Zimní zahraniční úspěchy

20. 2. 2016 00:26

Naši malí tanečníci Marek Směták a Aneta Zymová hned druhý den po svém prvním mistrovství vyjeli na soutěž Dansovia Grand Gala ,,k sousedům do Bratislavy“, kde obsadili 6. místo z 28 párů. K takovému úspěchu si zaslouží obrovskou gratulaci!

Následující týden, 7.2., se naše páry vyznamenaly v Itálii na Prato Trofei Lowcost, kde v kategorii Adult STT v konkurenci 84 párů obsadili Miroslav Hýža a Dominika Feglová 6. místo a dosáhli tak kýženého finále. Do semifinále se probojovali Roman Pecha a Kateřina Srostlíková, kteří skončili na děleném 8.-9. místě, a Matěj Očenášek a Eliška Koldová na 15. místě.

O týden později, 14.2., se soutěžilo ve střední části Maďarska nedaleko Budapešti v Szigetszentmiklós. V kategorii Mláděže LAT na 10. místě ze 37 párů skončili sourozenci Vilém a Nela Šírovi. Ve standardní části téže věkové kategorie jsme měli zastoupení v semifinále. Na 10. místě ze 36 párů zazářil Roman Pecha s Kateřinou Srostlíkovou.

Na závěr bychom chtěli zmínit úspěch našeho latinského trenéra Filipa Karáska, který se v kategorii PD Open Latin probojoval se svojí partnerkou Terezou Florovou v konkurenci 13 párů do finále a obsadil 4. místo.

Všem párům bychom chtěli pogratulovat a jsme velice rádi za takovou reprezentaci i na mezinárodním poli.