LAT (10)
    6.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (11)
    10.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

  • 07.05.2016 - O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT - Spytihněv u Zlína

    Jun-I-D-LAT (16)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-STT (13)
    8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    10.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-I-C-LAT (16)
    10.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-II-D-LAT (16)
    5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-C-STT (13)
    5.-6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    08.05.2016 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína

    Dospělí-D-STT (11)
    4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-D-LAT (13)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    9.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Senioři-I-D-STT (10)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (11)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-C-STT (10)
    9.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-D-LAT (7)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Senioři-II-C-STT (7)
    5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-E-STT (10)
    5.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

    Senioři-E-STT (8)
    4.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

    Senioři-E-LAT (4)
    4.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    08.05.2016 - Jarní cena města Třebíče - 1. ročník - Třebíč

    Dospělí-C-STT (4)
    3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-B-LAT (7)
    6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    7.5.2016 WDSF Open Rimini Italy

    Junior I Standard (7)
    1.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    Junior I Latin (13)
    2.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

  • 30.04.2016 TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE - Hlučínská lilie 2016 Hlučín

    Jun-I-D-STT (12)
    11.-12.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-I-C-STT (8)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    6.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-STT (12)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

    Jun-II-C-STT (7)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-C-LAT (11)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    11.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-I-D-LAT (18)
    6.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE
    16.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-II-D-LAT (17)
    6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Děti-II-D-STT (5)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-C-STT (2)
    1.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Děti-II-D-LAT (5)
    4.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-C-LAT (3)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-C-STT (6)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-C-STT (4)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-LAT (12)
    3.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    10.12.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-D-LAT (5)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

  • 23.04.2016 - Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu - Praha

    Dospělí-A-STT (32)
    26.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    23.04.2016 O pohár klubu sportovního tance Swing Kroměříž Kroměříž

    Děti-II-D-STT (4)
    4.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Děti-II-D-LAT (6)
    4.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE

    Jun-I-D-STT (14)
    13.-14.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-D-STT (19)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (17)
    10.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-II-D-LAT (19)
    10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    24.04.2016 O cenu Sokola Kroměříž Kroměříž

    Jun-I-C-STT (10)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    5.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE
    10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-D-STT (11)
    9.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-I-D-LAT (11)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    8.-9.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Jun-I-C-LAT (14)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    7.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Děti-II-D-STT (5)
    2.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-C-STT (2)
    1.-2.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    1.-2.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Děti-II-D-LAT (4)
    3.místo Bureš David & Špičáková Bára

    Děti-II-C-LAT (4)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (11)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-C-STT (10)
    7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška
    8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (16)
    3.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    15.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Senioři-I-D-STT (8)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Senioři-I-C-STT (4)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY B

    Senioři-I-D-LAT (6)
    1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    23.4.2016 WDSF International Open Budapest Hungary

    Adult Standard (51)
    32.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth Standard (15)
    4.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE

  • 16.4.2016 WDSF European Championship Timisoara Romania

    Youth Standard (56)
    16.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    17.04.2016 Mistrovství ČR v deseti tancích - Zlín 2016 Zlín

    Jun-I-10 tanců (33)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    23.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    24.-25.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Mládež-10 tanců (20)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Do 21let-10 tanců (9)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Dospělí-10 tanců (23)
    11.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    15.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    22.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

  • 09.04.2016 Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu - Zlín 2016 Zlín

    Senioři-I-D-STT (6)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (15)
    4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (7)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (19)
    6.-8.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    TL-Mládeže-STT (14)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    7.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-I-STT (15)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (17)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    TL-Jun-I-LAT (19)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (21)
    18.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Dospělí-STT (17)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    10.04.2016 - Blanenský Danza Cup - Blansko

    Jun-I-D-STT (14)
    6.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
    13.-14.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-II-D-STT (18)
    18.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-D-LAT (18)
    18.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-II-D-LAT (22)
    21.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Děti-II-D-STT (8)
    2.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE(F)

    Jun-II-E-STT (9)
    4.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    7.-8.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Jun-II-E-LAT (9)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    9.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Děti-II-E (12)
    6.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    12.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Dospělí-D-STT (14)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

     

  • 02.04.2016 - Dance cup 2016 - Drnovice

    Jun-I-D-STT (9)
    2.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE (F)
    8.-9.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-C-STT (16)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    14.-15.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    16.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-II-D-STT (12)
    8.-9,místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    12.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-II-C-STT (18)
    14.-15.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-D-LAT (18)
    6.-7.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
    15.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    16.-18.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Jun-I-C-LAT (14)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    10.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-II-D-LAT (18)
    6.-9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    17.-18.místo Krajča Kryštof & Dočkalová Anna

    Děti-II-E (10)
    2.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    6.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
    8.místo Marek Ondřej & Hlavsová Lucie
    9.místo Fedorco Marián & Libigerová Kateřina
    10.místo Zoubek Lukáš & Roučová Eliška

    Dospělí-C-STT (9)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Jun-I-E-KOMB. (12)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie FINÁLE
    9.-10.místo Marek Ondřej & Hlavsová Lucie
    11.místo Fedorco Marián & Libigerová Kateřina
    12.místo Zoubek Lukáš & Roučová Eliška

    Dospělí-C-LAT (7)
    7.místo Topič František & Stará Nikola

    Jun-II-E-STT (6)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Dospělí-D-STT (9)
    4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

    Jun-II-E-LAT (7)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Dospělí-B-LAT (12)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A

    Dospělí-D-LAT (14)
    9.místo Tomášek David & Honová Veronika
    11.-12.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

  • 26.03.2016 Břeclavská romance 2016 Břeclav

    Jun-I-D-STT (10)
    7.-8.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-C-STT (14)
    2.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)
    9.-10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-I-D-LAT (14)
    8.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-C-LAT (13)
    7.-8.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    10.-11.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Děti-II-E (15)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Jun-II-E-KOMB. (7)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Dospělí-C-STT (6)
    6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-B-LAT (14)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE(F)
    14.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    26.03.2016 "Mistrovství jižních Čech2016-Velká cena hejtmana Jihočeského kraje" České Budějovice

    Jun-II-C-STT (12)
    12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-D-LAT (12)
    8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Dospělí-D-LAT (10)
    7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    10.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-STT (12)
    10.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka
    11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-STT (9)
    4.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-D-STT (6)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Senioři-E-STT (7)
    2.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    Senioři-I-D-LAT (4)
    1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-E-LAT (5)
    3.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

    27.03.2016 - O perníkovou pantofli - 49.ročník - Pardubice

    Jun-II-D-STT (9)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE(F)

    Jun-II-D-LAT (8)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

  • 19.03.2016 - Brno Open 2016 - Brno

    Dospělí-D-STT (9)
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-STT (10)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika
    9.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (15)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-LAT (14)
    5.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (21)
    19.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Jun-I-D-STT (8)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-STT (18)
    10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-D-LAT (14)
    12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    20.03.2016 - Brno Open 2016 - Brno

    Dospělí-C-STT (8)
    6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-C-LAT (12)
    4.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (15)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (20)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    20.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Jun-I-D-STT (6)
    2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (13)
    11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    19.-20.3.2016 WDSF International Open Brno Czech Republic

    Adult Standard (51)
    25.-26.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    32.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
    39.-41.místo Jakub Janku - Lenka Dobesova
    48.místo Grepl Pavel - Stepanka Peresta
    50.místo Lukas Hanzlik - Veronika Gorova

    Youth Standard (27)
    9.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    21.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Junior I Standard (22)
    2.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    WDSF Open Brno Czech Republic

    Youth Latin (33)
    20.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    22.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Junior I Latin (25)
    11.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova

    Adult Latin (85)
    52.místo Vilem Sir - Nela Sirova
    57.-58.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    78.-85.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

    Mezinárodní akademické mistrovství Brno

    Standard (9)
    5.místo Grepl Pavel - Stepanka Peresta
    6.místo Jakub Janku - Lenka Dobesova

  • 12.03.2016 - Mistrovství Prahy 2016 - tř. DCB - Praha

    Dospělí-D-STT (22)
    14.-16.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    14.-16.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-C-STT (18)
    11.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (25)
    14.-16.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    24.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-I-D-STT (8)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    5.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-LAT (5)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-B-LAT (14)
    14.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    12.03.2016 Novohradská číše 2016 - 38. ročník - Memoriál Karla Hrušky Nové Hrady

    Dospělí-A-STT (10)
    5.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    12.-13.3.2016 WDSF World Open Pieve Di Cento Italy

    Adult Standard (202)
    49.-50 místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth Standard (40)
    8.-9.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth Latin (73)
    33.-35.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

  • 05.03.2016 - Mistrovství ČR ve standardních tancích 2016 - Praha

    Mládež-STT (32)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    9-10.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Do 21let-STT (11)
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Junioři-I-STT (33)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    17.-18.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    22.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Dospělí-STT (50)
    4.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    11.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    23.-24.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    29.-30.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    42.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

  • 27.02.2016 O pohár města Šumperka Šumperk

    Jun-I-D-STT (10)
    1.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-STT (8)
    1.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (14)
    2.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)
    7.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
    14.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-I-C-LAT (8)
    6.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Jun-I-D-LAT (15)
    11.-12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-LAT (20)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    18.-20.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Děti-II-E (9)
    4.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie FINÁLE
    5.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Jun-I-E-KOMB. (10)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie FINÁLE
    7.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Dospělí-D-STT (9)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-C-STT (10)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    5.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

    Senioři-I-D-STT (7)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE(F)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (14)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    12.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-C-LAT (14)
    10.místo Topič František & Stará Nikola

    27.02.2016 Benátecký pohár - 37. ročník Benátky nad Jizerou

    Dospělí-A-STT (26)
    4.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M
    5.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M

    28.02.2016 - Táborský pecen 16. ročník - Tábor

    Jun-I-D-STT (10)
    10.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Děti-II-D-STT (6)
    6.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Děti-II-D-LAT (9)
    8.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

  • 20.02.2016 - Kamenický pohár - Kamenice u Prahy (okr. Praha - východ)

    TL-Mládeže-STT (12)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    7.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-I-STT (18)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (12)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (17)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    21.02.2016 - Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha - Praha

    Dospělí-C-STT (11)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Senioři-I-D-STT (16)
    5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    13.-14.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-II-D-STT (9)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-D-LAT (25)
    7.-8.místo Tomášek David & Honová Veronika
    17.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-LAT (10)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    7.-8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-STT (17)
    3.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

    Senioři-E-STT (9)
    2.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

    Senioři-II-D-LAT (3)
    2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-E-LAT (5)
    2.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

  • 14.02.2016 O Žďárský pohár 2016 - TANEČNÍ LIGA Žďár nad Sázavou

    Jun-II-C-STT (9)
    2.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE (F)

    Dospělí-C-STT (11)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    11.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Jun-II-C-LAT (10)
    10.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

    Dospělí-D-LAT (19)
    9.-10.místo Tomášek David & Honová Veronika

    TL-Dospělí-LAT (21)
    17.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-STT (17)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    4.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F)

    TL-Dospělí-STT (19)
    2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    14.02.2016 Říčanský pohár 2016 - 39. ročníkv Říčany u Prahy

    Jun-I-D-STT (14)
    1.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (17)
    5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (16)
    16.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-LAT (21)
    21.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Senioři-I-D-STT (10)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-LAT (5)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (24)
    19.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
    22.-23.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-STT (22)
    14.-15.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka
    21.-22.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

  • 06.02.2016 Hlinecké Géčko Hlinsko

    Dospělí-D-STT (17)
    11.-12.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-A-STT (21)
    7.-8.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    7.-8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    Dospělí-B-LAT (13)
    8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    07.02.2016 - Únorové Géčko - Hlinsko

    Jun-II-D-STT (12)
    7.-8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-D-STT (6)
    3.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE
    4.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE

    Jun-I-D-STT (10)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE
    4.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (10)
    10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-D-LAT (9)
    2.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE (F)
    6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

    Jun-I-D-LAT (12)
    1.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE (F)
    11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    7.2.2016 Italie Prato Trofei Lowcost

    Adult STT (84)
    6.místo Miroslav Hýža a Dominika Feglová FINÁLE
    8.-9.místo Roman Pecha a Kateřina Srostlíková
    15.místo Matěj Očenášek a Eliška Koldová

  • 30.01.2016 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 Olomouc

    Mládež-LAT (37)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Do 21let-LAT (13)
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Junioři-I-LAT (36)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    8.-9.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-LAT (43)
    7.-8.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
    36.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    31.1.2016 DANSOVIA GRAND GALA 2016

    Deti 2 (28)
    6.místo Směták Marek - Zymová Aneta FINÁLE

  • 17.01.2016 WDSF Open Budrio Italy

    Youth Standard (14)
    2.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE

    23.01.2016 COOL DANCE 2016 - 8. ročník Praha

    Dospělí-A-STT (23)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    14.-15.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    TL-Dospělí-STT (19)
    3.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE

    24.01.2016 Sněhová vločka - O pohár Mistra Yody BRNO

    Jun-I-D-STT (10)
    3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-I-C-STT (10)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-D-STT (19)
    8.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-I-C-LAT (8)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (19)
    16.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Jun-II-D-LAT (26)
    24.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

    Děti-II-E (10)
    8.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Dospělí-E-STT (9)
    7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-LAT (6)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-C-STT (12)
    9.místo Pala Aleš & Reichová Eliška
    10.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (19)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

  • 08.01.2016 - Astra Praha 2016 - tř. DCB - 1.část-pátek 18-23 - Praha

    Dospělí-D-STT (14)
    2.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE (F)

    09.01.2016 - Astra Praha 2016 - tř. DCB - 2.část-sobota 9.30-17 - Praha

    Senioři-E-LAT (6)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Senioři-E-STT (9)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    09.01.2016 O CUKROVOU ČÍŠI 2016 Kroměříž

    Jun-II-D-STT (16)
    7.-8.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    15.-16.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-D-LAT (21)
    11.-12.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    21.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

    Dospělí-C-STT (2)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-STT (6)
    1.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)

    Dospělí-D-LAT (9)
    3.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

  • 04.01.2016 WDSF Open Verona Italy

    Adult Standard (39)
    3.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova FINÁLE

  • 19.12.2015 CRYSTAL CUP 2015 - Taneční ligy Moravskoslezské divize Ostrava DKMO a.s.

