Výsledky soutěží za poslední víkend

21. 11. 2015 09:58

24.10.2015 Hradec Králové Open 2015 Hradec Králové

Youth-STT (15)
5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
9.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
14.místo Šír Vilém & Šírová Nela

Youth-LAT (19)
13.místo Šír Vilém & Šírová Nela
14.-15.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

24.10.2015 O pohár starosty města Uherské Hradiště Uherské Hradiště

Děti-II-D-STT (9)
1.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE (F)

Děti-II-E (10)
9.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Děti-II-D-LAT (11)
4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Jun-I-E-KOMB. (10)
10.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Jun-I-D-STT (12)
4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE

Dospělí-D-STT (3)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Jun-II-D-STT (10)
2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
3.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

Jun-I-D-LAT (14)
8.-9.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška

Dospělí-D-LAT (3)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Jun-II-D-LAT (12)
7.-9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Senioři-II-D-STT (6)
5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

Dospělí-B-STT (7)
4.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE

Dospělí-B-LAT (10)
3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

25.10.2015 Hradec Králové Open 2015 Hradec Králové

Junior-I-STT (14)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

Junior-I-LAT (13)
3.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

IO-Adults-STT (28)
10.-11.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika

28.10.2015 - O Chrudimskou loutku - Chrudim

Dospělí-B-STT (10)
1.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika FINÁLE (F)

28.10.2015 Pojizerský pohár - Cena TK RYTMUS Bakov nad Jizerou Mladá Boleslav

Dospělí-A-STT (27)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
9.-10.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

TL-Dospělí-STT (19)
3.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
4.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

Dospělí-A-LAT (31)
5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
6.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M