Šťastné a veselé

24. prosince 2015

Ve středu 16. 12. proběhl na Slovanském gymnáziu vánoční practise, při jehož příležitosti se sešli jak naši nejstarší tanečníci, tak i naši nejmladší společně se svými rodiči. Na závěr tréninku si všichni vychutnali tradiční ochutnávku cukroví a nechyběla ani soutěž o nejlepší taneční perníček.

Na poslední letošní postupové soutěže se ještě vydaly některé páry do Ostravy, Rokycan a do Prahy. A úspěchy se nadělovaly takřka pod stromeček. Jmenovitě můžeme být pyšní na Michala Krause a Sabinu Mádrovou, ti vybojovali ve standardních tancích kategorie junior II D druhé místo. Dalšími šampióny se stali David Bureš s Valerií Látalovou, ti si z dětské kategorie ze standardu odvezli taktéž stříbro a z latiny dokonce zlatou medaili. A opravdovými borci na konec se ukázali být Pavel Grepl a Štěpánka Peřestá. Zúčastnili se dvou soutěží ve standardních tancích třídy A: v sobotu v Rokycanech si vytančili bronzové umístění, v neděli, v konkurenci 33 párů, si v Praze dokonce ještě o místo polepšili a darovali si tak k Vánocům dvě cenná finálová umístění potřebná k postupu do nejvyšší třídy M.

Vánočními svátky trénování nekončí, páry TK Olymp se už 27. prosince chystají na soustředění v Pršticích či v Ostravici, kde se budou připravovat na nadcházející mistrovství i na celý následující taneční rok. Budou pečlivě pracovat pod vedením těch nelepších trenérů, jako jsou například Jaroslav Kučera, Martin Odstrčil či Jan Tománek. V novém roce se budeme těšit na výsledky jejich dřiny a budeme jim fandit při nejbližší příležitosti, třeba právě na Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, které se uskuteční již 30. ledna v Olomouci.

Přejeme Vám všem krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016!

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 4586bcc