Mistrovství republiky družstev

7. 12. 2018 01:25

Hned tři medailová umístění vybojovala družstva TK Olymp na Mistrovství České republiky.

 

Poslední listopadová neděle patřila národnímu šampionátu družstev. Náš taneční klub Olymp měl několikanásobné zastoupení jak v juniorské věkové kategorii, tak v dospělých.

Ve standardních tancích juniorů obsadilo družstvo A druhé místo z celkových dvanácti. Družstvo tančilo ve složení: Mikuláš Svěntý a Julia Procházková, Adam Čadílek a Anna Blokešová, Dominik Veverka a Julie Kasálková a Daniel Borůvka a Barbora Borůvková.

Mezi čtrnácti družstvy dospělých vybojovalo ve standardních tancích naše družstvo A bronzové umístění. Toto družstvo tančilo ve složení: Dmitrijs Zujevs a Aneta Kouřilová, Jakub Pozdíšek a Ester Dostálová, Roman Pecha a Anna Banková a Vilém Šír a Hanna Šišková. Díky jejich postupu do finále mohl také celý taneční klub předvést svůj nástup:

V latinskoamerické části soutěže zabodovalo naše juniorské družstvo A - vytančilo bronzové medaile v konkurenci 15 družstev. V tomto družstvu tančili: Mikuláš Svěntý a Julia Procházková, Adam Čadílek a Anna Blokešová, Dominik Veverka a Julie Kasálková a Daniel Borůvka a Barbora Borůvková.

Další fotografie a videa si můžete prohlédnout zde:

Videa:https://www.youtube.com/playlist?list=PLD4-mhB5wCEcFKvbAUSvNmrT1wjPPojye

Fotogalerie:https://www.facebook.com/pg/tanecnisvetofficial/photos/?tab=album&album_id=1201017103387021

Děkujeme nejen těmto nejúspěšnějším párům, ale všem ostatním tanečníkům, kteří hájili barvy klubu na republikovém mistrovství! Dále také patří poděkování kapitánům jednotlivých týmů, všem obětavým rodičům, věrným fanouškům a v neposlední řadě také našemu fotografovi a kameramanovi ;)