    Jun-II-D-STT (9)
    2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)

    Jun-II-D-LAT (8)
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Děti-II-D-STT (2)
    2.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Děti-II-D-LAT (2)
    1.místo Bureš David & Látalová Valerie

    19.12.2015 Vánoční cena města Rokycan Rokycany

    Dospělí-A-STT (20)
    3.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F)

    20.12.2015 Vánoční cena TŠ Metronom Praha 2015 Praha

    Dospělí-A-STT (33)
    2.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F)
    6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

  • 12.12.2015 - WDSF European Cup Dnepropetrovsk Ukraine

    Ten Dance (20)
    12.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    12.12.2015 - WDSF World Open Dnepropetrovsk Ukraine

    Adult Standard (66)
    24.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    12.12.2015 - O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz - Ostrava

    Jun-II-D-STT (7)
    2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-II-D-LAT (7)
    6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-D-STT (8)
    5.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

    Dospělí-D-LAT (6)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-C-STT (9)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Senioři-I-D-STT (10)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (4)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-D-STT (7)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Senioři-II-D-LAT (3)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    13.12.2015 - Vánoční cena Pojišťovny Generali - BRNO

    Jun-I-D-STT (9)
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (12)
    8.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Jun-II-D-STT (8)
    4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (10)
    10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-D-STT (9)
    4.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (10)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Děti-II-D-STT (6)
    3.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
    6.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Děti-II-D-LAT (5)
    2.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
    4.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Jun-II-E-STT (9)
    7.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Dospělí-E-STT (16)
    11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-LAT (12)
    7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-E-STT (8)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-E-LAT (5)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Děti-II-E (13)
    9.-10.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    12.-13.12. - WDSF Open Maribor Slovenia

    Youth Latin (43)
    21.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth Standard (47)
    8.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    12.-13.12. - WDSF World Open Maribor Slovenia

    Adult Standard (62)
    15.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova
    22.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

  • 05.12.2015 - KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 - Kroměříž

    TL-Jun-I-STT (10)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (9)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (20)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (12)
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (21)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (13)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    05.12.2015 - KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 - Kroměříž

    Jun-I-C-STT (12)
    7.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    12.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT  (8)
    3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE
    5.-6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-LAT (8)
    1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    8.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Jun-I-C-LAT (15)
    15.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-B-LAT (16)
    6.-7.másto Janků Jakub & Dobešová Lenka
    8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    Jun-I-D-STT (17)
    9.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

    Jun-II-D-STT (11)
    9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Děti-II-D-STT (7)
    3.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (18)
    7.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    16.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

    Děti-II-D-LAT (7)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    Jun-II-D-LAT (13)
    10.-11.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Senioři-E-STT (10)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-A-LAT (17)
    8.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Senioři-E-LAT (6)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (22)
    21.-22.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-STT (20)
    7.-8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka
    11.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    TL-Dospělí-STT (23)
    2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE
    8.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    10.-12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

  • 28.11.2015 Dynasit Kometa Cup 2015 Brno

    Jun-I-C-STT (9)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-D-STT (10)
    7.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-I-C-LAT (9)
    7.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-D-LAT (6)
    6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Dospělí-A-STT (21)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M
    3.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLA (F)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    11.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
    13.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    TL-Dospělí-STT (14)
    2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-LAT (24)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    16.-17.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    TL-Dospělí-LAT (13)
    8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    8.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    28.11.2015 - Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE - Praha

    Dospělí-E-STT (8)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-LAT (9)
    7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    29.11.2015 Dynasit Kometa Cup 2015 Brno

    Dospělí-D-STT (9)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (14)
    1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)
    8.-9.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-LAT (15)
    3.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F)

    TL-Mládeže-STT (8)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Jun-I-STT (13)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (16)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (9)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (15)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (20)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    29.11.2015 - Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE

    Dospělí-E-LAT (12)
    3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-E-STT (20)
    12.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-I-D-STT (6)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Senioři-I-D-LAT (8)
    1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

    Senioři-E-STT (15)
    13.-14.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-E-LAT (8)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Senioři-II-D-STT (5)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Senioři-II-D-LAT (5)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

     

  • 21.11.2015 - Tatra 2015 - Kopřivnice

    Dospělí-A-STT (15)
    5.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE
    7.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    Dospělí-A-LAT (17)
    8.-9-místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    21.11.2015 - TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2015 -"O CENU MĚSTA ČESKÉHO TĚŠÍNA" - Český Těšín

    Dospělí-D-STT (4)
    4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-B-STT (2)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika ZISK NOVÉ TŘÍDY A

    22.11.2015 - Mistrovství Moravy - BRNO

    Děti-II-D-STT (6)
    4.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (13)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (10)
    3.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE
    6.-7.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Jun-II-D-LAT (12)
    10.-11.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-E-STT (19)
    6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-E-LAT (16)
    6.-7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-D-STT (14)
    10.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-LAT (14)
    1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)
    4.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE
    14.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

  • 14.11.2015 - TANEČNÍ FESTIVAL HODONÍN 2015 - Hodonín

    Jun-II-D-STT (10)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (10)
    6.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-B-STT (16)
    4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (16)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-B,A,M-STT (11)
    9.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    14.11.2015 WDSF Open Paris France

    Youth Standard (9)
    1.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE

    15.11.2015 WDSF Open Paris France

    Youth Latin (14)
    8.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    15.11.2015 - Cena SVČ a města Hodonína - Hodonín

    Jun-I-C-STT (11)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (7)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C

    Jun-II-D-LAT (11)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-LAT (14)
    12.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Děti-II-C-STT (8)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (6)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Děti-II-C-LAT (8)
    5.-6.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (6)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (9)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (9)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-D-LAT (10)
    2.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE (F)

  • 07.11.2015 - Podzimní CUP 2015 - Nezamyslice

    Jun-I-D-STT (7)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-STT (11)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-II-D-STT (9)
    6.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Jun-I-D-LAT (8)
    3.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-I-C-LAT (14)
    12.-14.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-D-LAT (11)
    11.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Děti-II-E (13)
    9.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Děti-I-E (8)
    5.-6.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Dospělí-D-STT (6)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (13)
    3.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-D-LAT (13)
    1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    08.11.2015 - O VŠETULSKOU LENTILKU 2015 - Holešov

    Jun-I-D-STT (10)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (11)
    3.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Děti-II-D-STT (8)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    4.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
    6.-8.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Děti-I-E (9)
    5.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Děti-II-E (10)
    10.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Děti-II-D-LAT (8)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
    6.-7.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Dospělí-D-LAT (4)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

    08.11.2015 - O perníkové srdce - 23.ročník - Pardubice

    Dospělí-D-LAT (19)
    1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (8)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    07.-08.12.2015 WDSF International Open Vancouver Canada

    Adult Ten Dance (20)
    13.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Standard (15)
    6.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

  • 31.10.2015 - O cenu starosty obce Rapotín "2. ročník" - Rapotín

    Jun-I-D-STT (9)
    4.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE
    8.-9.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

    Jun-II-D-STT (6)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (13)
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (9)
    9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Děti-II-D-STT (8)
    5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE
    8.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

    Děti-II-C-STT (6)
    5.-6.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Děti-II-D-LAT (8)
    4.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

    Děti-II-C-LAT (7)
    7.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-E-STT (5)
    4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

    Dospělí-E-LAT (6)
    2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (2)
    2.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina

    31.10.2015 - Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha - Praha

    Dospělí-D-LAT (11)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Dospělí-D-STT (15)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

  • 24.10.2015 Hradec Králové Open 2015 Hradec Králové

    Youth-STT (15)
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    9.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-LAT (19)
    13.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    14.-15.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    24.10.2015 O pohár starosty města Uherské Hradiště Uherské Hradiště

    Děti-II-D-STT (9)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Děti-II-E (10)
    9.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Děti-II-D-LAT (11)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-I-E-KOMB. (10)
    10.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Jun-I-D-STT (12)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Dospělí-D-STT (3)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Jun-II-D-STT (10)
    2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
    3.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (14)
    8.-9.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška

    Dospělí-D-LAT (3)
    3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Jun-II-D-LAT (12)
    7.-9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Senioři-II-D-STT (6)
    5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

    Dospělí-B-STT (7)
    4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (10)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    25.10.2015 Hradec Králové Open 2015 Hradec Králové

    Junior-I-STT (14)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-I-LAT (13)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    IO-Adults-STT (28)
    10.-11.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika

    28.10.2015 - O Chrudimskou loutku - Chrudim

    Dospělí-B-STT (10)
    1.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    28.10.2015 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav

    Dospělí-A-STT (27)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    9.-10.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    TL-Dospělí-STT (19)
    3.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-LAT (31)
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M

  • 17.10.2015 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou

    TL-Jun-I-STT (16)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (18)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (18)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (22)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (9)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (9)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (13)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-A-STT (22)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    7.-8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka
    9.-10.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-A-LAT (26)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    18.10.2015 Podzimní cena města Vyškova Vyškov

    Jun-I-D-STT (16)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-D-LAT (26)
    6.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-STT (11)
    10.-11.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-I-C-LAT (14)
    14.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (10)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-D-LAT (19)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE (F)
    2.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika
    11.-13.místo

    Dospělí-B-STT (8)
    4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (11)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    5.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE

    Děti-I-E (11)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    10.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Děti-II-E (17)
    3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    14.-15.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

  • 10.10.2015 Blanenský Danza Cup Blansko

    Jun-I-D-STT (13)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Jun-II-B-STT (12)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (11)
    9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-I-D-LAT (22)
    10.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    13.-15.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Jun-II-D-LAT (15)
    14.-15.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-II-B-LAT (15)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Děti-II-D-STT (10)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
    6.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
    8.-10.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Děti-II-D-LAT (13)
    5.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    11.místo Bureš David & Látalová Valerie
    13.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

    Dospělí-D-STT (9)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
    7.-8.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    Dospělí-B-STT (9)
    6.-7.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-B-LAT (12)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (15)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE (F)
    9.-10.místo Tomášek David & Honová Veronika
    14.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

    10.10.2015 Podještědský pohár - 46.ročník Liberec

    Dospělí-A-STT (19)
    7.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    Dospělí-A-LAT (23)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

     

  • 03.10.2015 Czech Dance Open Ostrava 2015 Ostrava

    Junior-I-STT (16)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Youth-STT (22)
    12.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    17.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    04.10.2015 Czech Dance Open Ostrava 2015 Ostrava

    Junior-I-LAT (21)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-STT (21)
    13.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Junior-II-LAT (23)
    11.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-LAT (17)
    13.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    17.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

     

  • 27.09.2015 Plzeň 2015 - Grand Prix Parkhotel Plzeň

    Dospělí-A-STT (15)
    7.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

  • 19.09.2015 Taneční festival TK GRADACE - TLD 2015 Otrokovice

    Jun-I-D-STT (17)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (9)
    4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Děti-II-D-STT (10)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)
    9.-10.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Dospělí-D-LAT (7)
    7.místo Topič František & Stará Nikola

    Jun-I-D-LAT (21)
    13.-16.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška

    Jun-I-C-LAT (21)
    18.-19.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-B-LAT (13)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Děti-II-D-LAT (14)
    11.-12.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška

    Jun-II-B-STT (14)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Děti-II-E (11)
    7.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Jun-I-E-KOMB. (18)
    15.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Jun-II-B-LAT (14)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Dospělí-A-LAT (28)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    11.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    TL-Dospělí-LAT (29)
    9.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    Dospělí-A-STT (27)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    12.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    14.-15.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
    23.-24.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

    TL-Dospělí-STT (23)
    5.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
    6.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    20.09.2015 - Mistrovství ČR družstev 2015 v tanečním sportu - Zlín

