Výsledky soutěží za poslední víkend

29. 3. 2016 22:54

19.03.2016 - Brno Open 2016 - Brno

Dospělí-D-STT (9)
8.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Dospělí-C-STT (10)
7.místo Tomášek David & Honová Veronika
9.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-D-LAT (15)
4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Dospělí-C-LAT (14)
5.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

Dospělí-B-LAT (21)
19.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Jun-I-D-STT (8)
2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

Jun-II-D-STT (18)
10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

Jun-I-D-LAT (14)
12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

20.03.2016 - Brno Open 2016 - Brno

Dospělí-C-STT (8)
6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-C-LAT (12)
4.místo Topič František & Stará Nikola FINÁLE

Dospělí-D-LAT (15)
2.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)

Dospělí-B-LAT (20)
1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)
20.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Jun-I-D-STT (6)
2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

Jun-I-D-LAT (13)
11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

19.-20.3.2016 WDSF International Open Brno Czech Republic

Adult Standard (51)
25.-26.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
32.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova
39.-41.místo Jakub Janku - Lenka Dobesova
48.místo Grepl Pavel - Stepanka Peresta
50.místo Lukas Hanzlik - Veronika Gorova

Youth Standard (27)
9.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
21.místo Vilem Sir - Nela Sirova

Junior I Standard (22)
2.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova FINÁLE

WDSF Open Brno Czech Republic

Youth Latin (33)
20.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
22.místo Vilem Sir - Nela Sirova

Junior I Latin (25)
11.místo Daniel Boruvka - Barbora Boruvkova

Adult Latin (85)
52.místo Vilem Sir - Nela Sirova
57.-58.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
78.-85.místo Matej Ocenasek - Eliska Koldova

Mezinárodní akademické mistrovství Brno

Standard (9)
5.místo Grepl Pavel - Stepanka Peresta
6.místo Jakub Janku - Lenka Dobesova