Video

Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018

METLICKÝ - KASALOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
LOS CHOVANEC - ŠÁCHOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
TOMÁNEK - KOSMÁKOVÁ/ Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Tango
5. 4. 2019
KOPÁČEK - HRUBÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
POLÁŠEK - NAĎOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
SLEPIČKA - KLÁPOVÁ / Véska 2018/ TL-STT / Junior I./ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
VEVERKA - KASÁLKOVÁ/ Véska 2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
NOVÁK - VALIŠOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Tango
5. 4. 2019
MICHŇA - VESELÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
HLAVÁČ - MATUROVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
MUSAL - KUKUČOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
ŠÍR - ŠIŠKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Jive
5. 4. 2019
HLAWICZKA - ŠKŇOUŘIL / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
KOŽENÝ - CHALUPSKÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Dos/ FIN/ Samba
5. 4. 2019
LOS CHOVANEC - ŠÁCHOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
BORŮVKA - BORŮVKOVÁ / Véska 2018 / TL-LAT / Junior II. / FIN / Jive
5. 4. 2019
GAJDOŠ - RŮŽIČKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
FELCMAN - RŮŽIČKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Jive
5. 4. 2019
TOMÁNEK - KOSMÁKOVÁ / Véska 2018 / TL-LAT / Junior II./ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
NOVOTNÝ - NEBESKÁ / Véska 2018/ TL-LAT / Junior II./ FIN/ Samba
5. 4. 2019
MUSAL - KUKUČOVÁ / Véska 2018 / TL-STT/ Dos/ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Véska 2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
JALŮVKA - VÝDUCHOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Dos / FIN/ Valčík
5. 4. 2019
BURANT - PLACHÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Tango
5. 4. 2019
METLICKÝ - KASALOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Tango
5. 4. 2019
PŘIKRYL - LOS CHOVANCOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
KOČAŘ - RUDY / Véska 2018 / TL-STT/ Junior II./ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
LOS CHOVANEC - ŠÁCHOVÁ/ Véska 2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
BORŮVKA - BORŮVKOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
FELCMAN - RŮŽIČKOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior II. / FIN/ Valčík
5. 4. 2019
KUČA - ŠERÁKOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Tango
5. 4. 2019
TOMÁNEK - KOSMÁKOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
KOPÁČEK - HRUBÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
KOVÁRNÍK - JIŠKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Jive
5. 4. 2019
SLEPIČKA - KLÁPOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
PRÁGR - RUMPÍKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
VEVERKA - KASÁLKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
AKIMOV - HUŤKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Junior I./ FIN/ Samba
5. 4. 2019
HLAVÁČ - MATUROVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež / FIN/ Jive
5. 4. 2019
BRÜCK - RIEBAUEROVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež/ FIN/ Jive
5. 4. 2019
HUVAR - MARKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež/ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
METLICKÝ - KASALOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež/ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
PALLAS - HENDRYCHOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež/ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
TOMÁNEK - KOSMÁKOVÁ / Véska 2018/ TL-LAT/ Mládež/ FIN/ Samba
5. 4. 2019
BURANT - PLACHÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
BRÜCK - RIEBAUEROVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
KLÁPA - KRÁSOVÁ / Véska 2018/ TL-STT/ Mládež/ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019

Seznamy videí

MČR DRUŽSTVA LAT 24.02.2019 Zlín
MČR LAT 23.02.2019 Zlín
Austrian Pyramid Cup 17.2.2019
MČR DRUŽSTVA STT 3.2.2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA STT POSLEDNÍ KOLA 3.2.2019 PRAHA
MČR STT 2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA 25.11.2018 BRNO
Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice
TK Olymp Záznamy - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži Véska 2018
Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018
5th BANDI OK DANCE OPEN 19.5.2018
TL Frýdlant nad Ostravicí 5.5.2018
Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018
TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy MČR STT Sportovní hala STARS Třinec 04.03.2018
Záznamy MČR Lat Praha Lucerna 3.2.2018
Nezařazená videa