Výsledky soutěží za poslední víkend

29. června 2017

15.04.2017 - DANCE CUP 2017 - Drnovice

Jun-I-C-STT (5)
4.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Jun-II-C-STT (9)
4.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE
7.-á.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Jun-I-C-LAT (7)
1.místo Směták Marek & Látalová Valerie FINÁLE (F)
6.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Jun-II-C-LAT (12)
4.místo Směták Marek & Látalová Valerie FINÁLE
12.místo Svěntý Mikuláš & Procházková Julia

Jun-II-D-LAT (16)
3.místo Krajča Kryštof & Milarová Kamila FINÁLE (F)

TPV-Jun-I-KOMB (7)
4.místo Fedorco Marián & Libigerová Kateřina FINÁLE

Dospělí-E-STT (5)
1.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára
2.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla
3.místo Zlámal Filip & Jurošková Kristýna

TPV-Děti-II-KOMB  (10)
7.místo Fedorco Marián & Libigerová Kateřina

Dospělí-E-LAT (5)
2.místo Komárek Jakub & Zatloukalová Bára
4.místo Ocelík Václav & Martiníková Adéla
5.místo Zlámal Filip & Jurošková Kristýna

Dospělí-C-STT (8)
5.-7.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

Dospělí-B-LAT (7)
5.-6.místo Pala Aleš & Reichová Eliška

15.04.2017 - Mistrovství jižních Čech 2017 - Velká cena hejtmana Jihočeského kraje - - České Budějovice

Dospělí-A-STT (18)
2.místo Zujevs Dmitrijs & Šírová Nela FINÁLE (F)

Dospělí-A-LAT (23)
7.místo Zujevs Dmitrijs & Šírová Nela

15.04.2017 - MISTROVSTVÍ VÝCHODNÍCH ČECH 2017 - Hradec Králové

Dospělí-C-STT (5)
5.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

Dospělí-D-LAT (21)
8.místo Čehovský Filip & Slezáková Petra

Senioři-I-B-STT (7)
7.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-I-D-STT (18)
3.místo Beran Vojtěch & Kovačíková Tereza FINÁLE (F)

Senioři-II-B-STT (4)
4.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

Senioři-I-C-LAT (2)
2.místo Hrabal Pavel & Hrabalová Lenka

16.04.2017 - Novohradská číše 2017 - 39. ročník - Memoriál Karla Hrušky - České Budějovice

Dospělí-A-STT (17)
2.místo Zujevs Dmitrijs & Šírová Nela FINÁLE (F)

Dospělí-A-LAT (27)
13.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka
18.-19.místo Zujevs Dmitrijs & Šírová Nela

TL-Dospělí-STT (19)
1.místo Hýža Miroslav & Feglová Dominika FINÁLE
5.místo Pecha Roman & Koldová Eliška
17.-19.místo Janků Jakub & Dobešová Lenka

 

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 5421fac