Výsledky soutěží za poslední víkend

29. 10. 2013 21:19

26.10.2013 O pohár starosty města Uherské Hradiště Jun-II-C-LAT (14) 11-12.místo Pánek Richard & Pánková Anna Jun-II-B-STT (12) 8.místo Pánek Richard & Pánková Anna Hobby-Děti

26.10.2013 O pohár starosty města Uherské Hradiště

Jun-II-C-LAT (14)
11-12.místo Pánek Richard & Pánková Anna

Jun-II-B-STT (12)
8.místo Pánek Richard & Pánková Anna

Hobby-Děti-II (17)
16.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

Hobby-Jun-I-KOMB. (20)
18.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

Hobby-Jun-II-KOMB. (16)
14-15.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

Dospělí-D-LAT (13)
4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Dospělí-C-STT (10)
5.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

Dospělí-B-STT (20)
3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

Dospělí-B-LAT (15)
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

27.10.2013 Podzimní cena Komety Vyškov Drnovice

Jun-I-C-STT (10)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)
3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

Jun-I-C-LAT (11)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

Jun-II-C-STT (13)
4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

Jun-II-B-STT (11)
1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

Jun-II-B-LAT (14)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
8.místo Šír Vilém & Šírová Nela

Hobby-Děti-II (11)
10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Hobby-Jun-II-KOMB. (11)
10.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Dospělí-D-STT (6)
3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE

Dospělí-D-LAT (13)
2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (ZISK TŘÍDY C)

Dospělí-C-STT (8)
2.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (F)
7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Dospělí-C-LAT (15)
5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

Dospělí-B-STT (13)
1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (ZISK TŘÍDY A)

Dospělí-B-LAT (12)
1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)

28.10.2013 Pojizerský pohár-cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou

Dospělí-A-LAT (38)
4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE (F)
6.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna FINÁLE (F)

TL-Dospělí-STT (29)
6.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie FINÁLE
7.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza
8.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

TL-Dospělí-LAT (24)
15.místo Hýža Miroslav & Hýžová Marie

28.10.2013 Podzimní cena KTS Příbram

Dospělí-C-STT (5)
1.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE

Dospělí-C-LAT (13)
1.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE (ZISK TŘÍDY B)