2. říjnová sobota ve znamení úspěchů

14. října 2015

2. říjnovou sobotu proběhla soutěž v Blansku. V kategorii Junior-I-D STT i Děti-II-D STT se dostal do finále Dominik Veverka a Eliška Fialová a obsadil v obou zmíněných kategoriích krásné 4. místo. Kategorii Junior-II-B LAT a Junior-II-B STT vyhráli sourozenci Šírovi, kteří obdrželi své poslední potřebné finálové umístění pro zisk třídy A ve standardních tancích. Musejí si však ještě počkat, až budou věkově odpovídat kategorii mládež. Těšíme se, až v nové kategorii zazáří. 
I v ,,dospělácké" skupině jsme měli zastoupení na předních příčkách. Manželé Hrabalovi byli na své vůbec první soutěži v registrované skupině a skončili v kategorii Dospělí-D STT těsně před finálem. Ve stejné kategorii soutěžili i jejich kolegové, David Tomášek a Veronika Honová, kteří soutěž vyhráli a nejen, že si odvezli zlaté medaile, ale obdrželi i své první finálové umístění potřebné pro postup do vyšší třídy. I v latinské části jsme zaznamenali skvělý výsledek. Pár ve složení Jakub Soušek a Kateřina Oherová, kteří byli rovněž poprvé na soutěži v registrované skupině, také získal zlatou medaili a finálové umístění.
I na druhé straně republiky se soutěžilo, konkrétně v Liberci. Měli jsme zastoupení jen v nejvyšších třídách. V kategorii Dospělí-A STT skončil těsně před branami finále Pavel Grepl a Štěpánka Peřestá. Dospělí-A LAT vyhrál Matěj Otčenášek s Eliškou Koldovou a odvezli si třetí finálové umístění.

Všem párům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci!

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 549dbb4