Výsledky soutěží za poslední víkend

16. 12. 2015 20:04

28.11.2015 Dynasit Kometa Cup 2015 Brno

Jun-I-C-STT (9)
6.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Jun-II-D-STT (10)
7.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Jun-I-C-LAT (9)
7.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Jun-II-D-LAT (6)
6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Dospělí-A-STT (21)
1.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M
3.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLA (F)
7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
11.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa
13.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

TL-Dospělí-STT (14)
2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
5.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza FINÁLE
8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

Dospělí-A-LAT (24)
4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE (F)
16.-17.místo Zárybnický Jakub & Hošovská Vasilisa

TL-Dospělí-LAT (13)
8.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška
8.místo Stupka Radim & Jendrulková Tereza

28.11.2015 - Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE - Praha

Dospělí-E-STT (8)
6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Dospělí-E-LAT (9)
7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

29.11.2015 Dynasit Kometa Cup 2015 Brno

Dospělí-D-STT (9)
2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

Dospělí-D-LAT (14)
1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F)
8.-9.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-B-LAT (15)
3.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka FINÁLE (F)

TL-Mládeže-STT (8)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

TL-Jun-I-STT (13)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

TL-Jun-II-STT (16)
3.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

TL-Mládeže-LAT (9)
3.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

TL-Jun-I-LAT (15)
2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

TL-Jun-II-LAT (20)
2.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

29.11.2015 - Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE

Dospělí-E-LAT (12)
3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

Dospělí-E-STT (20)
12.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-I-D-STT (6)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

Senioři-I-D-LAT (8)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

Senioři-E-STT (15)
13.-14.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-E-LAT (8)
2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-II-D-STT (5)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-II-D-LAT (5)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka