Výsledky soutěží za poslední víkend

16. 12. 2015 20:30

05.12.2015 - KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 - Kroměříž

TL-Jun-I-STT (10)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

TL-Mládeže-STT (9)
2.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE

TL-Jun-II-STT (20)
4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

TL-Mládeže-LAT (12)
4.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška FINÁLE
5.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

TL-Jun-II-LAT (21)
4.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE

TL-Jun-I-LAT (13)
2.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

05.12.2015 - KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015 - Kroměříž

Jun-I-C-STT (12)
7.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
12.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Dospělí-D-STT  (8)
3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE
5.-6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Dospělí-D-LAT (8)
1.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
8.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Jun-I-C-LAT (15)
15.místo Směták Marek & Zymová Aneta

Dospělí-B-LAT (16)
6.-7.másto Janků Jakub & Dobešová Lenka
8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka

Jun-I-D-STT (17)
9.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

Jun-II-D-STT (11)
9.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Děti-II-D-STT (7)
3.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth FINÁLE

Jun-I-D-LAT (18)
7.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška
16.místo Čadílek Adam & Pánková Elizabeth

Děti-II-D-LAT (7)
4.místo Veverka Dominik & Fialová Eliška FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY C

Jun-II-D-LAT (13)
10.-11.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Senioři-E-STT (10)
6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Dospělí-A-LAT (17)
8.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina

Senioři-E-LAT (6)
4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE

TL-Dospělí-LAT (22)
21.-22.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška

Dospělí-A-STT (20)
7.-8.místo Grepl Pavel & Peřestá Štěpánka
11.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

TL-Dospělí-STT (23)
2.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
4.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva FINÁLE
8.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina
10.-12.místo Očenášek Matěj & Koldová Eliška