Výsledky soutěží za poslední víkend

1. 5. 2015 23:42

25.04.2015 - Mistrovství Prahy 2015, TL Dospělí M a VC Prahy - Praha

Dospělí-C-LAT (24)
13.-17.místo Pánek Richard & Pánková Anna

Dospělí-B-STT (21)
3.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F)
14.-15.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

Dospělí-B-LAT (21)
20.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

Dospělí-A-STT (45)
1.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M
6.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
25.-26.místo Pánek Richard & Pánková Anna
39.-40.místo Grepl Pavel & Silonová Klára

Dospělí-A-LAT (30)
15.-16.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
17.-18.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

25.04.2015 - VYŠKOV 2015 - Vyškov

Jun-I-D-STT (9)
5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

Jun-I-D-LAT (11)
8.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Jun-II-B-STT (9)
3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

Dospělí-D-STT (4)
1.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

Dospělí-D-LAT (6)
4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

Děti-II-D-STT (4)
1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
4.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

Děti-II-D-LAT (6)
2.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
6.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

Hobby-Děti-II (14)
13.-14.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Hobby-Jun-I-KOMB. (18)
15.-16.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Hobby-Dospělí-LAT (7)
1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE

26.04.2015 - TREND CUP 2015 taneční liga Moravskoslezské divize - Ostrava - Stará Bělá

Jun-I-D-LAT (9)
9.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

Jun-II-D-STT (7br> 7.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia

Jun-II-B-STT (3)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

Jun-II-B-LAT (6)
2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

Děti-II-D-STT (3)
2.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
3.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

Děti-II-D-LAT (3)
2.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
3.místo Pavlíček Viktor & Procházková Julia FINÁLE

Hobby-Děti-II (11)
1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Jun-I-KOMB. (18)
2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Jun-II-KOMB. (18)
2.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE