Přijetí náměstkem hejtmana

12. 4. 2018 13:56

Naši reprezentanti byli včera přijati náměstkem hejtmana Olomouckého kraje Františkem Jurou. Děkujeme za podporu!

Přepis článku z webu Olomouckého kraje:

Tanečníky z olomouckého klubu Olymp, kteří letos uspěli už na třech republikových šampionátech, dnes v sídle Olomouckého kraje přijal náměstek hejtmana pro oblast sportu František Jura. Reprezentanti tanečního klubu získali celkem deset medailí.

„Tři mistrovství a z nich desítka cenných kovů – to je číslo, které ohromí. Mladí tanečníci z klubu Olymp si proto určitě zaslouží pochvalu a poděkování za to, že tak skvěle reprezentují Olomoucký kraj,“ řekl náměstek hejtmana František Jura.

Tanečníci uspěli na Mistrovství České republiky ve společenských tancích v Kojetíně, v latinskoamerických tancích v Praze a ve standardních tancích v Třinci. Získali tři zlaté, pět stříbrných a dvě bronzové medaile.

„Je důležité, když po dřině přijde něco, co jasně ukáže, že to člověk nedělal zbytečně. Pro moje svěřence je to navíc odměna za to, že museli snášet moje tréninkové metody,“ žertoval vedoucí Tanečního klubu Olymp Olomouc a trenér Miroslav Hýža.

Pod názvem Olymp funguje taneční klub v Olomouci od roku 1989, kdy navázal na tradici a úspěchy z předcházejících let. V současnosti má na sto šedesát členů.

zdroj článku a fotografií: https://www.kr-olomoucky.cz/namestek-hejtmana-jura-se-setkal-s-uspesnymi-tanecniky-aktuality-7739.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook