GOC Stuttgart

21. 8. 2016 00:57

Nejen na olympiádě se sklízejí úspěchy v měsíci srpnu. Jak si vedly páry TK Olymp Olomouc na prestižní soutěži German Open Championships, která se jako každoročně konala ve Stuttgartu?

Nejmladší reprezentanti, Daniel a Barbora Borůvkovi, startovali v soutěži standard juniorů I a mezi 69 páry si vytančili 19. místo. Absolvovali též soutěž Junior I 10-dance, kde se v konkurenci 74 párů umístili na 41. místě.

Dále se Openu zúčastnili naši vicemistři, Roman Pecha a Kateřina Srostlíková. Ti se předvedli ve  standardních tancích kategorie mládež, dotančili se těsně před brány osmifinálového kola a obsadili zde skvělé 50. - 52. ze 143 párů.

V soutěži dospělých ve standardních tancích bojovali Miroslav Hýža a Dominika Feglová. Osudným se jim stalo až čtvrté kolo, odkud si odnesli umístění na 95. - 96. příčce z celkového počtu 227 párů.

Na německé soutěži zazářil také náš ostravský trenér Filip Karásek se svou partnerkou Terezou Florovou. Protančili se až do finále Super Grand Prix v latinskoamerických tancích, v němž skončili na šestém místě!


Všem párům gratulujeme!