Výsledky soutěží za poslední víkend

23. 1. 2017 21:41

17.11.2016 - O cenu města Jičína - Jičín

Dospělí-C-STT (7)
6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-B-LAT (8)
8.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

19.11.2016 Memoriál PhDr. Miroslava Hýži 2016 Olomouc

Jun-I-C-STT (9)
1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)

Jun-I-D-STT (7)
2.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia FINÁLE (F)
4.místo Bureš David & Špičáková Bára FINÁLE

Jun-II-D-STT (8)
2.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE (F)
5.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška

Jun-II-B-STT (6)
4.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

Jun-II-C-STT (14)
1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

Jun-I-C-LAT (8)
1.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE (F)
3.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE

Jun-I-D-LAT (7)
1.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia FINÁLE (F)

Jun-II-B-LAT (11)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE (F)

Jun-II-D-LAT (9)
5.místo Stráněl František & Tiefenbachová Eliška FINÁLE
6.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE

Jun-II-C-LAT (13)
1.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)

Děti-I-E (6)
6.místo Zoubek Lukáš & Roučová Eliška

Děti-II-D-STT (3)
1.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Děti-II-D-LAT (3)
1.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Děti-II-E (10)
1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE
9.-10.místo Zoubek Lukáš & Roučová Eliška

Dospělí-D-STT (9)
2.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE (F)
4.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE

Dospělí-C-STT (8)
3.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE
4.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
5.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Dospělí-B-LAT (9)
1.místo Grepl Pavel & Šírová Nela FINÁLE (F)
7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-D-LAT (11)
1.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
3.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE (F)

Dospělí-C-LAT (8)
3.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

Jun-I-E-STT (6)
1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
3.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

Senioři-I-C-LAT (3)
1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Jun-I-E-LAT (6)
1.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
5.místo Kaštil Pavel & Neoralová Natálie

Senioři-I-D-STT (5)
1.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

Senioři-I-C-STT (3)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka
3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

20.11.2016 - O VŠETULSKOU LENTILKU 2016 - Holešov

Děti-II-E (18)
3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

Jun-II-E-KOMB. (12)
3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

Dospělí-D-STT (2)
1.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

Dospělí-D-LAT (2)
1.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

Dospělí-B-LAT (7)
1.místo Grepl Pavel & Šírová Nela FINÁLE (F)

20.11.2016 Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II Praha

Senioři-I-C-STT (9)
4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
5.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

Senioři-II-C-STT (6)
6.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-I-C-LAT (11)
4.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
7.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-II-C-LAT (6)
2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)