Přijetí náměstkem hejtmana

12. dubna 2018

Přepis článku z webu Olomouckého kraje:

Tanečníky z olomouckého klubu Olymp, kteří letos uspěli už na třech republikových šampionátech, dnes v sídle Olomouckého kraje přijal náměstek hejtmana pro oblast sportu František Jura. Reprezentanti tanečního klubu získali celkem deset medailí.

„Tři mistrovství a z nich desítka cenných kovů – to je číslo, které ohromí. Mladí tanečníci z klubu Olymp si proto určitě zaslouží pochvalu a poděkování za to, že tak skvěle reprezentují Olomoucký kraj,“ řekl náměstek hejtmana František Jura.

Tanečníci uspěli na Mistrovství České republiky ve společenských tancích v Kojetíně, v latinskoamerických tancích v Praze a ve standardních tancích v Třinci. Získali tři zlaté, pět stříbrných a dvě bronzové medaile.

„Je důležité, když po dřině přijde něco, co jasně ukáže, že to člověk nedělal zbytečně. Pro moje svěřence je to navíc odměna za to, že museli snášet moje tréninkové metody,“ žertoval vedoucí Tanečního klubu Olymp Olomouc a trenér Miroslav Hýža.

Pod názvem Olymp funguje taneční klub v Olomouci od roku 1989, kdy navázal na tradici a úspěchy z předcházejících let. V současnosti má na sto šedesát členů.

zdroj článku a fotografií: https://www.kr-olomoucky.cz/namestek-hejtmana-jura-se-setkal-s-uspesnymi-tanecniky-aktuality-7739.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook 

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 5e78c87