Video

TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018

Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Valčík
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Tango
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Waltz
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Představení
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Představení
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Jive
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Rumba
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Chacha
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Samba
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Quickstep
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Slowfox
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Valčík
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Tango
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Waltz
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior II./ Finále/ Představení
5. 4. 2019
Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Paso doble
5. 4. 2019
Jakub Pozdíšek - Ester Dostálová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Tango
5. 4. 2019
Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Rumba
5. 4. 2019
Adam Čadílek - Vanesa Holíková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Tango
5. 4. 2019
Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Rumba
5. 4. 2019
Kryštof Krajča - Eliška Fialová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Valčík
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Rumba
5. 4. 2019
Daniel Borůvka - Barbora Borůvková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Quickstep
5. 4. 2019
Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Jive
5. 4. 2019
Maxim Tsepelev - Anna Skalková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Tango
5. 4. 2019
David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Chacha
5. 4. 2019
David Bureš - Barbora Špičáková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Waltz
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Samba
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Slowfox
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Chacha
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Chacha
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Tango
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Slowfox
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Samba
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Tango
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Jive
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Rumba
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Chacha
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Samba
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Quickstep
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Slowfox
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Valčík
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Waltz
5. 4. 2019
Dominik Veverka - Aneta Zymová /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Představení
5. 4. 2019
Mikuláš Svěntý - Julia Procházková /MČR T10 2018/ Kojetín/ Junior I./ Finále/ Představení
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Jive
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Paso doble
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Rumba
5. 4. 2019
Vilém Šír - Hana Anna Šišková /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Chacha
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Samba
5. 4. 2019
Roman Pecha - Eliška Koldová /MČR T10 2018/ Kojetín/ U21/ Finále/ Slowfox
5. 4. 2019

Seznamy videí

Ostatní
MČR DRUŽSTVA LAT 24.02.2019 Zlín
MČR LAT 23.02.2019 Zlín
Austrian Pyramid Cup 17.2.2019
MČR DRUŽSTVA STT 3.2.2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA STT POSLEDNÍ KOLA 3.2.2019 PRAHA
MČR STT 2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA 25.11.2018 BRNO
Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice
TK Olymp Záznamy - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži Véska 2018
Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018
5th BANDI OK DANCE OPEN 19.5.2018
TL Frýdlant nad Ostravicí 5.5.2018
Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018
TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy MČR STT Sportovní hala STARS Třinec 04.03.2018
Záznamy MČR Lat Praha Lucerna 3.2.2018
Nezařazená videa