Výsledky soutěží za poslední víkend

27. 10. 2016 14:20

24.09.2016 - Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 - Otrokovice

TL-Jun-I-STT (22)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
14.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
19.místo Směták Marek & Zymová Aneta
20.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

TL-Mládeže-STT (14)
4.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

TL-Mládeže-LAT (14)
6.místo Pecha Roman & Srostlíková Kateřina FINÁLE

TL-Jun-I-LAT (29)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
12.místo Směták Marek & Zymová Aneta
18.-19.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
26.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie

24.09.2016 - Taneční festival TK GRADACE - TLJM a TLD 2016 - Otrokovice

Jun-I-D-STT (10)
10.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

Jun-I-C-STT (16)
11.-12.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

Děti-II-D-STT (5)
5.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

Jun-II-D-STT (9)
9.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

Jun-II-C-STT (19)
4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

Jun-I-D-LAT (11)
6.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE

Jun-I-C-LAT (21)
3.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
7.-8.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
10.-11.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

Jun-II-D-LAT (12)
1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
12.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

Děti-II-D-LAT (5)
5.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína

Dospělí-A-STT (24)
21.-22.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika

TL-Dospělí-STT (13)
9.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

25.09.2016 - Kometa Low Cost - Brno

Jun-I-C-STT (6)
2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)

Jun-II-C-STT (9)
3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY B

Jun-I-C-LAT (9)
3.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE
5.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

Jun-II-C-LAT (12)
8.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška

Jun-I-E-KOMB. (9)
1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
7.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

Jun-II-E-KOMB. (4)
3.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

Děti-II-E (7)
1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE