Výsledky našich párů na Mistrovství ČR

2011

10T

Jun I 6 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
Dospělí 9-10 Radim Stupka - Tereza Jendrulková
14-15 *Adam Jendrulek - Alena Starečková

STT

Jun I 12 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
Dospělí 19-20 *Adam Jendrulek - Alena Starečková
42-44 Rudolf Stupka - Kristýna Hlavicová

LAT

Jun I 18-20 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
38-41 Jiří Anderle - Veronika Chromcová

2010

10T

Jun I 10 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
Jun II 17 Jakub Zárybnický - Marie Hýžová
Mládež 3 *Radim Stupka - Michaela Riedlová
Dospělí 11 *Adam Jendrulek - Anna Starečková

STT

Jun I 12 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
Jun II 15-16 Marek Švarc - Monika Vymětalová
17 Jakub Zárybnický - Marie Hýžová
Mládež 4 *Radim Stupka - Michaela Riedlová
Dospělí 17 *Adam Jendrulek - Alena Starečková

LAT

Jun I 10-12 Dominik Homola - Mirka Uvízlová
Jun II 15 Jakub Zárybnicky - Marie Hýžová
Mládež 5 *Radim Stupka - Michaela Riedlová
Dospělí 34-35 *Jan Kúla - Tereza Jendrulková

2009

10T

Jun I 14 Jakub Zárybnický - Marie Hýžová
Mládež 5 *Adam Jendrulek - Alena Starečková
7 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Dospělí 11 Miroslav Hýža - Kristýna Hudeová

STT

Jun I 11 Jakub Zárybnický - Marie Hýžová
Mládež 5 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
6 *Adam Jendrulek - Alena Starečková
Dospělí 15 Miroslav Hýža - Kristýna Hudeová
27 *Adam Jendrulek - Alena Starečková

LAT

Jun I 9 Jakub Zárybnický - Marie Hýžová
Mládež 12 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová

2008

10T

Jun II 4 *Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Dospělí 12 Miroslav Hýža - Tereza Jendrulková

STT

Jun I 8 Jakub Brablec - Marie Hýžová
Jun II 6 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Dospělí 13-14 Miroslav Hýža - Tereza Jendrulková
17 Jiří Pohlodek - Lucie Fojtíková
34 Adam Jendrulek - Lucie Benýšková

LAT

Jun I 11 Jakub Brablec - Marie Hýžová
Jun II 6 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová

2007

10T

Jun II 22 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová

STT

11 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Dospělí 14 Miroslav Hýža - Tereza Jendrulková
17 Pavel John - Markéta Vlčková

LAT

Jun II 12 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Dospělí 13 *Martin Kordek - Michaela Gatěková

2006

10T

Jun II 3 *Adam Jendrulek - Kateřina Přibylová
Mládež 5 Miroslav Hýža – Lucie Benýšková
Dospělí 4 Pavel John - Tereza Jendrulková
11 Miroslav Hýža - Lucie Benýšková

STT

Jun II 3 *Adam Jendrulek - Kateřina Přibylová
Mládež 3 Miroslav Hýža - Lucie Benýšková
25-26 Tomáš Hroch – Vendula Benýšková
Dospělí 10 Pavel John - Tereza Jendrulková
13 Miroslav Hýža - Lucie Benýšková

LAT

Jun I 10-11 Radim Stupka - Kristýna Hlavicová
Jun II 16-17 *Adam Jendrulek - Kateřina Přibylová
Dospělí 12 *Martin Kordek - Michaela Gatěková

2005

10T

Mládež 3 Pavel John - Tereza Jendrulková
5 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
6 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
18 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Dospělí 7 Pavel John - Tereza Jendrulková

STT

Jun II 12 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Mládež 3 Pavel John - Tereza Jendrulková
13 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
31-33 Michal Zlámal - Lucie Benýšková
Dospělí 8-9 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
10-11 Pavel John - Tereza Jendrulková

LAT

Mládež 13 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
Dospělí 17 Martin Kordek - Jitka Szabó

2004

10T

Jun I 7 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Mládež 2 Pavel John - Tereza Jendrulková
7 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
8-9 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
Dospělí 7 Pavel John - Tereza Jendrulková

STT

Jun I 3 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Mládež 2 Pavel John - Tereza Jendrulková
3 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
5 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
12 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
17-18 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Dospělí 8 Pavel John - Tereza Jendrulková
16-17 Radim Kotrba – Markéta Vlčková

LAT

Jun I 7 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Mládež 10-11 Pavel John - Tereza Jendrulková
18 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
24 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
Dospělí 28 Martin Kordek – Jitka Szabová

2003

10T

Jun I 7 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Jun II 2 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
Mládež 4 Pavel John - Tereza Jendrulková
9 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
13 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
17-18 Pavel John - Kristýna Coufalová

STT

Jun I 7 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Jun II 4 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
32 Pavel Skála - Kateřina Kratochvílová
Mládež 7 Pavel John - Tereza Jendrulková
9 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
15 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
24 Tomáš Hroch - Veronika Benýšková
25 Pavel Řehulka - Jana Safernová
30 Tomáš Perlovský - Anita Šmídová
Dospělí 22 Radim Kotrba – Markéta Vlčková

LAT

Jun I 12 Adam Jendrulek - Vendula Benýšková
Jun II 6 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
Mládež 25-26 Pavel John - Kristýna Coufalová
30 Pavel John - Tereza Jendrulková
31-33 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
43-44 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
Dospělí 43-46 Martin Kordek - Jitka Szabová

2002

10T

Jun II 3 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
5 Pavel John - Tereza Jendrulková
7 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
12 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Mládež 12 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
22-23 Pavel John - Kristýna Coufalová

STT

Jun II 3 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
4 Pavel John - Tereza Jendrulková
7 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
13 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Mládež 10-11 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
30 Tomáš Perlovský - Anita Šmídová
31-32 Pavel John - Kristýna Coufalová

LAT

Jun II 10 Pavel John - Tereza Jendrulková
11 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
21 Petr Pohlodek - Petra Gromesová
25 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Mládež 33-34 Pavel John - Kristýna Coufalová
36-37 Radim Kotrba – Markéta Vlčková

2001

10T

Jun I 1 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
3 Pavel Skála - Petra Gromesová
Jun II 8 Jan Matoušek - Vendula Vojáková
13-14 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková

STT

Jun I 1 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
6 Pavel Skála - Petra Gromesová
Jun II 5 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
8 Pavel John - Tereza Jendrulková
11-12 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
23-26 Jiří Mišák - Nikol Nezvalová

LAT

Jun I 1 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
3 Pavel Skála - Petra Gromesová
Jun II 10 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
19-20 Jan Matoušek - Vendula Vojáková
30 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
31-32 Pavel John - Tereza Jendrulková

2000

10T

Jun I 3 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
5 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
15 Pavel John - Anita Šmídová
Jun II 3 Martin Kordek – Tereza Jendrulková
6 Radim Kotrba – Markéta Vlčková

STT

Jun I 3 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
8-10 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
17-18 Pavel John - Anita Šmídová
Jun II 5 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
6 Martin Kordek – Tereza Jendrulková
23-24 Pavel Řehulka - Jana Safernová
28-29 Jiří Řehulka - Kateřina Pabišková
35 Jiří Mišák - Nikol Nezvalová

LAT

Jun I 4 Miroslav Hýža – Denisa Walterová
9 Pavel John - Anita Šmídová
13 Tomáš Hroch – Veronika Benýšková
Jun II 7-8 Radim Kotrba – Markéta Vlčková
9 Martin Kordek – Tereza Jendrulková

Páry označené * jsou složené z různých klubů, ale jeden člen byl právoplatným členem TK Olymp Olomouc