Mistrovství ve standardu je za dveřmi

18. 1. 2017 17:57

Poslední lednovou neděli nás čeká takřka nejdůležitější soutěž celého roku – Mistrovství České republiky ve standardních tancích. Nenechte si ho ujít!

Hradec Králové bude letos hostit první ze série republikových šampionátů. Mistrovství ve standardních tancích zde proběhne 29. 1. 2017 a za klub Olymp Olomouc budou bojovat tyto páry:

Tři naše nejmladší dvojice v kategorii junior I – Adam Čadílek a Eliška Fialová, Marek Směták a Valerie Látalová a také Dominik Veverka a Aneta Zymová. V juniorech II to budou Daniel a Barbora Borůvkovi, kteří pojedou obhájit mistrovský titul. V mládeži se předvede pár Vilém Šír a Anna Slouková. Soutěži do 21 let i hlavní kategorii budou tančit Roman Pecha s Eliškou Koldovou a v kategorii dospělých také budou startovat Jakub Janků s Lenkou Dobešovou a hlavně Miroslav Hýža s Dominikou Feglovou.

Tanečníci se pilně připravují, zkusili si například speciální trénink jakožto simulaci MČR a také se účastní předmistrovského soustředění v Pršticích, aby mohli předvést jen ty nejlepší výkony.

Pokud nesoutěžíte, neváhejte nás přijet podpořit! Rozhodně bude na co se těšit.