23.04.2016 - Mistrovství Prahy 2016, TL Dospělí a Velká cena Prahy v tanečním sportu - Praha
Dospělí-A-STT (32)
26.místo Hanzlík Lukáš & Górová Veronika
23.04.2016 O pohár klubu sportovního tance Swing Kroměříž Kroměříž
Děti-II-D-STT (4)
4.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína
Děti-II-D-LAT (6)
4.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína FINÁLE
Jun-I-D-STT (14)
13.-14.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína
Jun-II-D-STT (19)
5.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester FINÁLE
Jun-I-D-LAT (17)
10.místo Pavlíček Viktor & Kazdová Karolína
Jun-II-D-LAT (19)
10.místo Pozdíšek Jakub & Dostálová Ester
24.04.2016 O cenu Sokola Kroměříž Kroměříž
Jun-I-C-STT (10)
4.místo Směták Marek & Zymová Aneta FINÁLE
5.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie FINÁLE
10.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška
Jun-I-D-STT (11)
9.místo Bureš David & Špičáková Bára
Jun-I-D-LAT (11)
2.místo Čadílek Adam & Fialová Eliška FINÁLE (F)
8.-9.místo Bureš David & Špičáková Bára
Jun-I-C-LAT (14)
6.místo Směták Marek & Zymová Aneta
7.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
Děti-II-D-STT (5)
2.místo Bureš David & Špičáková Bára
Děti-II-C-STT (2)
1.-2.místo Směták Marek & Zymová Aneta
1.-2.místo Veverka Dominik & Látalová Valerie
Děti-II-D-LAT (4)
3.místo Bureš David & Špičáková Bára
Děti-II-C-LAT (4)
4.místo Směták Marek & Zymová Aneta
Dospělí-D-STT (11)
4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
6.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
7.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
Dospělí-C-STT (10)
7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška
8.místo Tomášek David & Honová Veronika
Dospělí-D-LAT (16)
3.místo Tomášek David & Honová Veronika FINÁLE (F)
7.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina
15.místo Kraus Michal & Mádrová Sabina
Senioři-I-D-STT (8)
3.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE
Senioři-I-C-STT (4)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE ZISK NOVÉ TŘÍDY B
Senioři-I-D-LAT (6)
1.místo Čadílek Pavel & Čadílková Karolina FINÁLE (F)
3.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka FINÁLE
23.4.2016 WDSF International Open Budapest Hungary
Adult Standard (51)
32.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova
Youth Standard (15)
4.místo Roman Pecha - Katerina Srostlikova FINÁLE