Letní soustředění v novém

18. 4. 2016 23:45

Jako každý rok budeme i letos v létě pořádat soustředění před sezónou přípravné soustředění. Je to již 23. ročník prázdninových akcí našeho klubu. Letos však proběhne v novém.

Už na Jarní desítkovém soustředění jsme si mohli vyzkoušet nové prostředí Hotelu S-PORT ve Vésce u Olomouce. Pod jednou střechou se zde nachází ubytování, strava, velká sportovní hala i menší sál pro souběžné trénování na špičkové úrovni. Zejména mladší účastníci ocenili i možnosti bazénu a wellness centra ke zpříjemnění a oživení intenzivního tréninkového programu. 

Ve dnech 21. - 25. srpna zde proběhne přípravné soustředění na novou taneční sezónu. Trenérské obsazení bude tradiční. kromě klubových trenérů, kteří se budou věnovat převážně dětským tanečním párům, přijedou na standardní tance Martin Odstrčil s Pavlou Landsfeldovou a na latinskoamerické tance Jaroslav Kučera, Filip Karásek a Tereza Florová.

Program soutředění bude jako vždy rozdělen na dvě tréninkové sekce - dětskou a výkonnostní dle klubových skupin TK Olymp, na svoje si přijdou jak páry tříd E a D, tak i finalisté mistrovství či mistři ČR.

Taneční klub Olymp Olomouc pořádá prázdninové akce již třiadvacet let. Zatímco v letech 1994 - 1996 se v Údolí sýčků u Paseckého Žlebu jednalo spíše o tábory místy okořeněné tancem, s postupem času, vývojem tance a společnosti jsme proměnili naši prázdninovou akci ve špičkové sportovní soustředění s těmi nejlepšími českými trenéry. Zatím posledním pokrokem v evoluci prázdninových akcí Olympu je letošní změna místa konání. Jsme si jistí, že povede k vytvoření podmínek nejvyšší kvality pro přípravu našich reprezentantů, výkonnostních tanečníků i přípravek.