Video

Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018

024 Vojtěch Polák - Lucie Bartůšková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
023 Radek Doležal - Nicole Folcová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
022 Adam Bortlík - Adéla Doležalová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
019 Adam Bortlík - Adéla Doležalová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
017 David Herman - Eliška Koštovalová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
015 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
014 Jakub Huvar - Alexa Marková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
013 Lukáš Frydrych - Zuzana Růžičková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
012 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
011 Daniel Slovák - Kristýna Linhová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
010 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
009 David Jodl - Klára Faltusová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
007 Dušan Kočař - Šarlota Rudy /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
005 Viktor Hemlich - Tereza Holá /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
001 Adam Bortlík - Adéla Doležalová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
237 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
236 Marek Bureš - Anastasiia Iermolenko /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
235 Robin Ondráček - Anna Banková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
234 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Jive
5. 4. 2019
233 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Chacha
5. 4. 2019
232 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Samba
5. 4. 2019
231 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Finále/ Rumba
5. 4. 2019
226 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
223 Marek Bureš - Anastasiia Iermolenko /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
206 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Paso doble
5. 4. 2019
202 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Chacha
5. 4. 2019
200 Marek Bureš - Anastasiia Iermolenko /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Samba
5. 4. 2019
188 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
187 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
186 David Bureš - Anastasiia Iermolenko /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
185 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
184 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
175 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
172 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
170 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
169 Marek Bureš - Anastasiia Iermolenko /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Tango
5. 4. 2019
168 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Tango
5. 4. 2019
167 David Odstrčil - Tara Bohak /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
166 Robin Ondráček - Anna Banková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
156 Jakub Zárybnický - Tereza Kozlovská /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
072 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Jive
5. 4. 2019
071 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
070 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Rumba
5. 4. 2019
069 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Chacha
5. 4. 2019
068 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Samba
5. 4. 2019
062 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Quickstep
5. 4. 2019
061 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Slowfox
5. 4. 2019
060 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Valčík
5. 4. 2019
059 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Tango
5. 4. 2019
058 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Waltz
5. 4. 2019
057 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Finále/ Představení
5. 4. 2019
051 Rudolf Mistr - Monika Indráčková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
050 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
049 Rudolf Mistr - Monika Indráčková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
048 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
047 Rudolf Mistr - Monika Indráčková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
046 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
045 Rudolf Mistr - Monika Indráčková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
044 Rudolf Mistr - Monika Indráčková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
043 Jakub Brück - Anna Riebauerová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Mládež/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
034 Petr Novák - Vendulka Hrnčiříková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Chacha
5. 4. 2019

Seznamy videí

Ostatní
MČR DRUŽSTVA LAT 24.02.2019 Zlín
MČR LAT 23.02.2019 Zlín
Austrian Pyramid Cup 17.2.2019
MČR DRUŽSTVA STT 3.2.2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA STT POSLEDNÍ KOLA 3.2.2019 PRAHA
MČR STT 2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA 25.11.2018 BRNO
Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice
TK Olymp Záznamy - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži Véska 2018
Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018
5th BANDI OK DANCE OPEN 19.5.2018
TL Frýdlant nad Ostravicí 5.5.2018
Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018
TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy MČR STT Sportovní hala STARS Třinec 04.03.2018
Záznamy MČR Lat Praha Lucerna 3.2.2018
Nezařazená videa