Olomouc Open

23. května 2016

21. května a 22. května byl pořádán již 3. ročník mezinárodní soutěže Olomouc Open, podruhé v řadě na výstavišti Flora v pavilonu A, kde jsme mohli být svědky úžasných tanečních výkonů, které byly dotvářeny senzační atmosférou.

V sobotu proběhla řada soutěží, ve kterých se představilo hned několik našich párů. V nejmladší kategorii Junior I latinské části jsme měli své zástupce Daniela Borůvku a Barboru Borůvkovou, kteří obsadili stříbrnou příčku v konkurenci 15 párů. Ve stejný den si vyzkoušeli také, jaké je to soutěžit proti mnohem starším tanečníkům a výsledek byl náramný. Skončili na děleném 11.-12. místě proti dalším 25 párům.

Tentýž den se utkali tanečníci i v kategorii dospělých soutěže International Open, kde si Matěj Očenášek s Eliškou Koldovou vytančili 26. místoJakub Janků s partnerkou Lenkou Dobešovou dělené 29.-31. místo.

V sobotu se zadařilo i v kategorii mládež ve standardních tancích, odkud si Roman Pecha s Kateřinou Srostlíkovou odvezli bronzovou medaili.

 

Hned následující den soutěžení pokračovalo. Sourozenci Borůvkovi se opět zúčastnili obou věkových kategorií, tentokrát ve standardních tancích a samozřejmě obstáli. V mladší kategorii obsadili bronzovou pozici a ani mezi staršími se neztratili a skončili na 8. místě, čímž porazili více než dvě třetiny startovního pole.

 

Vzorné reprezentaci děkujeme a gratulujeme k výsledkům.

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 341617b