    Dospělí-LAT (18)
    10.místo TK Olymp Olomouc

    Dospělí-STT (17)
    5.místo TK Olymp Olomouc "A" FINÁLE
    12.-13.místo TK Olymp Olomouc "B"

    Do 21-STT (6)
    5.místo TK Olymp Olomouc

  • 12.9.2015 WDSF Open Bratislava Slovakia

    Junior II Latin (34)
    8.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Youth Standard (58)
    21.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    29.-30.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
    49.-50.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Adult Standard (72)
    37.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova

    12.9.2015 SLOVAK OPEN Championship 2015

    JUNIOR 1 STT (14)
    2.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    VIENNESSE WALTZ CHAMPIONSHIP (18)
    1.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova FINÁLE
    4.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE
    5.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova FINÁLE

    13.9.2015 WDSF Open Bratislava Slovakia

    Youth Latin (43)
    35.-38.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

  • 05.09.2015 - Chvaletický pohár - Chvaletice

    Dospělí-B-STT (11)
    5.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    05.09.2015 WDSF Open Prague Czech Republic

    Junior I Standard (32)
    6.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    Junior II Standard (45)
    31.-32.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Youth Latin (64)
    50.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
    56.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    06.09.2015 WDSF World Open Prague Czech Republic

    Adult Standard (76)
    38.-39.místo Adam Jendrulek - Iva Riederova

    06.09.2015 WDSF Open Prague Czech Republic

    Junior I Latin (33)
    11.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova

    Junior II Latin (47)
    20.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Youth Standard (57)
    29.-30.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    31.-32.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

  • 30.05.2015 Cena města Benešova Benešov

    Dospělí-B-STT (13)
    1.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A

    Dospělí-B-LAT (10)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-A-STT (23)
    4.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    20.-21.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-A-LAT (20)
    5.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE

    30.05.2015 - Jarní cena Chrudimě - Chrudim

    Dospělí-C-LAT (17)
    4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)

    30.05.2015 - Jarní kvítek - 2015 - Brno

    Jun-II-D-STT (12)
    6.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

    Jun-II-D-LAT (15)
    12.-14.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-D-STT (7)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (12)
    8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Hobby-Děti-II (6)
    6.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    31.05.2015 Poděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D. Brno

    Děti-II-D-STT (8)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE (F)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    7.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Jun-II-D-STT (12)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-I-D-STT (10)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (8)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    7.místo Bureš David & Látalová Valerie

    Jun-II-D-LAT (17)
    13.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    15.-16.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-D-STT (9)
    7.-8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (14)
    13.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-C-LAT (15)
    7.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-B-STT (14)
    6.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Hobby-Děti-II (26)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-II-STT (10)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-II-LAT (15)
    5.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Dospělí-LAT (15)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE
  • 23.-24.05.2015 OK DANCE OPEN 2015 Olomouc

    Junior-I-STT (18)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-I-LAT (18)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-II-STT (21)
    13.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Junior-II-LAT (24)
    9.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-STT (30)
    14.-15.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    19.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    28.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-LAT (27)
    22.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    24.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    IO-Adults-STT (34)
    17.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva
    23.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika
    33.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    34.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika
  • 16.05.2015 - Taneční liga Moravskoslezké divize 2015 - Třinec

    Jun-I-D-STT (11)
    7.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    10.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    11.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-D-STT (6)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Děti-II-D-STT (6)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    5.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    6.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-D-LAT (12)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    10.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    11.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    12.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Děti-II-D-LAT (7)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
    6.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    7.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    17.05.2015 Májová cena města Vyškova Vyškov

    Jun-II-D-STT (12)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    7.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-II-D-LAT (18)
    16.-18.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    16.-18.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Jun-II-B-STT (8)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Jun-II-B-LAT (14)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Dospělí-D-STT (5)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (8)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (10)
    2.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)
    4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Hobby-Děti-I (13)
    7.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Děti-II (21)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
    11.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-II-KOMB. (7)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Dospělí-LAT (7)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE
  • 08.05.2015 Novohradská číše 2015 -37.ročník-Memoriál K.Hrušky Nové Hrady

    TL-Dospělí-STT (14)
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (16)
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    09.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína

    Hobby-Dospělí-LAT (10)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

    10.05.2015 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv u Zlína

    Jun-I-D-STT (19)
    9.-10.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    15.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    17.-18.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    19.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Jun-II-B-STT (6)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Děti-II-D-STT (12)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    7.místo Bureš David & Látalová Valerie
    9.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    11.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška
    12.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Děti-II-D-LAT (14)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    5.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    10.místo Bureš David & Látalová Valerie
    12.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    14.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Jun-I-D-LAT (18)
    9.-10.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    16.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    17.-18.místo Krajča Kryštof & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Děti-I (6)
    4.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (16)
    15.-16.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    10.05.2015 WDSF Open Zabrze Poland

    Youth Standard (14)
    8.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
  • 02.05.2015 O cenu starosty města Kroměříže 2015 Kroměříž

    Jun-I-D-STT (13)
    7.-8.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    9.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    Jun-I-D-LAT (15)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    7.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    Dospělí-D-STT (8)
    5.-6.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (11)
    8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (19)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A
    10.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina
    12.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Děti-II-D-STT (6)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    5.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    Děti-II-D-LAT (7)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE (F)

    Hobby-Děti-II (15)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (23)
    5.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Dospělí-LAT (8)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

    02.05.2015 - Poděbradský pohár 2015 - Nymburk

    Dospělí-A-STT (22)
    9.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (24)
    14.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    02.-03.05.2015 - WDSF Open Trnava Slovakia

    Youth Standard (21)
    3.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE
    8.-9.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

    Youth Latin (14)
    8.-9.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

    03.05.2015 - Nymburská pečeť 2015 - Nymburk

    Dospělí-D-STT (15)
    10.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie
  • 25.04.2015 - Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy - Praha

    Dospělí-C-LAT (24)
    13.-17.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-B-STT (21)
    3.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)
    14.-15.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-B-LAT (21)
    20.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

    Dospělí-A-STT (45)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M
    6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    25.-26.místo Pánek Richard & Pánková Anna
    39.-40.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

    Dospělí-A-LAT (30)
    15.-16.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    17.-18.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    25.04.2015 - VYŠKOV 2015 - Vyškov

    Jun-I-D-STT (9)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (11)
    8.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Jun-II-B-STT (9)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Dospělí-D-STT (4)
    1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (6)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Děti-II-D-STT (4)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    4.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (6)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    6.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Hobby-Děti-II (14)
    13.-14.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Hobby-Jun-I-KOMB. (18)
    15.-16.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Hobby-Dospělí-LAT (7)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

    26.04.2015 - TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize - Ostrava - Stará Bělá

    Jun-I-D-LAT (9)
    9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-II-D-STT (7br> 7.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-II-B-STT (3)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (6)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Děti-II-D-STT (3)
    2.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
    3.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (3)
    2.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
    3.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

    Hobby-Děti-II (11)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (18)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
  • 18.04.2015 TL juniorů a mládeže a soutěž tř.A v tan.sportu Zlín

    TL-Jun-I-STT (17)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (18)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (15)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (17)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (15)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    15.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    TL-Mládeže-LAT (14)
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    9.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-STT (23)
    6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE
    11.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-A-LAT (28)
    17.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Hobby-Děti-I (6)
    5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Děti-II (16)
    15.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    19.04.2015 WDSF Open Ljubljana Slovenia

    Youth Standard (30)
    13.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
    14.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    19.04.2015 Monticello Conte Otto

    Adult Standard (103)
    8.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulková
    20.místo Miroslav Hýža - Dominika Feglová
  • 11.04.2015 Blanenský Danza Cup Blansko

    Jun-I-D-STT (7)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Dospělí-D-STT (8)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    6.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Dospělí-D-LAT (10)
    5.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana FINÁLE
    7.-8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (10)
    5.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Děti-II-D-STT (3)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    3.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (5)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    4.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE

    Hobby-Děti-II (7)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-STT (7)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-LAT (8)
    3.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-II-STT (8)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Dospělí-LAT (11)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

    12.04.2015 Mistrovství Moravy - Brněnský drak Brno

    Dospělí-D-STT (9)
    3.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie FINÁLE

    Dospělí-B-STT (14)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    8.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    12.04.2015 "Hlučínská lilie" 31.ročník - TL Moravskoslezké di Hlučín

    Jun-I-D-STT (6)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (9)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Dospělí-D-STT (3)
    2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (9)
    8.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Děti-II-D-STT (2)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Děti-II-D-LAT (3)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
  • 04.04.2015 Břeclavská romance 2015 Břeclav

    Dospělí-C-LAT (9)
    7.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-B-STT (12)
    2.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
    10.-11.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-B-LAT (7)
    6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Hobby-Děti-II (12)
    2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    05.04.2015 Čokoládová cena Spytihněv u Zlína

    Jun-I-D-STT (9)
    8.-9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-I-D-LAT (10)
    10.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Dospělí-D-STT (7)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (7)
    7.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-C-LAT (8)
    8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-B-STT (10)
    1.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A
    9.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Děti-II-D-STT (6)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    6.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Děti-II-D-LAT (8)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    6.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    8.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
  • 28.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice

    Dospělí-A-STT (22)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE
    10.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

    Dospělí-A-LAT (23)
    1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE (F)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    10.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    TL-Jun-I-STT (14)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (14)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (8)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (1O
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (9)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (11)
    1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    29.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice

    Jun-I-D-STT (13)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE (F)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    11.-13.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka
    11.-13.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
    11.-13.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-I-D-LAT (18)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    8.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    14.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    16.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
    17.-18.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

    Jun-II-D-STT (8)
    4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    6.-7.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

    Jun-II-D-LAT (12)
    8.-9.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    11.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

    Dospělí-D-STT (12)
    2.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie FINÁLE (F)
    5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
    9.-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Dospělí-D-LAT (17)
    9.-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
    11.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-C-LAT (12)
    4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Dospělí-B-STT (12)
    1.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    5.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-B-LAT (16)
    6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Děti-II-D-STT (10)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    7.místo Bureš David & Látalová Valerie
    8.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    9.-10.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

    Děti-II-D-LAT (11)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
    4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    7.-8.místo Bureš David & Látalová Valerie
    9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    11.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

    Hobby-Děti-I (9)
    3.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie FINÁLE
    4.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
    5.místo Horák Filip & Tomalová Tereza FINÁLE
    6.místo Šíma Pavel & Oháňková Natálie
    7.místo Procháska Adam & Roučová Eliška
    8.-9.místo Fedorco Marian & Zapletalová Nela
    8.-9.místo Zoubek Lukáš & Bubeníčková Anna

    Hobby-Děti-II (20)
    1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
    9.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
    12.13.místo Horák Filip & Tomalová Tereza
    15.-16.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
    17.-20.místo Fedorco Marian & Zapletalová Nela
    17.-20.místo Procháska Adam & Roučová Eliška
    17.-20.místo Šíma Pavel & Oháňková Natálie
    17.-20.místo Zoubek Lukáš & Bubeníčková Anna

    Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
    4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

    Hobby-Dospělí-STT (10)
    8-10.-místo Slouka Radovan & Hojgrová Adéla

    Hobby-Dospělí-LAT (6)
    1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE
  • 20.03.2015 Brno Open 2015 Brno

    Rising Stars LAT
    6. Radim Stupka - Tereza Jendrulková FINÁLE

    Rising Stars STT
    3. Miroslav Hýža - Dominika Feglová FINÁLE
    13. Roman Pecha - Kateřina Srostlíková
    16. Matěj Očenášek - Eliška Koldová
    29. Jakub Janků - Lenka Dobešová

    21.03.2015 Brno Open 2015 Brno

    Dospělí-D-STT (15)
    5.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie
    11.-12.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (24)
    21.-22.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (22)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    11.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina

    Hobby-Děti-II (8)
    7.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Hobby-Jun-II-KOMB. (13)
    12.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Jun-II-B-STT (9)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    21.03.2015 WDSF Open Brno Czech Republic

    Junior I Latin (30)
    5.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    Junior II Latin (36)
    16.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Youth Latin (47)
    35.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
    42.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    21.03.2015 WDSF International Open Brno Czech Republic

    Adult Standard (52)
    12.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
    30.-31.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova
    33.místo Adam Jendrulek - Iva Riederova

    22.03.2015 Brno Open 2015 Brno

    Dospělí-D-STT (11)
    2.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie FINÁLE (F)
    6.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (19)
    13.-14.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
    13.-14.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (21)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    8.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina

    Jun-II-D-STT (9)
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Jun-II-D-LAT (10)
    7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Jun-II-B-STT (5)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (5)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    22.03.2015 WDSF Open Brno Czech Republic

    Junior I Standard (26)
    2.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

    Junior II Standard (29)
    16.místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Youth Standard (38)
    10.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
    18.-19.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

    22.03.2015 WDSF World Open Brno Czech Republic

    Adult Latin (60)
    19.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
  • 14.03.2015 Mistrovství ČR v deseti tancích 2015 Brno

