Super taneční liga poprvé ve Vésce

17. 8. 2017 03:21

26. srpna se nedaleko Olomouce chystá soutěž nevídaného rozměru, bude jí druhá část Super taneční ligy. Všichni jste srdečně zváni!

O soutěži:

Jedna ze tří částí soutěže Superligy se uskuteční v sobotu 26. srpna 2017 v hotelu S-Port ve Vésce u Olomouce. Představí se zde páry české taneční špičky napříč věkovými kategoriemi. Od deváté hodiny ranní budou v plném proudu soutěže taneční ligy juniorů I, juniorů II i mládeže a Superliga dospělých. Ve 20.00 započne galavečer, jehož součástí budou semifinálová a finálová kola již zmiňované Super taneční ligy. Tento večer bude natáčet ČT Sport, záznam akce proto budete moci sledovat v následujících dnech.

Soutěžící páry se mohou těšit nejen na luxusní prostory, skvělou atmosféru či vyšší bodovou bonifikaci, ale i na hodnotné ceny. Čekají je věcné ceny pro první tři páry v každé kategorii i prize money pro první tři páry soutěží Taneční ligy a pro prvních dvanáct párů Super taneční ligy.

O hudební složku se celý den bude starat Martin Tonner. Vstupenky budou k prodeji na místě.

 

Místo konání:

  • adresa: Hotel S-PORT Véska, Dolany Véska 91
  • GPS: 49°39'25.053"N, 17°21'33.394"E
  • mapa: ZDE

 

 

 

Jak se na soutěž dostat (z Olomouce):

  • autem cca 15 min: přes Olomouc-Pavlovičky, Týneček, Dolany a Dolany – Nové Sady; nebo přes Samotišky, Tovéř, Dolany a Dolany – Nové Sady
  • autobusem cca 30 min ze zastávky Hlavní Nádraží D na zastávku Dolany, Véska, náves: buď linkou 701 přímo; nebo linkou 700 s přestupem na zast. Dolany, rest. na linku 701

 

Další informace: