Dva páry na srazu reprezentace

8. října 2012
Ve dnech 10.-11. září se uskutečnilo soustředění Reprezentace ČSTS, kde se setkaly ty nejlepší dospělé kategorie včetně největších českých hvězd. Své zastoupení zde měl i náš klub, dokonce dvojnásobné. Standardní části se účastnili Radim Stupka a Tereza Jendrulková, kteří si vysloužili pozvánku díky svému postavení v Rank listu ČSTS (aktuálně figurují na 9. místě). Standardní i latinskoamerické části se účastnili Miroslav a Marie Hýžovi, jenž jsou prvním náhradníkem Národního týmu v deseti tancích (4. místo v Rank Listu ČSTS). Standardní část zde vyučoval známý norský trenér a porotce Lasse Odegaard, latinskou část vedla další celebrita tanečního světa Holger Nitsche. Pro náš klub je to nejen skvělá vizitka, ale také přínos vzhledem k dalším párům, které budou moci čerpat z těchto informací a zkušeností na našich trénincích. Fotogalerie ze soustředění si můžete prohlédnout zde: http://korpancova.cz/zakaznici/Soustredeni_Reprezentace_Praha_2012_Lasse_Odegaard/ a zde: http://korpancova.cz/zakaznici/Soustredeni_Reprezentace_CSTS_Praha_2012_Holger_Nitsche/
PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 4586bcc