    Jun-I-10 tanců (24)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-10 tanců (23)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Mládež-10 tanců (10)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Dospělí-10 tanců (17)
    4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    15.03.2015 WDSF Open Pieve Di Cento Italy

    Youth Standard (20)
    13.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Adult Standard (135)
    31.-32.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
    41.-43.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova
  • 07.03.2015 O pohár města Šumperka Šumperk

    Jun-I-D-STT (11)
    10.-11.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-I-D-LAT (11)
    11.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Jun-II-D-STT (10)
    6.-7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Jun-II-D-LAT (13)
    13.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Dospělí-D-STT (14)
    4.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie FINÁLE
    12.-13.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-D-LAT (17)
    14.-15.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Dospělí-B-STT (15)
    1.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    2.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)
    5.-6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    11.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Hobby-Děti-II (10)
    8.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    07.03.2015 Kamenický pohár 2015 Kamenice u Prahy

    TL-Jun-I-STT (13)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (14)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (11)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (11)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
  • 28.02.2015 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2015 Praha

    Junioři-I-LAT (32)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junioři-II-LAT (34)
    8.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Mládež-LAT (24)
    9.-10.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    9.-10.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Dospělí-LAT (51)
    13.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    01.03.2015 Chvaletice dětem, aneb.... Chvaletice

    Dospělí-B-STT (18)
    1.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    7.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina
    8.-9.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika
  • 22.02.2015 Pohár TK AD Praha Praha

    Dospělí-D-STT (21)
    7.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie

    21.02.2015 - Benátecký pohár 2015 - 37.ročník - Benátky nad Jizerou

    Dospělí-A-STT (22)
    18.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

    15.02.2015 Říčanský pohára Říčany u Prahy

    Dospělí-B-STT (21)
    1.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
  • 07.02.2015 Kladenský pohár 2015 -3.ročník-Memoriál R.Ostrůvky Kladno

    Dospělí-B-STT (19)
    1.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A
    2.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)

    Dospělí-A-LAT (20)
    8.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    07.02.2015 Hlinecké Géčko Hlinsko

    Jun-I-D-STT (7)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Jun-I-D-LAT (13)
    11.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    08.02.2015 ZIMNÍ CENA - Vzpomínáme na Zdeňka Machálku BRNO

    Dospělí-D-LAT (23)
    12.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Dospělí-B-STT (16)
    1.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    3.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)

    Hobby-Dospělí-STT (14)
    13.místo Tomášek David & Honová Veronika

    Hobby-Dospělí-LAT (10)
    4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

    07.02.2015 WDSF Open Szigetszentmiklós (Budapest) Hungary

    Youth Standard (34)
    11.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth Latin (29)
    23.-24. místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    08.02.2015 WDSF Open Bassano del Grappa Italy

    Youth Standard (17)
    12.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
  • 01.02.2015 Memorial Bohuslava Matiáše Kolín

    Dospělí-B-STT (19)
    2.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE (F)
    3.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
    5.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE
  • 24.01.2015 - Otrokovice Mistrovství ČR ve standardních tancích

    Jun.I Standard (25)
    1.místo Borůvka, Daniel / Borůvková, Barbora (MISTŘI ČESKÉ REPUBLIKY)

    Jun.II Standard (32)
    6.místo Šír, Vilém / Šírová, Nela FINÁLE

    Youth Standard (22)
    2.místo Pecha, Roman / Srostlíková, Kateřina FINÁLE
    6.místo Očenášek, Matěj / Koldová, Eliška FINÁLE

    Adults Standard (45)
    9.místo Stupka, Radim / Jendrulková, Tereza
    12.místo Jendrulek, Adam / Riederová, Iva
  • 17.01.2015 COOL DANCE 2015 - 7.ročník Praha

    Dospělí-A-LAT (18)
    6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
    FINÁLE

    TL-Dospělí-STT (20)
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE
  • 20.12.2014 CRYSTAL CUP 2014 - Taneční liga Moravskoslezské divize Ostrava

    Jun-I-B-LAT (6)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-B-STT (6)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (11)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Dospělí-B-STT (10)
    3.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-A,M-LAT (11)
    10.-11.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka

    Hobby-Děti-II (15)
    8.-9.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška

    Hobby-Jun-I-KOMB. (21)
    3.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    13.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    17.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

    Hobby-Jun-II-KOMB. (17)
    7.-8.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    7.-8.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    14.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
  • 13.12.2014 Kroměřížský taneční festival 2014 Kroměříž

    Děti-II-D (9)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (7)
    5.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Dospělí-B-STT (24)
    2.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE (F)
    11.-12.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    13.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina
    20.-22.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-B-LAT (17)
    14.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Hobby-Děti-II (16)
    15.-16.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-II-KOMB. (20)
    18.-20.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    TL-Dospělí-STT (14)
    2.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (19)
    9.-10.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    14.12.2014 - VELKÁ CENA POJIŠŤOVNY GENERALI - BRNO

    Hobby-Jun-II-LAT (13)
    10.-11.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Dospělí-LAT (25)
    17.-18.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
  • 06.12.2014 Vánoční cena Fortuny 2014 Zlín

    Děti-II-D (8)
    7.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Děti-I (9)
    9.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Děti-II (21)
    19.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-I-KOMB. (22)
    21.-22.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
    18.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    06.12.2014 WDSF World Open Maribor Slovenia

    Adult Standard (62)
    21.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Latin (87)
    29.-30.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
  • 29.11.2014 Tatra 2014 Kopřivnice

    Dospělí-A-STT (15)
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    7.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (24)
    9.-10.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
    12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    29.11.2014 O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize Ostrava

    Děti-II-D (8)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (3)
    3.místo Topič František & Stará Nikola

    Dospělí-B-STT (11)
    3.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE (F)

    Hobby-Děti-II (16)
    13.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

    Hobby-Jun-II-KOMB. (17)
    15.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
  • 22.11.2014 Kometa Dynasit Cup 2014 - Šance pro všechny Brno

    Děti-II-D (9)
    8.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-A-STT (29)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    12.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (27)
    12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    14.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    23.11.2014 Kometa Dynasit Cup 2014 Brno

    Dospělí-D-LAT (15)
    3.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (11)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (ZISK NOVÉ TŘÍDY B)

    Dospělí-B-STT (19)
    1.místo Grepl Pavel & Silonová Klára FINÁLE (F)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    17.-18.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    TL-Jun-I-STT (17)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (17)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (12)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    8.-9.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (13)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (8)
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (13)
    7.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
  • 16.11.2014 Holický kramflíček 21.ročník Holice v Čechách

    Dospělí-C-STT (6)
    1.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY B

    16.11.2014 MISTROVSTVÍ MORAVY - DRUHÁ ČÁST BRNO

    Děti-II-D (10)
    7.-8.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-LAT (8)
    5.místo Topič František & Stará Nikola

    Hobby-Děti-II (12)
    5.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-STT (8)
    7.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-I-LAT (12)
    9.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-STT (9)
    4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
    8.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-LAT (14)
    11.-12.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    13.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Dospělí-STT (17)
    13.-14.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Dospělí-LAT (13)
    10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    16.11.2014 Austrian open

    Jun-II-STT (68)
    45.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
  • 08.11.2014 - O cenu starosty obce Rapotín - Rapotín

    Hobby-Děti-I (5)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    5.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

    Hobby-Děti-II (11)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    4.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
    9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    10.-11.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila

    Hobby-Jun-I-KOMB. (13)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    3.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
    9.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    11.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Hobby-Jun-II-KOMB. (13)
    1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    4.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
    9.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila

    7.11.2014 - WDSF Open taken place in Paris

    Adult Ten Dance (19)
    9.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Latin (51)
    26.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Standard (49)
    14.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
  • 01.11.2014 Taneční liga - 25 let Olympu - Memoriál Dr. Miroslava Hýži Olomouc

    Jun-II-B-STT (10)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (13)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Dospělí-A-STT (19)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    8.-9.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (19)
    6.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    10.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    15.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    TL-Dospělí-STT (16)
    4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    5.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (24)
    6.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    01.11.2014 - O Všetulskou lentilku - Holešov

    Děti-II-D (10)
    9.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (8)
    7.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Dospělí-C-STT (4)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Hobby-Děti-I (8)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Děti-II (19)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Jun-II-KOMB. (23)
    4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    02.11.2014 - O perníkové srdce - 22.ročník - Pardubice

    3.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    02.11.2014 - TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2014 - Český Těšín

    Děti-II-D (5)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
  • 25.10.2014 O pohár starosty města Uherské Hradiště Uherské Hradiště

    Jun-II-B-STT (9)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-II-B-LAT (15)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (12)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (18)
    9.-10.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Děti-II-D (10)
    8.-9.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Děti-I (9)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Hobby-Děti-II (17)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    14.-16.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    14.-16.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    Hobby-Jun-I-KOMB. (25)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    6.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    18.-19.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
    23.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    25.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila

    Hobby-Jun-II-KOMB. (24)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    8.-10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    18.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
    20.-22.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    24.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

    26.10.2014 Hradec Králové Open 2014 Hradec Králové

    Junior-I-LAT (14)
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Youth-LAT (18)
    18.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Junior-I-STT (14)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Youth-STT (13)
    12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    28.10.2014 O Chrudimskou loutku Chrudim

    Dospělí-C-STT (14)
    1.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    28.10.2014 Pojizerský pohár-Cena TK Rytmus Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav

    TL-Dospělí-STT (23)
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (20)
    6.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
  • 18.10.2014 PODJEŠTĚDSKÝ POHÁR - 45.ročník Liberec - Dům kultury

    Dospělí-A-STT (24)
    8.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (22)
    7.-8.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    18.10.2014 Blanenský Danza Cup Blansko

    Dospělí-D-STT (11)
    10.-11.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Dospělí-C-LAT (9)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (13)
    9.-11.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Děti-II-D (10)
    9.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Jun-II-STT (11)
    9.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Jun-II-LAT (11)
    8.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Dospělí-STT (8)
    8.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    Hobby-Dospělí-LAT (6)
    5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

    19.10.2014 O cenu města Neratovic 2014 Neratovice

    TL-Jun-I-STT (13)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (14)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (15)
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    12.-14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (18)
    8.-9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    10.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Mládeže-STT (9)
    6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Mládeže-LAT (14)
    9.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    13.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    19.10.2014 O PŘELOUČSKOU VĚŽ Přelouč

    Dospělí-C-STT (11)
    1.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)
  • 11.10.2014 - Podzimní cup 2014 - Nezamyslice

    Jun-II-B-STT (14)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (15)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Hobby-Děti-II (23)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    8.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    9.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    13.-15.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    19.-21.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    19.-21.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
    23.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-I-KOMB. (30)
    2.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    7.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    11.-12.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    20.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    21.-22.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    26.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
    28.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
    29.-30.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

    Hobby-Jun-II-KOMB. (30)
    5.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
    11.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
    12.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
    15.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
    19.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
    24.-25.místo Krajča Kryštof & Škrachová Kamila
    27.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
    29.-30.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
    29.-30.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

    Dospělí-C-STT (3)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (NOVÁ TŘÍDA B)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (7)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    11.10.2014 Cena města Benešova Benešov

    Dospělí-A-STT (28)
    15.-16.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (24)
    14.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    12.10.2014 Fuego Cup 2014 Říčany u Prahy

    Dospělí-C-STT (12)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)
  • 04.10.2014 Czech Dance Open Ostrava 2014

    Youth-STT (22)
    20.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    21.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    05.10.2014 Czech Dance Open Ostrava 2014

    Junior-I-STT (22)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-STT (22)
    14.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Youth-LAT (34)
    25.-26. místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Junior-I-LAT (30)
    24.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-LAT (24)
    15.-16.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    IO-Adults-STT (53)
    23.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva
  • 28.09.2014 Velká cena MADATU - Memoriál Aloise Dvořáka Praha

    Dospělí-C-STT (13)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    7.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

    Dospělí-C-LAT (15)
    5.-6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
  • 20.09.2014 Cena Praskačky Praskačka

    Dospělí-C-STT (17)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
    5.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (18)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    20.09.2014 Taneční festival TK GRADACE - TLJM 2014 Otrokovice

    TL-Jun-I-STT (15)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (13)
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (17)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    13.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (20)
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Mládeže-STT (12)
    8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Mládeže-LAT (15)
    4.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    14.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Děti-II-D (11)
    10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-A-STT (16)
    10.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Hobby-Děti-II (18)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Jun-II-KOMB. (25)
    5.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
  • 13.-14.9.2014 WDSF Open Prague Czech Republic

    Junior I Standard (28)
    15.místo Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

    Junior II Standard (57)
    25.místo Roman Pecha - Kateřina Srostlíková

    Youth Standard (58)
    43.-45.místo Matěj Očenášek - Eliška Koldová

    Junior I Latin (29)
    21.-22. místo Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

    Junior II Latin (55)
    44.místo Roman Pecha - Kateřina Srostlíková

    Youth Latin (73)
    48.místo Dominik Homola - Mirka Uvízlová
    62.místo Matěj Očenášek - Eliška Koldová

    14.9.2014 WDSF World Open Prague Czech Republic

    Adult Standard (96)
    44.-47.místo Adam Jendrulek - Iva Riederová
  • 06.09.2014 Chvaletický pohár Chvaletice

    Dospělí-D-STT (12)
    9.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Dospělí-C-STT (17)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (12)
    9.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    06.09.2014 WDSF World Open Bratislava Slovakia

    Adult Standard (63)
    22.-23.místo Radim Stupka & Tereza Jendrulková
    35.-36.místo Adam Jendrulek & Iva Riederová

    Youth Standard (43)
    28.-30.místo Matěj Očenášek & Eliška Koldová
    28.-30.místo Roman Pecha & Kateřina Srostlíková

    Junior II Standard (38)
    18.místo Roman Pecha & Kateřina Srostlíková

    07.09.2014 WDSF World Open Bratislava Slovakia

    Junior II Latin (27)
    14.-15.místo Roman Pecha & Kateřina Srostlíková
    14.-15.místo Vilém Šír & Nela Šírová

    Youth Latin (37)
    31.-33.místo Matěj Očenášek & Eliška Koldová
    36.místo Roman Pecha & Kateřina Srostlíková
  • 21.06.2014 - Trutnov Open 13.ročník - Trutnov

    Dospělí-A-STT (25)
    14.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (27)
    14.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    22.06.2014 Letní cena KST Silueta Praha a TŠ AD Praha

    Jun-II-C-LAT (12)
    5.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Jun-II-B-STT (8)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Jun-II-B-LAT (7)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)
  • 14.06.2014 - Otavský pohár SIKO 2014 - Písek

    Dospělí-A-STT (14)
    12.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Dospělí-A-LAT (18)
    16.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    15.06.2014 - VELKÁ CENA BRNA STŘED - BRNO

    Dospělí-C-STT (8)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (13)
    11.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    15.6.2014 WDSF Open Berlin Germany

    Mládež Latin (61)
    22.-23. místo Dominik Homola - Mirka Uvizlova
  • 07.06.2014 OK Dance Open 2014 Olomouc

    Junior-I-STT (13)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-I-LAT (15)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-STT (15)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Junior-II-LAT (16)
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Youth-STT (22)
    16.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    20.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

    Youth-LAT (24)
    13.-14.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    17.-18.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
    20.-22.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
  • 24.05.2014 Cena SVČ a města Hodonína

    TL-Jun-I-STT (14)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (13)
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (14)
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (17)
    6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (11)
    9.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Mládeže-LAT (17)
    6.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    11.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Hobby-Děti-I (5)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Děti-II (15)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (12)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
  • 17.05.2014 Mistrovství ČR družstev 2014 Otrokovice

    Jun-STT (9)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora, Šír Vilém & Šírová Nela, Pánek Richard & Pánková Anna, Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Mládež-STT (6)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela, Pánek Richard & Pánková Anna, Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa, Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Dospělí-STT (20)
    18.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana, Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina, Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa, Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Jun-LAT (9)
    5.místo Chytil Marek & Steckerová Ella, Pecha Roman & Srostlíková Kateřina, Šír Vilém & Šírová Nela, Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Mládež-LAT (7)
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina, Šír Vilém & Šírová Nela, Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa, Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
  • 03.05.2014 O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT Spytihněv

    Dospělí-C-STT (11)
    2.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)

    08.05.2014 Moravskoslezská taneční liga - Memoriál Rudolfa Če Havířov - Horní Suchá

    Jun-II-B-STT (6)
    5.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-C-STT (3)
    1.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina ZISK NOVÉ TŘÍDY B

    Hobby-Děti-II (11)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    11.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-I-KOMB. (12)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    9.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-KOMB. (11)
    6.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    9.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
  • 27.04.2014 Vzpomínka na Ing. Milana Štiavnického Brno

    Jun-II-C-STT (12)
    7-8.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-LAT (13)
    7-8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (11)
    4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (11)
    10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Dospělí-D-STT (15)
    5.místo Kozák Tomáš & Navrátilová Petra FINÁLE

    Dospělí-C-STT (8)
    1.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)

    Hobby-Jun-II-STT (6)
    4.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-LAT (7)
    2.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-I-STT (5)
    1.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-I-LAT (4)
    1.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    27.04.2014 - Nymburská pečeť 2014 - Nymburk

    Hobby-Děti-II (11)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Hobby-Děti-I (4)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Jun-II-KOMB. (5)
    3.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    01.05.2014 Novohradská číše - 36.ročník-Memoriál Karla Hrušky Nové Hrady

    Dospělí-A-STT (14)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

    Dospělí-A-LAT (17)
    9.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
  • 19.04.2014 O cenu starosty města Kroměříže 2014 Kroměříž

    Jun-II-B-STT (10)
    8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Dospělí-D-STT (6)
    4.místo Kozák Tomáš & Navrátilová Petra FINÁLE

    Dospělí-C-STT (12)
    2.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (14)
    11.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Hobby-Děti-I (7)
    4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Děti-II (14)
    7.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB. (17)
    8.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    20.04.2014 Blanenský Danza Cupa Blansko

    Jun-II-B-STT (9)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (10)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Hobby-Děti-II (7)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (10)
    2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Dospělí-B-STT (7)
    5.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana
  • 12.04.2014 HLUČÍNSKÁ LILIE 30.ročník - Taneční liga Moravskos Hlučín

    Dospělí-D-STT (2)
    2.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Dospělí-D-LAT (7)
    5.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Hobby-Děti-II (11)
    2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    5.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (9)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    6.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-KOMB. (9)
    1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    7.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    12.04.2014 Cena města Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou

    Dospělí-B-STT (14)
    4.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana FINÁLE

    Dospělí-A-STT (35)
    21-23.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-LAT (24)
    7.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    15-17.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Jun-I-STT (13)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (14)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (15)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    11.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (16)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    TL-Mládeže-STT (14)
    10.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    TL-Mládeže-LAT (16)
    6.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    13-14.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    13.04.2014 Velká cena TK TENDANCE Mladá Boleslav Mladá Boleslav

    Jun-II-C-STT (10)
    8.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-LAT (16)
    8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (10)
    5.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (9)
    6.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
  • 05.04.2014 Zlínský tanešní festival 2014 Zlín

    Dospělí-A-STT (29)
    13-14. místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-A-LAT (23)
    6.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    13.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
  • 29.03.2014 Vyškov 2014

    Jun-II-C-LAT (11)
    10.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (7)
    2.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (10)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Hobby-Děti-I (5)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Děti-II (18)
    4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    5.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE

    Hobby-Jun-I-KOMB. (19)
    4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    7.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
    8.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
    5.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
    7-8.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    30.03.2014 Břeclavská romance 2014 Břeclav

    Dospělí-C-STT (5)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (10)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    29.03.2014 Mistrovství Prahy 2014 - DCB Praha

    Dospělí-B-STT (13)
    6.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana
  • 22.03.2014 Mistrovství ČR v deseti tancích 2014 Olomouc

    Jun-I-10 tanců (26)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-10 tanců (23)
    4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    9.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Mládež-10 tanců (16)
    12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Do 21let-10 tanců (12)
    11.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-10 tanců (23)
    4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    6.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie FINÁLE
    11.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

    23.03.2014 Táborský pecen 14.ročník Tábor

    Jun-II-C-LAT (12)
    5.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Jun-II-B-STT (7)
    4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Hobby-Děti-I (7)
    1.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE

    Hobby-Děti-II (16)
    7.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
  • 16.03.2014 Brno Open 2014 POSTUPOVÁ

    Dospělí-C-STT (11)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
    11.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora

    Dospělí-C-LAT (18)
    10.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-B-STT (18)
    7.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana FINÁLE
    14.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-B-LAT (15)
    11-13.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    14-15.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Jun-II-C-STT (6)
    5.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-B-STT (9)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-II-B-LAT (8)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)
    7.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    16.03.2014 Brno Open 2014 POHÁROVÁ

    Junior-I-STT (23)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-II-STT (42)
    17.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    36-37.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-STT (36)
    34.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Juvenile-I+II (9)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    WO-Adults-LAT (70)
    24.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
  • 14.03.2014 Brno Open 2014 POHÁROVÁ

    RS-Adults-LAT (32)
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    15.03.2014 Brno Open 2014 POHÁROVÁ

    Junior-I-LA (31)
    12.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-LAT (43)
    35.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    40.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Youth-LAT (44)
    24.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    41.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    WO-Adults-STT (75)
    14.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    15.03.2014 Brno Open 2014 POSTUPOVÁ

    Dospělí-D-LAT (11)
    11.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

    Jun-II-B-STT (11)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    7.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-II-B-LAT (12)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)
  • 09.03.2014 - 55 let slávy taneč.klubu BRDĚTAN-dnešního STARLET - Brno

    Dospělí-C-STT (10)
    4.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
  • 01.03.2014 Kamenický pohár 2014 Kamenice u Prahy

    TL-Jun-I-STT (14)
    3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-I-LAT (14)
    5.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    TL-Jun-II-STT (15)
    5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    TL-Jun-II-LAT (17)
    9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    01.03.2014 O pohár města Šumperka Šumperk

    Hobby-Děti-II (15)
    3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    8-9.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-I-KOMB. (17)
    7.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
    8.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    10.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Jun-II-KOMB. (16)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
    6.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    7.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth

    Dospělí-D-STT (7)
    2.místo Kozák Tomáš & Navrátilová Petra FINÁLE (F)

    Dospělí-C-STT (15)
    1.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE (F)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
    8-9.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora

    Dospělí-C-LAT (11)
    7-8.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-B-STT (13)
    6.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana
    9.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-B-LAT (8)
    5.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika FINÁLE
  • 08.02.2014 Hlinecké Géčko Hlinsko

    Dospělí-B-STT (13)
    7-8.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    7-8.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    Dospělí-B-LAT (14)
    12.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    09.02.2014

    MISTROVSTVÍ MORAVY - 1.ČÁST - 771. SOUTĚŽ STARLETU BRNO

    Jun-II-C-STT (11)
    4.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (4)
    3.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE

    Dospělí-C-STT (17)
    3.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE (F)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (19)
    13-14.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-B-STT (20)
    4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (F)
    9.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    Dospělí-B-LAT (22)
    16.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
  • 02.02.2014 - Memorial Bohuslava Matiáše - Kolín

    Dospělí-B-STT (16)
    7.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana
  • 25.01.2014 Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích Hodonín

    Junioři-I-LAT (32)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora SEMIFINÁLE

    Junioři-II-LAT (40)
    7.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina SEMIFINÁLE
    17.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    20.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Mládež-LAT (32)
    15.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    20.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Do 21let-LAT (36)
    14-15.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    19.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna
    22-24.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Dospělí-LAT (52)
    13.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
    18.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie
    38.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva
  • 12.01.2014 O CUKROVOU ČÍŠI 2014 Kroměříž

    Jun-II-C-STT (9)
    9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-LAT (11)
    11.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (8)
    5.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-LAT (7)
    5.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Hobby-Děti-I (4)
    3.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Děti-II (13)
    9.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB. (15)
    10.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    18.01.2014 COOL DANCE 2014 - 6. ročník Praha

    TL-Dospělí-STT (22)
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (15)
    13.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

    19.01.2014 - JEŠTĚ JEDNOU RADEK OSTRůVKA - BRNO

    Jun-II-C-LAT (18)
    9.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (5)
    2.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

    Dospělí-D-STT (10)
    1.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE (F)ZISK TŘÍDY C

    Dospělí-C-STT (6)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (12)
    9.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Hobby-Děti-II (7)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta
  • 21.12.2013 CRYSTAL CUP 2013 - TL MS DIVIZE 2013 Ostrava

    Dospělí-D-LAT (6)

    6.místo Zapletal Martin & Seehofová Adéla

    Dospělí-A,M-LAT (15)
    12.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna

    22.12.2013 Vánoční cena TŠ METRONOM 2013 Praha

    Dospělí-A-LAT (26)
    7-8.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna
  • 15.12.2013 Mistrovství ČR družstev 2013 Zlín

    Jun-STT (10)
    6.místo TK Olymp Olomouc (CZ) (Borůvka Daniel & Borůvková Barbora, Šír Vilém & Šírová Nela, Chytil Marek & Steckerová Ella, Pánek Richard & Pánková Anna) FINÁLE

    Dospělí-STT (18)
    3.místo TK Olymp Olomouc (CZ) (Očenášek Matěj & Koldová Eliška, Hýža Miroslav & Hýžová Marie, Stupka Radim & Jendrulková Tereza, Jendrulek Adam & Riederová Iva) FINÁLE

    Jun-LAT (12)
    8.místo TK Olymp Olomouc (CZ) (Borůvka Daniel & Borůvková Barbora, Homola Dominik & Uvízlová Mirka, Šír Vilém & Šírová Nela, Chytil Marek & Steckerová Ella)

    Mládež-LAT (6)
    4.místo TK Olymp Olomouc (CZ) (Šír Vilém & Šírová Nela, Očenášek Matěj & Koldová Eliška, Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna, Homola Dominik & Uvízlová Mirka) FINÁLE

