Staň se součástí našeho klubu!

10. 9. 2020 16:50

Nabíráme nové členy do přípravek

Zveme Vás na ukázkovou hodinu do našeho tanečního klubu. Na této hodině budete mít možnost zhlédnout ukázku tréninku tanečního sportu nejlepšího tanečního klubu v Olomouckém kraji, a hlavně zapsat své děti nebo sebe do nově vznikající přípravky tanečního sportu. 

Co uvidíte?
Několik druhů sportovně tanečního tréninku v podání našeho trenérského kolektivu. Ukážeme Vám, co se u nás členové naučí za rok, dva nebo více let. Uvidíte, že taneční sport není jen pro slečinky. Naopak hledáme borce a slečny, kteří na sobě chtějí pracovat a chtějí být úspěšní. 

Taneční klub Olymp v loňském roce dosáhl na titul mistrů České republiky v tanečním sportu ve věkové kategorii juniorů a titul vicemistrů ve věkové kategorii do 21 let. Hledáme nové nadějné sportovce, kteří se spolu s námi mohou stát novými mistry v tanečním sportu!

Ukázková hodina je zdarma a s sebou si nic speciálního brát nemusíte. Rozvrh tréninků pro nové členy budeme tvořit po přihláškách. 

Olomouc
23. 9. 2020 v 17:00 Taneční centrum na FZŠ Holečkova, Holečkova 10, vchod z ulice Schweitzerova (zelenou brankou vedle autobusové zastávky)