Obnovujeme činnost

7. 5. 2020 15:12

Od 11. 5. budeme za přísných hygienických podmínek obnovovat sportovní tréninky.

Vážení členové, 
na základě usnesení vlády ze dne 30. 4. 2020 č. 490 a 493 obnovujeme k pondělí 11. 5. 2020 sportovně tréninkovou činnost v omezených podmínkách. Na základě komunikace s Krajskou hygienickou stanicí jsme sestavili dočasná pravidla, kterými se výuka bude řídit (najdete je na elektronické nástěnce klubu spolu s dalšími pokyny). 

Fialová skupina a skupina Prvňáci zahájí svůj trénink až 4. 6. 2020.

Novinkou je zřízení programu přípravy vrcholových sportovců v tanečním sportu pod vedením Pavla Grepla a Miroslava Hýži pro reprezentanty a tanečníky, kteří se chtějí připravit na novou sezónu jako profesionální sportovci. Bližší informace a přihlášky do tohoto programu najdete ZDE

Rozbíhá se jak skupinová tak individuální výuka, žádáme všechny členy i rodiče, aby dodržovali stanovená pravidla. 

Rozpis skupinových tréninků: 

MODRÁ SKUPINA
Pondělí 16:00 Standard, Hýža, SGO
Pondělí 16:50 Kondiční pohybovka, Grepl, SGO
Úterý 16:00 Performance, Hýžová, Holečkova
Úterý 16:50 Practise, Hýžová, Holečkova
Čtvrtek 16:00 Latina, Hýža, Holečkova
Čtvrtek 16:50 Performance, Hýža, Holečkova

ŽLUTÁ SKUPINA
Rozdělena na dvě části:
1) Fázovaná příprava vrcholových sportovců 
2) Sloučení s červenou skupinou

ČERVENÁ SKUPINA
Středa 18:00 Performance, SGO, Hýža,
Čtvrtek 16:50 Latina, Karásek, Holečkova
Pátek 16:20 Pohybová průprava, SGO, Hýža/Grepl
Pátek 17:10 Standard, Hýža, SGO

ZELENÁ SKUPINA
Pondělí 18:30 Latina, Grepl, SGO
Středa 18:00 Performance, Hýža, SGO
Pátek 15:30 Standard, Grepl, SGO
Pátek 16:20 Pohybová průprava, SGO, Hýža/Grepl

ORANŽOVÁ SKUPINA
Pondělí 16:50 Pohybovka, Grepl, SGO
Úterý 16:00 Latina, Hýžová ml., Holečkova
Úterý 16:50 Performance, Hýžová ml, Holečkova
Pátek 15:40 Standard, Hýžová ml, Holečkova

FIALOVÁ SKUPINA – od 5. 6.
Pondělí 13:40 Standard, Hýžová, Holečkova
Středa 13:30 Latina, Hýžová, Holečkova
Středa 14:30 Kondiční pohybovka, Grepl, Holečkova
Pátek 13:30 Practise, Hýžová, Holečkova

PRVŇÁCI – od 4. 6.
Úterý 13:30, Hýžová, Holečkova
Čtvrtek 13:30, Hýžová, Holečkova

PROSTĚJOV 1
Pondělí 16:00, Pecha, Sál Gala
Středa 15:00, Pecha, Sál Gala

PROSTĚJOV 2
Pondělí 17:10, Pecha, Sál Gala
Středa 16:10, Pecha, Sál Gala

PŘEROV 1 
Pondělí 17:00, Hýžová ml., Sokol
Středa 17:00 Hýžová ml., Sokol

PŘEROV 2
Pondělí 18:00, Hýžová ml., Sokol
Středa 18:00, Hýžová ml., Sokol

OLYMPDANCE
Pátek 16:45, Matýsek, Holečkova
Nutno přihlásit u Martina Matýska – www.olympdance.cz.