Výsledky soutěží za poslední víkend

27. 11. 2013 10:26

23.11.2013 Tatra 2013 Kopřivnice Dospělí-A-LAT (37) 4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE Zisk nové třídy M 11.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna 13-14.místo Vy

23.11.2013 Tatra 2013 Kopřivnice

Dospělí-A-LAT (37)
4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE Zisk nové třídy M
11.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna
13-14.místo Vymětal Patrik & Brunclíková Hana

24.11.2013 Kroměřížský taneční festival

Jun-I-D-LAT (12)
12.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

Jun-I-C-STT (14)
12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Jun-I-B-LAT (9)
6.místo Šír Vilém & Šírová Nela
7.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

Jun-II-D-STT (14)
9-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
9-10.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

Jun-II-D-LAT (19)
11.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
17-18.místo Kreuzinger Tomáš & Slezáková Petra

Jun-II-C-STT (12)
9.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

Jun-II-B-STT (12)
8.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

Jun-II-B-LAT (10)
1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE (F)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)

Dospělí-D-STT (11)
3.místo Hanzlík Lukáš & Truhlářová Barbora FINÁLE (F)
9.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
11.místo Zapletal Martin & Seehofová Adéla

Dospělí-D-LAT (13)
11.místo Zapletal Martin & Seehofová Adéla
12-13.místo Šindler Patrik & Górová Veronika

Dospělí-C-STT (14)
3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

Dospělí-C-LAT (11)
4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

Dospělí-B-LAT (9)
5.místo Vymazal Radek & Janíková Tereza FINÁLE
8.místo Pala Aleš & Navrátilová Monika

Dospělí-A-LAT (28)
11.místo Zárybnický Jakub & Pořízková Kristýna

Hobby-Děti-I (8)
4.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth FINÁLE
5-6.místo Směták Marek & Zymová Aneta
8.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

Hobby-Děti-II (17)
15.místo Směták Marek & Zymová Aneta
16.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
17.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth

Hobby-Jun-II-KOMB (20)
18.místo Směták Marek & Zymová Aneta
19.místo Pavlíček Viktor & Pánková Elizabeth
20.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška

TL-Jun-I-STT (13)
12.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

TL-Jun-I-LAT (16)
15.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
16.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora

TL-Jun-II-STT (18)
14-15.místo Pánek Richard & Pánková Anna
10.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
16.místo Šír Vilém & Šírová Nela

TL-Jun-II-LAT (20)
3.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
11.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

24.11.2013 WDSF World Open Bratislava Slovakia

Adult Standard (38)
14.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

Adult Latin (43)
13-14.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova