Video

Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018

100 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
099 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
097 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
096 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
095 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Jive
5. 4. 2019
094 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Paso doble
5. 4. 2019
093 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Rumba
5. 4. 2019
092 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Rumba
5. 4. 2019
091 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Chacha
5. 4. 2019
090 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Samba
5. 4. 2019
089 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Samba
5. 4. 2019
066 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
065 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
064 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
063 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
056 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Jive
5. 4. 2019
055 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Paso doble
5. 4. 2019
054 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Rumba
5. 4. 2019
053 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Chacha
5. 4. 2019
052 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Semifinále/ Samba
5. 4. 2019
042 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
041 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
040 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
039 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
036 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
035 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
033 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
032 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
031 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
030 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
029 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
028 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
027 Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Tango
5. 4. 2019
025 Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
021 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
018 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
016 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
008 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
006 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
003 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
002 Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
165 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Jive
5. 4. 2019
164 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Paso doble
5. 4. 2019
160 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
159 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
158 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
155 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
154 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
153 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
152 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
151 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
149 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
148 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
147 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
146 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
145 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
144 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
142 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
141 Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
134 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
132 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
131 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
130 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
128 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
127 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
119 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
118 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
117 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
116 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
115 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
113 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
112 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
110 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
109 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
108 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
107 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
106 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
105 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
104 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
103 David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
101 Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
230 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Tanec Mistrů
5. 4. 2019
227 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
225 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
224 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
222 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
221 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
218 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
217 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
209 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Jive
5. 4. 2019
208 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Jive
5. 4. 2019
207 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Paso doble
5. 4. 2019
205 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Rumba
5. 4. 2019
204 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Rumba
5. 4. 2019
201 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ Semifinále/ Samba
5. 4. 2019
189 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
182 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Quickstep
5. 4. 2019
180 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Slowfox
5. 4. 2019
179 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Valčík
5. 4. 2019
178 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Tango
5. 4. 2019
177 Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
176 Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Semifinále/ Waltz
5. 4. 2019
174 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
173 Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
171 Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Dospělí/ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019

Seznamy videí

MČR DRUŽSTVA LAT 24.02.2019 Zlín
MČR LAT 23.02.2019 Zlín
Austrian Pyramid Cup 17.2.2019
MČR DRUŽSTVA STT 3.2.2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA STT POSLEDNÍ KOLA 3.2.2019 PRAHA
MČR STT 2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA 25.11.2018 BRNO
Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice
TK Olymp Záznamy - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži Véska 2018
Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018
5th BANDI OK DANCE OPEN 19.5.2018
TL Frýdlant nad Ostravicí 5.5.2018
Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018
TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy MČR STT Sportovní hala STARS Třinec 04.03.2018
Záznamy MČR Lat Praha Lucerna 3.2.2018
Nezařazená videa