Výsledky soutěží za poslední víkend

16. prosince 2015

12.12.2015 - WDSF European Cup Dnepropetrovsk Ukraine

Ten Dance (20)
12.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

12.12.2015 - WDSF World Open Dnepropetrovsk Ukraine

Adult Standard (66)
24.místo Radim Stupka - Tereza Jendrulkova

12.12.2015 - O Žlutého Smajlíka - soutěž Moravskoslezské diviz - Ostrava

Jun-II-D-STT (7)
2.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE (F)
5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester

Jun-II-D-LAT (7)
6.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Dospělí-D-STT (8)
5.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-D-LAT (6)
6.místo Tomášek David & Honová Veronika

Dospělí-C-STT (9)
5.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE

Senioři-I-D-STT (10)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE

Senioři-I-D-LAT (4)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-II-D-STT (7)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE (F)

Senioři-II-D-LAT (3)
1.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

13.12.2015 - Vánoční cena Pojišťovny Generali - BRNO

Jun-I-D-STT (9)
5.místo Ohera Aleš & Procházková Julia FINÁLE

Jun-I-D-LAT (12)
8.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

Jun-II-D-STT (8)
4.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina FINÁLE

Jun-II-D-LAT (10)
10.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina

Dospělí-D-STT (9)
4.místo Pala Aleš & Reichová Eliška FINÁLE

Dospělí-B-LAT (10)
7.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

Děti-II-D-STT (6)
3.místo Bureš David & Látalová Valerie FINÁLE
6.místo Ohera Aleš & Procházková Julia

Děti-II-D-LAT (5)
2.místo Ohera Aleš & Procházková Julia
4.místo Bureš David & Látalová Valerie

Jun-II-E-STT (9)
7.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

Dospělí-E-STT (16)
11.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Dospělí-E-LAT (12)
7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-E-STT (8)
6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Senioři-E-LAT (5)
2.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina

Děti-II-E (13)
9.-10.místo Tsepelev Maxim & Skalková Anna

12.-13.12. - WDSF Open Maribor Slovenia

Youth Latin (43)
21.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

Youth Standard (47)
8.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

12.-13.12. - WDSF World Open Maribor Slovenia

Adult Standard (62)
15.místo Miroslav Hyza - Dominika Feglova
22.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 341617b