Výsledky soutěží za poslední víkend

2. 6. 2015 12:30

30.05.2015 Cena města Benešova Benešov

Dospělí-B-STT (13)
1.místo Bečka Jakub & Odstrčilová Kateřina FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY A

Dospělí-B-LAT (10)
7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Dospělí-A-STT (23)
4.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE (F)
20.-21.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Dospělí-A-LAT (20)
5.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa FINÁLE

30.05.2015 - Jarní cena Chrudimě - Chrudim

Dospělí-C-LAT (17)
4.místo Pánek Richard & Pánková Anna FINÁLE (F)

30.05.2015 - Jarní kvítek - 2015 - Brno

Jun-II-D-STT (12)
6.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

Jun-II-D-LAT (15)
12.-14.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Dospělí-D-STT (7)
5.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-D-LAT (12)
8.místo Tomášek David & Honová Veronika

Hobby-Děti-II (6)
6.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

31.05.2015 Poděkování ThDr. Janu Hradilovi, Th.D. Brno

Děti-II-D-STT (8)
2.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE (F)
4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
7.místo Bureš David & Látalová Valerie

Jun-II-D-STT (12)
5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE
10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Jun-I-D-STT (10)
5.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE

Děti-II-D-LAT (8)
3.místo Ohera Aleš & Pánková Elizabeth FINÁLE
7.místo Bureš David & Látalová Valerie

Jun-II-D-LAT (17)
13.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
15.-16.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Dospělí-D-STT (9)
7.-8.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-D-LAT (14)
13.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-C-LAT (15)
7.místo Pánek Richard & Pánková Anna

Dospělí-B-STT (14)
6.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

Hobby-Děti-II (26)
1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Jun-II-STT (10)
1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Jun-II-LAT (15)
5.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Hobby-Dospělí-LAT (15)
1.místo Soušek Jakub & Oherová Kateřina FINÁLE