    Dospělí-LAT (14)
    8.místo TK Olymp Olomouc (CZ) (Stupka Radim & Jendrulková Tereza, Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna, Jendrulek Adam & Riederová Iva, Hýža Miroslav & Hýžová Marie)

    15.12.2013 MISTROVSTVÍ MORAVY 2 A VELKÁ CENA POJIŠŤOVNY GENER BRNO

    Dospělí-D-STT (9)
    3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE

    Dospělí-C-STT (8)
    2.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (8)
    8.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra
  • 07.12.2013 - O žlutého smajlíka - soutěž Moravskoslezské divize - Ostrava

    Jun-I-C-STT (13)
    12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-I-B-LAT (7)
    6.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-STT (13)
    7.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-B-LAT (10)
    9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Dospělí-C-STT (9)
    3.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
    5.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (17)
    7-8.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra
    10.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-B-LAT (12)
    7-8.místo Vymazal Radek & Janíková Tereza

    Hobby-Děti-II (15)
    13.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB (19)
    18-19.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    07.12.2013 - Kamenický pohár 2013 Kamenice u Prahy

    TL-Dospělí-LAT (13)
    9.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie

    7.12.2013 WDSF World Open Maribor Slovenia

    Adult Standard (80)
    19-20.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Latin (96)
    42.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
  • 30.11.2013 Kometa Cup 2013 Brno

    Dospělí-D-STT (7)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE (F)

    Dospělí-C-STT (9)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (14)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-B-STT (18)
    9-10. místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    Dospělí-B-LAT (17)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A

    TL-Jun-I-STT (12)
    10-11.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    TL-Jun-I-LAT (14)
    12.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    13.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    TL-Jun-II-STT (13)
    8.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    10-11.místo Pánek Richard & Pánková Anna
    12-13.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (15)
    3.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    TL-Mládeže-STT (14)
    10-11.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    01.12.2013 Kometa Cup 2013 Brno

    Jun-II-B-STT (15)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    Jun-II-B-LAT (18)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    TL-Dospělí-STT (22)
    4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (18)
    7.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
  • 23.11.2013 Tatra 2013 Kopřivnice

    Dospělí-A-LAT (37)
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE Zisk nové třídy M
    11.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna
    13-14.místo Vymětal Patrik & Brunclíková Hana

    24.11.2013 Kroměřížský taneční festival

    Jun-I-D-LAT (12)
    12.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Jun-I-C-STT (14)
    12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Jun-I-B-LAT (9)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    7.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
    9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-D-STT (14)
    9-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
    9-10.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Jun-II-D-LAT (19)
    11.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
    17-18.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Jun-II-C-STT (12)
    9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-B-STT (12)
    8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Jun-II-B-LAT (10)
    1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE (F)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    Dospělí-D-STT (11)
    3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE (F)
    9.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
    11.místo Zapletal Martin & Seehofová Adéla

    Dospělí-D-LAT (13)
    11.místo Zapletal Martin & Seehofová Adéla
    12-13.místo Šindler Patrik & Górová Veronika

    Dospělí-C-STT (14)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (11)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (9)
    5.místo Vymazal Radek & Janíková Tereza FINÁLE
    8.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

    Dospělí-A-LAT (28)
    11.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna

    Hobby-Děti-I (8)
    4.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth FINÁLE
    5-6.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    8.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    Hobby-Děti-II (17)
    15.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    16.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    17.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB (20)
    18.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    19.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth
    20.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

    TL-Jun-I-STT (13)
    12.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    TL-Jun-I-LAT (16)
    15.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    16.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    TL-Jun-II-STT (18)
    14-15.místo Pánek Richard & Pánková Anna
    10.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    16.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-LAT (20)
    3.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    11.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    24.11.2013 WDSF World Open Bratislava Slovakia

    Adult Standard (38)
    14.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    Adult Latin (43)
    13-14.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
  • 16.11.2013 XIV. DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN

    Jun-I-C-STT (13)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE Nová třída B

    Dospělí-D-STT (7)
    2.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE (F)
    6.místo Šindler Patrik & Górová Veronika

    Dospělí-D-LAT (14)
    14.místo Šindler Patrik & Górová Veronika

    Dospělí-C-STT (12)
    1.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE Nová třída B
    2.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE (F)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (18)
    8-10.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra
    11.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-B-STT (19)
    9.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    Dospělí-B-LAT (16)
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FILÁLE (F)
    8.místo Vymazal Radek & Janíková Tereza
  • 09-10.11.2013 - Hradec Králové Open 2013

    Juvenile-II-STT (3)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-I-LAT (7)
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-II-STT (13)
    11-12.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    IO-Adults-STT (31)
    19.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie

    Juvenile-II-LAT (3)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-I-LAT (7)
    6.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Junior-II-LAT (10)
    5.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    10.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    10.11.2013 - Velká cena města Brna

    Dospělí-B-LAT (12)
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Hobby-Děti-II (7)
    5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

    Hobby-Jun-II-STT (6)
    5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

    Hobby-Jun-II-LAT (8)
    7.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
  • 02.11.2013 O Všetulskou lentilku 2013
    Holešov


    Jun-I-C-STT (12)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-C-STT (9)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (7)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Dospělí-D-STT (8)
    7.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová
    Barbora

    Dospělí-C-STT (9)
    7.místo Grepl Pavel & Slavotínková
    Radka FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (11)
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
    9-10.místo Pala Aleš & Navrátilová
    Monika

    Hobby-Děti-I (10)
    5.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena FINÁLE

    Hobby-Děti-II (21)
    14.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena

    Hobby-Jun-II-KOMB. (19)
    11-12.místo Ohera Aleš & Kuncová
    Magdalena

    03.11.2013 O perníkové srdce - 21.ročník Pardubice

    Dospělí-D-STT (12)
    5.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová
    Barbora FINÁLE

    Dospělí-B-STT(9)
    9.místo Palík Vladimír & Vostrovská
    Zuzana

    International Open Ustí nad Labem

    Adult Standard (32)
    11.místo Radim Stupka - Tereza
    Jendrulkova
    14.místo Miroslav Hyza - Marie Hyzova

    Adult Latin (24)
    13.místo Radim Stupka - Tereza
    Jendrulkova
    20.místo Miroslav Hyza - Marie Hyzova
  • 26.10.2013 O pohár starosty města Uherské Hradiště

    Jun-II-C-LAT (14)
    11-12.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (12)
    8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Hobby-Děti-II (17)
    16.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-I-KOMB. (20)
    18.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB. (16)
    14-15.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Dospělí-D-LAT (13)
    4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-C-STT (10)
    5.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-B-STT (20)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (15)
    4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    27.10.2013 Podzimní cena Komety Vyškov Drnovice

    Jun-I-C-STT (10)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-I-C-LAT (11)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Jun-II-C-STT (13)
    4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-B-STT (11)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

    Jun-II-B-LAT (14)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    8.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Hobby-Děti-II (11)
    10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Hobby-Jun-II-KOMB. (11)
    10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

    Dospělí-D-STT (6)
    3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (13)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (ZISK TŘÍDY C)

    Dospělí-C-STT (8)
    2.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (F)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

    Dospělí-C-LAT (15)
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-B-STT (13)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (ZISK TŘÍDY A)

    Dospělí-B-LAT (12)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

    28.10.2013 Pojizerský pohár-cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou

    Dospělí-A-LAT (38)
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE (F)
    6.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna FINÁLE (F)

    TL-Dospělí-STT (29)
    6.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie FINÁLE
    7.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
    8.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

    TL-Dospělí-LAT (24)
    15.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie

    28.10.2013 Podzimní cena KTS Příbram

    Dospělí-C-STT (5)
    1.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE

    Dospělí-C-LAT (13)
    1.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (ZISK TŘÍDY B)
  • 19.10.2013 Fuego Cup 2013 Říčany u Prahy

    Dospělí-C-STT (8)
    6.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-C-LAT (14)
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    19.10.2013 GRAND PRIX Hradec Králové

    Jun-II-C-STT (9)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE (F)

    Jun-II-B-STT (7)
    3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (11)
    1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE (F)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    8-9.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-I-STT (16)
    14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-I-LAT (16)
    8.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    TL-Jun-II-STT (19)
    9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
    16.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    TL-Jun-II-LAT (18)
    2.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    9.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    20.10.2013 O Zbraslavskou loutku Praha Zbraslav

    Dospělí-C-STT (13)
    3.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (F)

    Dospělí-C-LAT (13)
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-B-STT (12)
    9.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    20.10.2013 JEN TAK A TAK ANEB BRNO STŘED

    Jun-I-D-LAT (6)
    6.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Jun-I-C-STT (8)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Jun-I-C-LAT (9)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

    Jun-II-D-STT (10)
    6.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Jun-II-D-LAT (10)
    9.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

    Dospělí-D-STT (17)
    7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka ZISK TŘÍDY C
    15.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora

    Dospělí-D-LAT (15)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

    Dospělí-B-STT (6)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

    Dospělí-B-LAT (7)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
  • 12.10.2013 Cena města Benešova Benešov

    Dospělí-A-LAT (26)
    2.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE(F)

    12.10.2013 ŘÍJNOVÁ CENA Hradec Králové

    Jun-I-C-STT (9)
    9.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-II-C-STT (11)
    1.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE(F)

    Jun-II-B-LAT (6)
    2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE(F)

    Dospělí-D-STT (6)
    3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE

    13.10.2013 O Přeloučskou věž Přelouč

    Dospělí-C-STT (8)
    6.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-C-LAT (7)
    2.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE(F)

    13.10.2013 Czech Dance Open Ostrava 2013

    Junior-I-STT (15)
    8-9.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

    Junior-II-STT (22)
    17-18.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Junior-II-LAT (26)
    7-8.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka
    23.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

    Youth-STT (18)
    16-18.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    Youth-LAT (29)
    25.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna
    26.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

    WO-Adults-STT (49)
    24.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    WO-Adults-LAT (72)
    30.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
  • 05.10.2013 Blanenský DANZA CUP Blansko

    Dospělí-D-STT (9)
    6.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE

    Dospělí-C-STT (7)
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    6.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra

    Dospělí-C-LAT (13)
    9.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    11.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra

    Dospělí-B-STT (13)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
    13.místo Palík Vladimír & Vostrovská Zuzana

    Dospělí-B-LAT (15)
    3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

    Jun-I-C-STT (7)
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    7.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-I-B-LAT (6)
    3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-C-STT (12)
    9.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-LAT (12)
    2.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE (Zisk třídy B)
    12.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (14)
    1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    6-8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-LAT (10)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
    7-8.místo Šír Vilém & Šírová Nela
  • 28.09.2013 Podzimní CUP 2013 Zdounky

    Jun-I-C-STT (14)
    2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    6-7.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-I-C-LAT (13)
    Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-C-STT (14)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Jun-II-B-STT (7)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

    Jun-II-B-LAT (11)
    2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
    8-10. místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Dospělí-D-STT (7)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-D-LAT (6)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    Dospělí-B-STT (14)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    Dospělí-B-LAT (3)
    1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    28.09.2013 Podještědský pohár - 44.ročník Liberec

    Dospělí-A-LAT (23)
    4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-STT (20)
    5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
    6.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (15)
    3.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
  • 21.09.2013 Taneční festival TK GRADACE Otrokovice

    Jun-I-C-STT (10)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

    Jun-II-C-STT (12)
    11-12. místo Šír Vilém & Šírová Nela

    Dospělí-C-STT (6)
    3.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    Dospělí-C-LAT (10)
    3.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
    4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE

    Dospělí-B-STT (20)
    2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE(F)

    Dospělí-B-LAT (15)
    5.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

    TL-Dospělí-STT (22)
    5.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE

    TL-Dospělí-LAT (19)
    7.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

    Hobby-Děti-I (6)
    4.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
    6.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Děti-II (15)
    11.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
    14.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

    Hobby-Jun-II-KOMB. (14)
    9.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth
    12-13.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
  • 14.9.2013 Prague open

    Junior I STT (17)
    15. místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Junio II STT (50)
    41-42. místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Adult LAT (85)
    21. místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

    15.9.2013 Prague open

    Junior I LAT (21)
    18-20. místo Vilem Sir - Nela Sirova

    Junio II LAT (48)
    11-12. místo Dominik Homola - Mirka Uvizlova
    39. místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

    Youth LAT (66)
    52. místo Jakub Zarybnicky - Kristyna Porizkova
    53-55. místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

    Adult STT (119)
    45. místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova
    53. místo Adam Jendrulek - Iva Riederova
    63. místo Miroslav Hyza - Marie Hyzova

    15.09.2013 Vzpomínáme na Stanislava Krtičku Brno

    Jun-I-C-STT (10)
    1. místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    5. místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE

    Jun-I-C-LAT (7)
    2. místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
    4. místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    Jun-II-C-STT (12)
    8. místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    Jun-II-C-LAT (14)
    5. místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
    11. místo Pánek Richard & Pánková Anna

    Jun-II-B-STT (4)
    3. místo Pánek Richard & Pánková Anna
  • 01.06.2013 - Jarní cena Chrudimě - Chrudim

    Jun-II-C-STT (9)
    8.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Jun-II-C-LAT (13)
    13.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

    01.06.2013 - Cena TŠ SALTA - Benešov

    Dospělí-C-STT (12)
    8-9.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    Dospělí-C-LAT (14)
    7.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

    02.06.2013 - Spektrum festival 2013 - Praha

    Dospělí-C-STT (15)
    6.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE
    Dospělí-C-LAT (14)
    4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE

    08.06.2013 - Cena SVČ a města Hodonína - Hodonín

    Jun-I-C-LAT (10)
    3.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
    Jun-II-C-STT (15)
    15.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Jun-II-C-LAT (19)
    12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Hobby-Děti-I (5)
    4.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    Hobby-Děti-II (12)
    12.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    Dospělí-D-STT(12)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
    Dospělí-D-LAT (9)
    2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

    15.06.2013 - O pohár starosty obce Hlubočky - Mariánské údolí

    Jun-I-C-LAT (9)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    7-8. místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Jun-I-B-LAT (7)
    5.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    Jun-II-D-LAT (7)
    7.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
    Jun-II-C-STT (10)
    2.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
    8-9.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
    10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
    Jun-II-C-LAT (12)
    5.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
    Jun-II-B-LAT (10)
    2.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
    7.místo Šír Vilém & Šírová Nela
    Dospělí-D-STT (6)
    1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
    6.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
    Dospělí-D-LAT (10)
    3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
    10.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
    Dospělí-C-STT (10)
    4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE
    Dospělí-C-LAT (8)
    2.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
    5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
    Hobby-Děti-II (12)
    5.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie FINÁLE
    10-11.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
    10-11.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    12.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    Hobby-Jun-I-KOMB. (12)
    8.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie
    9.místo Směták Marek & Zymová Aneta
    10.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
    11-12.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    -Jun-II-KOMB. (12)
    7.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie
    11.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
    12.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena

    15.06.2013 - Otavský pohár SIKO 2013 - 29.ročník - Písek

    Dospělí-A-LAT (18)
    7.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

    16.06.2013 - HAM, HAM ANEB - Brno

    Děti-II-C-STT (5)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    Děti-II-C-LAT (5)
    1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
    Jun-I-C-STT (6)
    5-místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
    Jun-I-C-LAT (10)
    4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

    26.06.2013 - Hry VI. letní olympiády dětí a mládeže ČR - Uherské Hradiště

    Jun-II-D,C,B-10T (13)
    3.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
  • 19.05.2013 - Cena města Týnec nad
    Sázavou - Týnec nad Sázavou

    TL-Jun-II-STT (16)

    14. místo Richard Pánek - Anička
    Pánková

    TL-Jun-II.LAT (20)
    5.místo Dominik Homola - Mirka Uvízlová
    (FINÁLE)

    Dospělí-A-LAT (22)
    6.místo Adam Jendrulek - Iva Riederová
    (FINÁLE)

    19.05.2013 Zvláště velká cena
    kulturního centra Babylon Brno

    Jun-II-C-STT (8)

    3.místo Daniel Borůvka - Barbora
    Boruvková (FINÁLE)

    Jun-II-C-LAT (9)
    4.místo Daniel Borůvka - Barbora
    Borůvková (FINÁLE)

  • Standard Adults:

    6.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulková
    (FINÁLE)

  • Jun-I-C-LAT (10)
    4.místo Daniel Borůvka - Barbora
    Borůvková (FINÁLE)
    6-7. místo Marek Chytil - Ella Steckerová

    Jun-II-C-STT (16)
    7.místo Daniel Borůvka - Barbora Boruvková
    15-16.místo Marek Chytil - Ella Steckerová

    Jun-II-C-LAT (20)
    7.místo Marek Chytil - Ella Anny
    Steckerova (FINÁLE)

  • Dospělí D-STT (9)
    2.místo Jakub Janků a Lenka Dobešová

    Dospělí D-LAT (11)
    4.místo Jakub Janků a Lenka Dobešová

    Dospělí C-LAT (12)
    2.místo Aleš Pala a Monika Navrátilová + zisk třídy B

    Dospělí B-STT (16)
    4.místo Vladimír Edimax Palík a Zuzana Vostrovská

    Dospělí-B-LAT (14)
    5.místo Matěj Očenášek a Eliška Koldová

    Jun-II-D-LAT (7)
    2. místo Richard Pánek a Anička Pánková + zisk třídy C

    Jun-II-C-LAT (5)
    3. místo Marek Chytil a Ella Steckerova

    Jun-II-B-STT (6)
    2. místo Richard Pánek a Anička Pánková 1.Fko

  • Adults stt
    25.místo:Radim Stupka-Terka Jendrulková

    Adults lat
    27.místo:Radim Stupka-Terka Jendrulková


  • JUN I C stt (6 párů)
    1.místo:Daniel Borůvka-Barbora Borůvková

    JUN I C lat (12 párů)
    3.místo:Vilém Šír-Nela Šírová

    JUN II D lat (19 párů)
    4.místo:Richard Pánek-Anna Pánková

    JUN II C lat (23 párů)
    3.místo:Vilém Šír-Nela Šírová

    JUN II B stt (11 párů)
    5.místo:Richard Pánek-Anna Pánková

    JUN II B lat (16 párů)
    2.místo:Dominik Homola-Mirka Uvízlová

    Dospělí D stt (12 párů)
    2.místo:Jakub Janků-Lenka Dobešová

    Dospělí D lat (17 párů)
    4.místo:Jakub Janků-Lenka Dobešová

    TL-JUN II B lat (13 párů)
    4.místo:Dominik Homola-Mirka Uvízlová


  • JUN II D stt
    4.místo:Marek Chytil-Ella Steckrová

  • JUN I C stt
    1.místo:Daniel Borůvka-Barbora Borůvková

    JUN I C lat
    2.místo:Vilém Šír-Nela Šírová

    JUN II D lat
    1.místo:Richard Pánek-Anna Pánková

  • BAM stt (14 párů)
    2.Radim Stupka-Tereza Jendrulková

    BAM lat (11 párů)
    3.Radim Stupka-Tereza Jendrulková

    Dospělí C lat (7 párů)
    1.Aleš Pala-Monika Navrátilová

  • Junior II C lat (11 párů)
    2.Vilém Šír - Nelča Šírová

    Dospělí C lat (10 párů)
    3.Aleš Pala-Monika Navrátilová

  • Taneční liga STT (17 párů)
    6.místo: Radim Stupka-Tereza Jendrulková

    Taneční liga LAT (15 párů)
    4.místo: Radim Stupka-Tereza Jendrulková


  • Dospělí LAT (112 párů)
    46.Radim Stupka - Tereza Jendrulková

    Dospělí STT (139 párů)
    47.Radim Stupka - Tereza Jendrulková

    Rising Stars STT (63 párů)
    15.Radim Stupka - Tereza Jendrulková

  • Junior II C lat (15 párů)
    2.Vilém Šír - Nelča Šírová
    4.Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

    Jun II D lat (16 párů)
    5.Richard Pánek - Anička Pánková

    Hobby Děti I (7 párů)
    5.Viktor Pavlíček - Elizabeth Pánková

    Dospělí C lat (20 párů)
    1.Jan Turek-Veronika Mrténková
    2.Aleš Pala-Monika Navrátilová
    4.Pavel Grepl-Radka Slavotínková
  • Dospělí C STT (15 párů)
    2.Pavel Grepl-Radka Slavotínková

  • Junior-I (27 párů)
    17. Daniel Borůvka - Barbora Borůvková
    20. Vilém Šír - Nela Šírová

    Junior-II (24)
    18. Roman Pecha - Anna Steckerová

    Mládež (18)
    16. Jakub Zárybnický - Kateřina Vašíčková

    Under 21 (11)
    9. Jakub Zárybnický - Kateřina Vašíčková

    Dospělí (26)
    5. Radim Stupka - Tereza Jendrulková
    8. Miroslav Hýža - Marie Hýžová
    12. Adam Jendrulek - Iva Riederová

  • Dospělí D STT (7 párů)
    1. Jakub Bečka - Ester Kurašová

    Jun-II-D STT (8)
    4. Marek Chytil - Ella Steckerová

    Jun-II-C LAT (8)
    2. Marek Chytil - Ella Steckerová

  • Junioři-I-LAT (28)
    13. Vilem Šír a Nela Šírová
    16.-17. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková
    20. Marek Chytil a Ella Steckerová

    Junioři-II-LAT (35)
    4. Dominik Homola a Mirka Uvízlová
    16. Roman Pecha a Anička Steckerová

    Mládež-LAT (31)
    22. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    Do 21let-LAT (31)
    19. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    Dospělí-LAT (55)
    15. Radim Stupka a Tereza Jendrulková
    16.-17. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

  • Dospělí-D-STT (23)
    1. Jakub Bečka a Ester Kurašová

    Dospělí-A-STT (26)
    20. Marek Švarc a Monika Vymětalová

    Dospělí-A-LAT (25)
    9. Adam Jendrulek a Iva Riederová

  • Dospělí-D-STT (20)
    4. Pavel Grepl a Radka Slavotínková

    Dospělí-C-LAT (31)
    4. Aleš Pala a Monika Navrátilová 8. Honza Turek a Veronika Mrténková
    9.-10. Pavel Grepl a Radka Slavotínková

  • Kolín

    Dospělí-D-STT (25)
    1. Pavel Grepl a Radka Slavotínková
    8. Lukáš Hanzlík a Míša Franková

    Hlinsko

    Dospělí-D-STT (10)
    1. Pavel Grepl a Radka Slavotínková
    3. Lukáš Hanzlík a Míša Franková

  • Dospělí-A-STT (22)
    7-8. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    Dospělí-A-LAT (22)
    12. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    TL-Dospělí-STT (24)
    6. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

    TL-Dospělí-LAT (15)
    6. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

  • Junior-I-C -LAT (7)
    2. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-II-C-STT (7)
    1. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-II-B-STT (3)
    1. Richard Pánek a Anna Pánková

  • Jun-II-C-STT (7)
    2. Roman Pecha a Anička Steckerová - ZISK TŘÍDY B!!
    Jun-II-B-LAT (3)
    3. Roman Pecha a Anička Steckerová

    Dospělí-D-STT (9)
    1. Jakub Bečka a Ester Kurašová
    3. Pavel Grepl a Radka Slavotínková

    Dospělí-C-LAT (15)
    5. Jakub Bečka a Ester Kurašová

    Hobby-Děti-I (3)
    3. Viktor Pavlíček a Elizabeth Pánková

    Hobby-Jun-II-STT (9)
    3. Tomáš Kreuzinger a Patricie Červinková
    Hobby-Jun-II-LAT (10)
    5. Tomáš Kreuzinger a Patricie Červinková

  • Hobby-Děti-I (3)
    2. Viktor Pavlíček a Elizabeth Pánková

  • TL-Dospělí-STT (25)
    3. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

    TL-Dospělí-LAT (19)
    10. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

    Dospělí-A-STT (34)
    14. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    Dospělí-A-LAT (29)
    21. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

  • Jun-II-C-STT (7)
    1. Roman Pecha a Anička Steckerová
    2. Richard Pánek a Anna Pánková – ZISK TŘÍDY B !!

  • Dospělí-D-STT (9)
    2. Lukáš Hanzlík a Míša Franková

    Jun-II-C-STT (15)
    4. Roman Pecha a Anička Steckerová

  • Jun-II-D-STT (9)
    2. Vilem Šír a Nela Šírová - ZISK TŘÍDY C !!

    Děti-II-D (8)
    1. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-II-D-STT (9)
    2. Marek Chytil a Ella Steckerová

    Jun-I-II-C-LAT (7,8)
    3. Vilem Šír a Nela Šírová

  • Dospělí-A-STT (33)
    14.-16. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

    Dospělí-A-LAT (31)
    21. Jakub Zárybnický a Kateřina Vašíčková

  • Jun-II-C-STT (10)
    2. Richard Pánek a Anna Pánková

    Jun-II-B-LAT (12)
    2. Dominik Homola a Mirka Uvízlová

    Dospělí-D-STT (12)
    2. Pavel Grepl a Radka Slavotínková


  • Kometa Cup Brno

    Dospělí-A-STT (27)
    7. Vít Navrátil a Petra Chytilová – ZISK TŘÍDY M !!

    Havířov

    Jun-II-D-LAT (6)
    1. Vilem Šír a Nela Šírová - ZISK TŘÍDY C !!


  • Kamenice

    TL-Dospělí-STT (24)
    5. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

    Dospělí-A-STT (27)
    8. Marek Weinštuk a Kateřina Odstrčilová

    Havířov

    Děti-II-D (2)
    1. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-I-D-STT (6)
    2. Vilem Šír a Nela Šírová
    3. Marek Chytil a Ella Steckerová


    Jun-II-C-STT (3)
    1. Roman Pecha a Anička Steckerová

    Jun-II-C-LAT (7)
    1. Marek Chytil a Ella Steckerová


  • Dospělí-A-LAT (28)
    4. Patrik Vymětal a Hana Brunclíková

    Dospělí-A-STT (27)
    7. Vít Navrátil a Petra Chytilová
    10. Marek Weinštuk a Kateřina Odstrčilová

    TL-Dospělí-STT (28)
    3. Miroslav Hýža a Marie Hýžová
    5. Adam Jendrulek a Iva Riederová
    7. Radim Stupka a Tereza Jendrulková

    TL-Dospělí-LAT (21)
    8. Miroslav Hýža a Marie Hýžová
    9.-11. Radim Stupka a Tereza Jendrulková

  • Děti-II-D (9)
    3. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-I-D-STT (7)
    1. Vilem Šír a Nela Šírová

    Jun-II-D-LAT (9)
    2. Vilem Šír a Nela Šírová

    Jun-II-C-STT(10)
    3. Roman Pecha a Anička Steckerová

  • Děti-II-D (11)
    3. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-I-II-D-STT (9,13)
    2. Vilem Šír a Nela Šírová
    2. Vilem Šír a Nela Šírová

    Jun-I-C-STT(14)
    3. Richard Pánek a Anna Pánková

    Jun-II-D-LAT (16)
    1. Vilem Šír a Nela Šírová

    Jun-II-C-STT(12)
    1. Roman Pecha a Anička Steckerová

    Jun-II-B-LAT (22)
    1. Dominik Homola a Mirka Uvízlová

  • Přerov
    Dospělí-D-LAT (19)
    3. Pavel Grepl a Radka Slavotínková - ZISK TŘÍDY C!!

    Ústí nad Labem
    Dospělí-C-LAT (6)
    2. Vít Navrátil a Petra Chytilová – ZISK TŘÍDY B!!

  • Děti-II-D (10)
    3. Daniel Borůvka a Barbora Borůvková

    Jun-I-D-STT (11)
    3. Vilem Šír a Nela Šírová

    Dospělí-D-STT (17)
    4. Pavel Grepl a Radka Slavotínková

  • Rising Stars STT (71)
    26.-28. Adam Jendrulek a Iva Riederová

    World Open STT (154)
    86.-87. Radim Stupka a Tereza Jendrulková
    88. Adam Jendrulek a Iva Riederová

  • Praha: Dospělí-C-LAT (19)
    2. Vít Navrátil a Petra Chytilová

    Kopřivnice: Dospělí-A-LAT (25)
    4. Patrik Vymětal a Hana Brunclíková

  • Adults-STT (26)
    11. Adam Jendrulek a Iva Riederová

  • Zisk nové třídy pro Kubu a Ešu!

    Dospělí D-LAT (15)
    1. Jakub Bečka a Ester Kurašová

    Jun-I-D-LAT (14)
    2. Vilém Šír a Nela Šírová

  • TL-Jun-II-LAT (13)
    3. Dominik Homola a Mirka Uvízlová

    TL-Dospělí-STT (18)
    3. Adam Jendrulek a Iva Riederová
    4. Miroslav Hýža a Marie Hýžová

    TL-Dospělí-LAT (23)
    11. Radim Stupka a Tereza Jendrulková
  • Honza s Verčou vyhráli hned svoji první soutěž!!!

    Jun-I-D LAT (6 párů)
    3. Richard Pánek - Anička Pánková

    Jun-II-D LAT (15)
    10. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-II-C STT (8)
    5. Richard Pánek - Anna Pánková

    Dospělí-D LAT (11)
    1. Jan Turek - Veronika Mrténková

    Hobby-Děti-I (5)
    4. Viktor Pavlíček - Elizabeth Pánková

    Hobby-Děti-II (10)
    9.-10. Viktor Pavlíček - Elizabeth Pánková
  • Vít Navrátil s Petrou Chytilovou dnes v Písku obsadili v soutěži třídy A STT 5. místo z 23 párů a jsou jen krůček od třídy M.
  • Dospělí-C LAT (9):
    6. Vít Navrátil - Petra Chytilová

    Dospělí-B LAT (18):
    2. Adam Jendrulek - Iva Riederová
  • CHRUDIM:
    Jun-II-D-STT (13):
    7. Jiří Anderle - Petra Slezáková

    Jun-II-D-LAT (12):
    12. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-I-C-STT (9):
    3. Michal Hudec - Anna Slouková
    4. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-I-C-LAT (9):
    1. Michal Hudec - Anna Slouková

    Jun-II-C-STT (15):
    6. Michal Hudec - Anna Slouková
    8. Roman Pecha - Anna Steckerová
    11.-12. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-II-C-LAT (17):
    3. Roman Pecha - Anna Steckerová
    4. Michal Hudec - Anna Slouková

    Dospělí-C-STT (10):
    8.-9. Vladimír Palík - Zuzana Vostrovská

    BENEŠOV:
    Dospělí-C-LAT (7):
    3.Vít Navrátil - Petra Chytilová
  • WDSF World Open Latin (57 párů): 48. Radim Stupka - Tereza Jendrulková
  • Jun-I-C-STT (7): 3. Michal Hudec - Anna Slouková

    Jun-I-C-LAT (8): 4. Michal Hudec - Anna Slouková

    Jun-II-C-STT (19): 12. Roman Pecha - Anna Steckerová
    14.-15. Michal Hudec - Anna Slouková

    Jun-II-C-LAT (18): 9.-10. Michal Hudec - Anna Slouková
    13. Roman Pecha - Anna Steckerová

    Dospělí-D-LAT (11): 5. Jakub Bečka - Kateřina Orságová

    Hobby-Děti-II (17): 2. Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

    Hobby-Jun-I (11): 4. Daniel Borůvka - Barbora Borůvková

    Hobby-Jun-II (13): 4. Daniel Borůvka - Barbora Borůvková
  • Dnes se povedlo Jakubu Zárybnickému s Kateřinou Vašíčkovou získat nejvyšší národní třídu v latinskoamerických tancích. Účinkování v třídě B zakončil v Jíčíně 2. místem.
  • Opět po týdnu se naši tanečníci Vít Navrátil s Petrou Chytilovou umístili ve finále soutěže A, když v Týnci nad Sázavou obsadili 4. místo z 21 párů.
  • Dominik Homola s Mirkou Uvízlovou se umístili na 4. místě z celkových 16 párů v soutěži taneční ligy juniorů II latina v Týnci nad Sázavou
  • 23.-24. Radim Stupka - Tereza Jendrulková (z 56 párů)
  • Víťa Navrátil s Peťkou Chytilovou se dnes umístili ve finále na soutěži třídy A ve standardních tancích. Byli čtvrtí z 24 párů a udělali tak další důležitý krok k zisku mezinárodní třídy.
  • Po minulém víkendu, kdy si novou třídu B vytančili Patrik Vymětal a Hana Brunclíková a třídu C Richard a Anička Pánkovi, tu máme další úspěch! Třídu C v latinských tancích dnes získali Marek Chytil a Kristína Freyová!
  • WDSF International Open ST (49 párů):
    30. Radim Stupka - Tereza Jendrulková

    WDSF International Open LA (63)
    19. Radim Stupka - Tereza Jendrulková
  • Kuba s Kačkou si ve standardu vytančili už čtvrté Fko a jsou tedy jednu povedenou soutěž před novou třídou!

    Dospělí-B STT (25):
    5. Jakub Zárybnický - Kateřina Vašíčková

    Dospělí-B LAT (28):
    10. Jakub Zárybnický - Kateřina Vašíčková
  • Na lize v Nových Hradech se našim párům dařilo: Adam s Ivou finále na Mkách, Vítek s Peťou finále na áčkách + další 3 semifinalisté!

    Dospělí A STT (21 párů)
    6. Vít Navrátil - Petra Chytilová
    8. Marek Weinštuk - Kateřina Odstrčilová

    Dospělí M STT (24)
    4. Adam Jendrulek - Iva Riederová
    9. Miroslav Hýža - Marie Hýžová

    Dospělí M LAT (23)
    9.-10. Miroslav Hýža - Marie Hýžová
  • Ríša s Aničkou druzí, Dominik s Mirkou třetí, Paťa s Hančou na první soutěži ve finále!

    Jun-I-D STT (14 párů)
    2. místo: Richard Pánek - Anna Pánková
    11.-12. Marek Chytil - Kristína Freyová

    Jun-I-D LAT (12)
    6. Marek Chytil - Kristína Freyová
    11.-12. Vilém Šír - Nela Šírová
    11.-12. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-II-D STT (20)
    11.-12. Richard Pánek - Anna Pánková
    16. Marek Chytil - Kristína Freyová
    17.-18. Mikuláš Molitor - Natálie Svatoňová

    Jun-II-D LAT (19)
    16.-17. Vilém Šír - Nela Šírová
    16.-17. Richard Pánek - Anna Pánková
    18.-19. Mikuláš Molitor - Natálie Svatoňová

    Jun-II-C LAT (17)
    10. Matěj Očenášek - Marie Smyslilová
    11. Roman Pecha - Anna Steckerová

    Jun-II-B STT (8)
    8. Matěj Očenášek - Marie Smyslilová

    Jun-II-B LAT (10)
    3. Dominik Homola - Mirka Uvízlová

    Dospělí-D LAT (18)
    13.-14. Jakub Bečka - Kateřina Orságová

    Dospělí-C STT (17)
    5. Patrik Vymětal - Hana Brunclíková
    14.-15. Vladimír Palík - Zuzana Vostrovská
    17.Tomáš Procházka - Markéta Grígeľová
  • Jun-I-D STT (13 párů):
    6. Richard Pánek - Anna Pánková
    11. Marek Chytil - Kristína Freyová

    Jun-I-D LAT (17):
    13. Marek Chytil - Kristína Freyová
    16. Richard Pánek - Anna Pánková

    Jun-II-D STT (17):
    10. Richard Pánek - Anna Pánková
    15. Mikuláš Molitor - Natálie Svatoňová
    16. Marek Chytil - Kristína Freyová

    Jun-II-D LAT (20):
    16. Marek Chytil - Kristína Freyová
    18. Mikuláš Molitor - Natálie Svatoňová
    18. Richard Pánek - Anna Pánková


    Dospělí-D LAT (29):
    5. Aleš Pala - Monika Navrátilová
    18. Jakub Bečka - Kateřina Orságová
  • WDSF International Open STT (89 párů):
    40. Adam Jendrulek - Iva Riederová
    49. Miroslav Hýža - Marie Hýžová

    WDSF Junior II Open LAT (28 párů):
    16. Dominik Homola - Mirka Uvízlová
    28. Roman Pecha - Anna Steckerová

    WDSF Youth Open LAT (52 párů):
    51. Jakub Zarybnicky a Kateřina Vašíčková
  • Rising Stars STT (61 párů):
    11.-12. Adam Jendrulek - Iva Riederová
    29. Miroslav Hýža - Marie Hýžová
    58.-59. Marek Weinštuk - Kateřina Odstrčilová
  • Dospělí - 28 párů:
    9. Miroslav Hýža - Marie Hýžová
    10. Radim Stupka - Tereza Jendrulková
    21. Rudolf Stupka - Kristýna Hlavicová
  • Junior-II-D STT (17 párů): 4. místo Roman Pecha - Anna Steckerová (jejich 4. Fko)
  • Benátky nad Jizerou - A STT (33 párů): 5. místo Vít Navrátil a Petra Chytilová
  • Hobby děti-I (6 párů): Daniel a Barbora Borůvkovi 3. místo
    Hobby děti-II (13 párů): Daniel a Barbora Borůvkovi 6. místo (finále)
    Junior-I-D STT (7 párů): Richard a Anička Pánkovi 3. místo
  • C LAT (24 párů): Marek Weinštuk a Kateřina Odstrčilová vyhráli a vezou si domů titul Mistr Prahy 2012!
    Vít Navrátil s Petrou Chytilovou byli ve stejné soutěži 7., tedy první nepostupující do finále
  • C LAT (23 párů): 2. místo - Marek Weinštuk s Kateřina Odstrčilová

    B LAT (17 párů): 2. místo - Rudolf Stupka a Kristýna Hlavicová
  • JUNIOR II (30 párů):
    8. Matěj Očenášek a Marie Smyslilová

    DOSPĚLÍ (55 párů):
    14. Miroslav Hýža - Marie Hýžová
    15. Radim Stupka - Tereza Jendrulková
    16.-17. Adam Jendrulek - Iva Riederová
    30. Rudolf Stupka - Kristýna Hlavicová
Videa z posledních soutěží
O klubu

TK Olymp Olomouc je tradiční taneční klub zabývající se výchovou standardních a latinskoamerických tanečníků. V novém tisíciletí patří mezi nejúspěšnější české kluby. Naše páry pravidelně sbírají úspěchy v České republice i na mezinárodním poli.

Nabízíme atraktivní volnočasovou aktivitu dětem, kvalitní zázemí sportovním tanečníkům a příjemné prostředí pro všechny, co mají rádi tanec.

více zde »
Více článků