Mistrovské tancování v Přáslavicích

24. května 2013
O víkendu se v Přáslavicích nedaleko Olomouce uskuteční nevšední taneční událost. Po sedmi letech náš klub vrací do tanečního dění v Olomouckém kraji soutěž Taneční ligy dospělých, kde se představí opravdové taneční hvězdy.
Taneční liga by podle nového harmonogramu měla začít v sobotu krátce po třetí hodině odpolední. Dopoledne budou probíhat soutěže tříd D,C a B a Taneční liga seniorů. Nedělní program nabídne převážně dětské a juniorské soutěže, program začíná krátce po deváté hodině ranní.
Po uzavření přihlášek evidujeme 466 přihlášených tanečních párů, nejen z České republiky, ale i hosty ze Slovenska nebo Polska. Mezi přihlášenými páry nechybí i největší hvězdy českého tanečního nebe, přijedou všichni mistři České republiky v hlavní kategorii, kategorii do 21 let i kategorii mládež (do 18 let).
V Přáslavicích by se o víkendu měli představit devítinásobní mistři České republiky ve standardu Martin Dvořák a Zuzka Šilhánová, vicemistři Martin Houška a Andrea Třeštíková, finalisté desítky i standardu Michal Drha a Klára Zámečníková, rovněž finalisté standardu, latiny i desítky dospělých a mistři ČR do 21 let ve standardu i latině Michal Horníček s Yana Grishchenko.
I v tancích latinskoamerických přijedou letošní mistři ČR Filip Karásek a Sabina Pišková, vicemistři Radek Mucha a Vitalija Tyrnova nebo dva vedoucí páry taneční ligy Lukáš Chmelík a Zuzka Šťastná a Aleš Petráň s Táňou Dorinou. I v soutěžích třídy A bude leccos k vidění, mezi přihlášenými figurují např. letošní mistři ČR ve standardu, latině i desítce v kategorii mládež: Jiří Vala a Aneta Krejčí a další výborní tanečníci.
Diváci se mohou těšit také na domácí želízka v ohni Miroslava a Marii Hýžovi a Adama Jendrulka s Ivou Riederovou, kteří do soutěží Taneční ligy půjdou s finálovými ambicemi. Budeme se na Vás těšit, nashledanou v Přáslavicích.
PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 4586bcc