Výsledky soutěží za poslední víkend

28. 4. 2017 14:13

04.03.2017 - O pohár města Šumperka - Šumperk

Jun-I-D-STT (16)
3.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia FINÁLE (F)
4.místo Bureš David & Špičáková Bára FINÁLE (F)
9.-11.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Děti-II-D-STT (9)
3.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE

Jun-II-D-STT (16)
4.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE (F)
6.místo Bureš David & Špičáková Bára
10.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Jun-I-D-LAT (15)
1.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY C
7.-8.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna
14.místo Bureš David & Špičáková Bára

Děti-II-D-LAT (10)
2.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna FINÁLE (F)

Jun-II-D-LAT (14)
4.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE
10.místo Bureš David & Špičáková Bára

Dospělí-B,A,M-STT (9)
1.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

Dospělí-B,A,M-LAT (14)
10.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

04.03.2017 - Taneční liga - Jarní cena TK Olymp Olomouc - Dolany Véska

TPV-Dospělí-STT (9)
1.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla
2.místo Dostál Jakub & Sandroni Františka
3.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára

Dospělí-B-STT (11)
4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE

Dospělí-A-STT (18)
1.místo Šír Vilém & Slouková Anna FINÁLE (F)
3.místo Zárybnický Jakub & Cupalová Nicol FINÁLE (F) ZISK NOVÉ TŘÍDY M

TPV-Dospělí-LAT (6)
1.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára
2.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla
4.místo Zlámal Filip & Jurošková Kristýna

Dospělí-B-LAT (14)
7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-A-LAT (17)
4.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE (F)

Dospělí-E-STT (6)
1.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla FINÁLE
3.místo Dostál Jakub & Sandroni Františka FINÁLE
4.místo Zlámal Filip & Jurošková Kristýna FINÁLE
6.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára

Dospělí-D-STT (17)
3.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE (F)
11.místo Bártek Štěpán & Stodůlková Nikola

Dospělí-C-STT (16)
5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE
9.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
10.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-E-LAT (4)
2.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla
3.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára
4.místo Zlámal Filip & Jurošková Kristýna

Dospělí-D-LAT (15)
2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
5.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra FINÁLE
12.místo Bártek Štěpán & Stodůlková Nikola

Dospělí-C-LAT (23)
4.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE (F)
5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
21.-23.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-I-B-STT (4)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-I-D-STT (9)
2.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE (F)

Senioři-I-C-STT (6)
2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)

Senioři-I-D-LAT (5)
5.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza

Senioři-I-C-LAT (7)
1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
2.míto Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

Senioři-II-C-LAT (5)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)