Výsledky soutěží za poslední víkend

31. 3. 2015 12:12

28.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice

Dospělí-A-STT (22)
1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
2.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE
10.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

Dospělí-A-LAT (23)
1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE (F)
3.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F)
10.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

TL-Jun-I-STT (14)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

TL-Jun-I-LAT (14)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

TL-Jun-II-STT (8)
2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

TL-Jun-II-LAT (1O
3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

TL-Mládeže-STT (9)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

TL-Mládeže-LAT (11)
1.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

29.03.2015 Přáslavický pohár 2015 - Memoriál Dr. M.Hýži Přáslavice

Jun-I-D-STT (13)
2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE (F)
5.místo Směták Marek & Zymová Aneta
11.-13.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka
11.-13.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
11.-13.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

Jun-I-D-LAT (18)
3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
8.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth
14.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
16.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna
17.-18.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

Jun-II-D-STT (8)
4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
6.-7.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

Jun-II-D-LAT (12)
8.-9.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
11.místo Ondra Petr & Dočkalová Anna

Dospělí-D-STT (12)
2.místo Pala Aleš & Pavlíková Lucie FINÁLE (F)
5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
9.-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana

Dospělí-D-LAT (17)
9.-10.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
11.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-C-LAT (12)
4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE

Dospělí-B-STT (12)
1.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)
2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
5.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

Dospělí-B-LAT (16)
6.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Děti-II-D-STT (10)
1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
7.místo Bureš David & Látalová Valerie
8.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
9.-10.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

Děti-II-D-LAT (11)
2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
4.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
7.-8.místo Bureš David & Látalová Valerie
9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia
11.místo Krajča Kryštof & Tichá Anežka

Hobby-Děti-I (9)
3.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie FINÁLE
4.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
5.místo Horák Filip & Tomalová Tereza FINÁLE
6.místo Šíma Pavel & Oháňková Natálie
7.místo Procháska Adam & Roučová Eliška
8.-9.místo Fedorco Marian & Zapletalová Nela
8.-9.místo Zoubek Lukáš & Bubeníčková Anna

Hobby-Děti-II (20)
1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE
9.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
12.13.místo Horák Filip & Tomalová Tereza
15.-16.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie
17.-20.místo Fedorco Marian & Zapletalová Nela
17.-20.místo Procháska Adam & Roučová Eliška
17.-20.místo Šíma Pavel & Oháňková Natálie
17.-20.místo Zoubek Lukáš & Bubeníčková Anna

Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Dospělí-STT (10)
8-10.-místo Slouka Radovan & Hojgrová Adéla

Hobby-Dospělí-LAT (6)
1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE