Brněnské úspěchy – Dynasit Kometa Cup 2015

1. prosince 2015

Poslední víkend v listopadu proběhla soutěž v Brně, na kterou se všechny naše páry těšily. Je to jedna z nejhezčích nemistrovských soutěží, jistě k tomu přispívá i příjemné prostředí kampusu Masarykovy univerzity.

V sobotu se představily páry třídy A a M. V kategorii Dospělí-A-STT nastoupilo pět párů z našeho klubu, všechny se probojovaly do semifinále. Veronika Górová a Lukáš Hanzlík, Jakub Janků a Lenka Dobešová, Jakub Zárybnický a Vasilisa Hošovská v tomto kole skončili a do finále postoupily dva páry, kde obsadily medailové příčky. Pavel Grepl a Štěpánka Peřestá zde získali své první F pro postup do třídy M za 3. místo a celou soutěž vyhrál Roman Pecha a Kateřina Srostlíková, kteří tím získali třídu M!

Další soutěž byla v třídě A v latinsko amerických tancích, kde jsme měli dva zástupce, z nichž Roman Pecha a Kateřina Srostlíková skončili na 4. místě.

Úspěchy náš klub zaznamenal i v taneční lize, kde jsme se mohli pochlubit reprezentací dvou párů - Matěj Očenášek a Eliška Koldová, s nimiž jsme se v soutěži museli rozloučit těsně před branami finále v latině i ve standardu – a náš šéftrenér Miroslav Hýža a Dominika Feglová, kteří vyhráli stříbrnou medaili.

 

Řetězové sklízení úspěchů pokračovalo i další den. V Dospělí-D-STT naše páry obsadily medailové pozice: 3. místo Aleš Pala a Reichová Eliška a 2. místo David Tomášek a Veronika Honová, kterým se podařilo získat třídu C!

V kategorii Dospělí-D-LAT se utkaly dva páry z TK Olymp, František Topič a Nikola Stará vyhráli soutěž a do třídy C chybí opravdu jen krok. V Dospělí-B-LAT zabodoval pár Pavel Grepl a Štěpánka Peřestá – obdrželi své první F ze 3. příčky.

V taneční lize Jun-I soutěžil Daniel a Barbora Borůvkovi, kteří ve standardu vyhráli a v latině byli 2. Taneční liga Jun-II proběhla za účasti Viléma Šíra a Nely Šírové. Ti obdrželi 2. místo v LAT a 3. místo ve STT. Ve finále taneční ligy mládeže byli opět Roman Pecha a Kateřina Srostlíková (2. místo ve STT a 5. místo v LAT) a Matěj Očenášek a Eliška Koldová (3. místo v LAT a 4. místo ve STT).

 

Kromě soutěží v Brně se naše páry vydaly i do Čech, konkrétně do Prahy, kde jsme sklidili také úspěch, za který můžeme poděkovat manželskému páru Pavel Hrabal a Lenka Hrabalová, kteří pro nás vybojovali 3. místo v kategorii Senior-I-D-STT, Senior-II-D-STT, Senior-II-D-LAT a nádherné 1. místo v Senior-I-D-LAT. Mezi hobby páry slavící úspěchy patří Pavel a Karolína Čadílkovi, kteří obdrželi 3. a 2. místo v latinsko amerických tancích.

 

Všem párům a trenérům moc gratulujeme, hlavně za nové třídy, a přejeme další zasloužené úspěchy.

 

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 5e78c87