Véska 2016 – prázdninová porce tréninků

27. srpna 2016

Rok s rokem se sešel a opět se uskutečnilo tradiční srpnové tréninkové soustředění. Tentokrát ale měla tato intenzivní příprava na novou taneční sezónu své zázemí v prostorách hotelu S-Port ve Vésce, kde s úspěchem proběhlo již soustředění před Mistrovstvím České republiky v deseti tancích. Účastníkům soustředění tedy bylo v hotelu po celou dobu k dispozici jak komfortní ubytování, strava či ideální tréninkové prostory, tak i možnost využít bazén nebo pokrytí WIFI.

Soustředění se zúčastnilo mnoho různých párů, od juniorů po páry seniorské kategorie i od začátečníků po páry mezinárodní třídy. Všichni tito tanečníci se mohli těšit účasti externích trénérů, jako jsou Pavla Lanfeldová či Martin Odstrčil, kteří přijeli vyučovat standardní tance, a pozvání také přijali Filip Karásek, Tereza Florová a Jaroslav Kučera, jakožto trenéři tanců latinskoamerických. Dále se naše páry připravovaly i pod vedením zkušených klubových trenéru, jmenovitě se jim věnovali Miroslav Hýža, Marie Hýžová st., Marie Hýžová ml., Lucie Benýšková, Pavel Grepl a Matěj Očenášek.

Celkem za pět dní soustředění proběhlo přes 250 individuálních a skupinových lekcí, páry se věnovaly nejen taneční, ale i důkladné pohybové a fyzické průpravě. Abyste se přesvědčili sami, zde můžete zhlédnout snímky pořízené přímo na parketě.

S koncem tanečního soustředění ovšem rozhodně neskončila příprava na blížící se soutěže, a proto se členové TK Olymp brzy se sejdou na zářijových trénincích v Olomouci. Již se těšíme na skvělé výsledky v nadcházející sezóně!

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 4586bcc