Finále na mistrovství v kombinaci

26. března 2013
Třetí letošní mistrovství republiky přineslo další finálovou účast pro náš klub. Po čtvrtém místu Dominika Homoly a Mirky Uvízlové z latinskoamerické soutěže přišel další úspěch tentokrát v kategorii dospělých. Devátého března se v brněnském kampusu konalo Mistrovství České republiky v deseti tancích a náš klub na něm rozhodně nehrál bezvýznamnou roli. Hlavní kategorie V soutěži startovala mezi šestadvaceti tanečními páry i dvě naše želízka v ohni s finálovými ambicemi. Zatímco Miroslav Hýža s Marií Hýžovou skončili před branami finále na osmém místě, Radimu Stupkovi s Terezou Jendrulkovou se postoupit podařilo a ve finále obsadili páté místo. Je to vůbec druhá finálová účast v kategorii dospělých pro náš klub. Před sedmi lety se povedlo obsadit čtvrté místo Pavlu Johnovi právě s Terezou Jendrulkovou. Mládež V kategoriích mládeže a do 21 let startoval Jakub Zárybnický s Kateřinou Vašíčkovou. Ani jedna soutěž se jim nevydařila podle představ, v kategorii mládež skončili na šestnáctém místě z osmnácti párů, v kategorii jednadvacítek obsadili deváté místo z jedenáctí startujících. Junior-II Dalšího zástupce jsme měli v kategorii junior-II, kde startoval Roman Pecha s Annou Steckerovou. Ve čtyřiadvacetičlenné soutěži obsadili osmnácté místo. Junior-I Dva naše taneční páry soutěžily v nejmladší kategorii junior-I. Oba si na své první ,,desítce\" mezi sedmadvaceti páry vedly velmi zdatně. Daniel a Barbora Borůvkovi postoupili do druhého kola, kde obsadili sedmnáctou příčku, Vilém a Nela Šírovi skončili nejtěsnějším možným rozdílem před branou druhého kola na dvacátém místě. Všem párům gratulujeme nejen k účasti, ale i k reprezentaci olomouckého tance.
PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 5e78c87