Výsledky za červen

9. září 2013
01.06.2013 - Jarní cena Chrudimě - Chrudim

Jun-II-C-STT (9)
8.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Jun-II-C-LAT (13)
13.místo Chytil Marek & Steckerová Ella

01.06.2013 - Cena TŠ SALTA - Benešov

Dospělí-C-STT (12)
8-9.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
Dospělí-C-LAT (14)
7.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka

02.06.2013 - Spektrum festival 2013 - Praha

Dospělí-C-STT (15)
6.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE
Dospělí-C-LAT (14)
4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE

08.06.2013 - Cena SVČ a města Hodonína - Hodonín

Jun-I-C-LAT (10)
3.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
Jun-II-C-STT (15)
15.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Jun-II-C-LAT (19)
12.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Hobby-Děti-I (5)
4.místo Směták Marek & Zymová Aneta
Hobby-Děti-II (12)
12.místo Směták Marek & Zymová Aneta
Dospělí-D-STT(12)
3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
Dospělí-D-LAT (9)
2.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE

15.06.2013 - O pohár starosty obce Hlubočky - Mariánské údolí

Jun-I-C-LAT (9)
4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
7-8. místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Jun-I-B-LAT (7)
5.místo Šír Vilém & Šírová Nela
Jun-II-D-LAT (7)
7.místo Curtis Robin & Žáčková Zuzana
Jun-II-C-STT (10)
2.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
6.místo Šír Vilém & Šírová Nela FINÁLE
8-9.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
10.místo Chytil Marek & Steckerová Ella
Jun-II-C-LAT (12)
5.místo Chytil Marek & Steckerová Ella FINÁLE
Jun-II-B-LAT (10)
2.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
7.místo Šír Vilém & Šírová Nela
Dospělí-D-STT (6)
1.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
6.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
Dospělí-D-LAT (10)
3.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka FINÁLE
10.místo Šindler Patrik & Górová Veronika
Dospělí-C-STT (10)
4.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka FINÁLE
Dospělí-C-LAT (8)
2.místo Bečka Jakub & Juračková Sandra FINÁLE
5.místo Grepl Pavel & Slavotínková Radka
Hobby-Děti-II (12)
5.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie FINÁLE
10-11.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
10-11.místo Směták Marek & Zymová Aneta
12.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
Hobby-Jun-I-KOMB. (12)
8.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie
9.místo Směták Marek & Zymová Aneta
10.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena
11-12.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
-Jun-II-KOMB. (12)
7.místo Ogoun Pavel & Kuncová Natálie
11.místo Bureš David & Tiefenbachová Eliška
12.místo Ohera Aleš & Kuncová Magdalena

15.06.2013 - Otavský pohár SIKO 2013 - 29.ročník - Písek

Dospělí-A-LAT (18)
7.místo Jendrulek Adam & Riederová Iva

16.06.2013 - HAM, HAM ANEB - Brno

Děti-II-C-STT (5)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
Děti-II-C-LAT (5)
1.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE
Jun-I-C-STT (6)
5-místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora
Jun-I-C-LAT (10)
4.místo Borůvka Daniel & Borůvková Barbora FINÁLE

26.06.2013 - Hry VI. letní olympiády dětí a mládeže ČR - Uherské Hradiště

Jun-II-D,C,B-10T (13)
3.místo Homola Dominik & Uvízlová Mirka FINÁLE
PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 5e78c87