Video

Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice

005 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
004 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
003 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
002 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
001 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
074 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
071 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
070 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
069 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
068 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
067 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
066 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
065 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
064 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
063 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
062 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
061 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
060 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
059 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Tango
5. 4. 2019
058 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
057 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ SEM/ Quickstep
5. 4. 2019
056 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ SEM/ Slowfox
5. 4. 2019
055 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ SEM/ Valčík
5. 4. 2019
053 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ SEM/ Tango
5. 4. 2019
052 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
051 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
050 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
049 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
048 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
047 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior I./ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
045 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ FIN/ Jive
5. 4. 2019
044 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
043 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
042 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
041 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ FIN/ Samba
5. 4. 2019
040 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ FIN/ Jive
5. 4. 2019
039 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ FIN/ Paso doble
5. 4. 2019
038 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
037 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
036 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ FIN/ Samba
5. 4. 2019
035 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ SEM/ Jive
5. 4. 2019
034 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ SEM/ Paso doble
5. 4. 2019
033 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ SEM/ Rumba
5. 4. 2019
032 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ SEM/ Chacha
5. 4. 2019
031 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ SEM/ Samba
5. 4. 2019
028 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ SEM/ Rumba
5. 4. 2019
027 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ SEM/ Chacha
5. 4. 2019
026 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-LAT/ Dos/ SEM/ Samba
5. 4. 2019
025 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
024 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
023 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
021 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
021 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
019 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
018 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
017 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ FIN/ Tango
5. 4. 2019
016 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
015 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ SEM/ Quickstep
5. 4. 2019
014 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ SEM/ Slowfox
5. 4. 2019
011 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ SEM/ Tango
5. 4. 2019
010 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ A-STT/ Dos/ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
009 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
008 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
007 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
006 . TSEPELEV - SKALKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ B-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
140 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
139 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
138 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
137 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
136 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
135 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
134 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Jive
5. 4. 2019
133 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
132 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Rumba
5. 4. 2019
131 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Chacha
5. 4. 2019
130 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ FIN/ Samba
5. 4. 2019
129 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
128 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
127 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
126 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Tango
5. 4. 2019
125 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
124 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ SEM/ Jive
5. 4. 2019
123 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ SEM/ Paso doble
5. 4. 2019
122 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ SEM/ Rumba
5. 4. 2019
121 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ SEM/ Chacha
5. 4. 2019
120 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ SEM/ Samba
5. 4. 2019
119 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Quickstep
5. 4. 2019
118 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Slowfox
5. 4. 2019
117 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Slowfox
5. 4. 2019
116 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Valčík
5. 4. 2019
115 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Tango
5. 4. 2019
114 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
113 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
111 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
110 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
108 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
107 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
106 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
105 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
104 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
103 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
102 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
101 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
098 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
096 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Tango
5. 4. 2019
095 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
094 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Dos/ 1.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
093 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
092 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
091 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
090 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
089 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
088 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
087 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
086 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
085 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
084 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior II./ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
083 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ SEM/ Jive
5. 4. 2019
082 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ SEM/ Paso doble
5. 4. 2019
081 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ SEM/ Rumba
5. 4. 2019
080 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ SEM/ Chacha
5. 4. 2019
079 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Junior I./ SEM/ Samba
5. 4. 2019
078 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ SEM/ Quickstep
5. 4. 2019
076 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ SEM/ Valčík
5. 4. 2019
075 . POZDÍŠEK - DOSTÁLOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Mladež/ SEM/ Tango
5. 4. 2019
185 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Quickstep
5. 4. 2019
184 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Slowfox
5. 4. 2019
183 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Valčík
5. 4. 2019
182 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Tango
5. 4. 2019
181 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ FIN/ Waltz
5. 4. 2019
180 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ SEM/ Jive
5. 4. 2019
178 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ SEM/ Paso doble
5. 4. 2019
177 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ SEM/ Rumba
5. 4. 2019
175 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ SEM/ Chacha
5. 4. 2019
174 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ SEM/ Samba
5. 4. 2019
173 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ SEM/ Quickstep
5. 4. 2019
172 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ SEM/ Slowfox
5. 4. 2019
171 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ SEM/ Valčík
5. 4. 2019
170 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ SEM/ Tango
5. 4. 2019
169 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ SEM/ Waltz
5. 4. 2019
168 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
167 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Jive
5. 4. 2019
166 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
164 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
163 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
161 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
160 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 2.kolo/ Samba
5. 4. 2019
159 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
158 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
157 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
156 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Slowfox
5. 4. 2019
155 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
154 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Valčík
5. 4. 2019
153 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Tango
5. 4. 2019
152 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Tango
5. 4. 2019
151 . BORŮVKA - BORŮVKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
150 . HRUŠKA - LÁTALOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 2.kolo/ Waltz
5. 4. 2019
148 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Jive
5. 4. 2019
147 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Paso doble
5. 4. 2019
146 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Rumba
5. 4. 2019
145 . ŠÍR - ŠIŠKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Chacha
5. 4. 2019
143 . MATÝSEK - ŠÍROVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-LAT/ Dos/ 1.kolo/ Samba
5. 4. 2019
142 . SVĚNTÝ - PROCHÁZKOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019
141 . ČADÍLEK - BLOKEŠOVÁ/ Otrokovice 22.9.2018/ TL-STT/ Junior II./ 1.kolo/ Quickstep
5. 4. 2019

Seznamy videí

MČR DRUŽSTVA LAT 24.02.2019 Zlín
MČR LAT 23.02.2019 Zlín
Austrian Pyramid Cup 17.2.2019
MČR DRUŽSTVA STT 3.2.2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA STT POSLEDNÍ KOLA 3.2.2019 PRAHA
MČR STT 2019 PRAHA
MČR DRUŽSTVA 25.11.2018 BRNO
Taneční festival TK Gradace Kroměříž 22.9.2018 Otrokovice
TK Olymp Záznamy - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži Véska 2018
Finálové páry - Taneční liga města Olomouce a Memoriál Dr. Miroslava Hýži - Véska 25.-26. 2018
5th BANDI OK DANCE OPEN 19.5.2018
TL Frýdlant nad Ostravicí 5.5.2018
Záznamy MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy TK Olymp Olomouc MČR T10 Kojetín 24.3.2018
TK Olymp na MČR T10 Kojetín 24.3.2018
Záznamy MČR STT Sportovní hala STARS Třinec 04.03.2018
Záznamy MČR Lat Praha Lucerna 3.2.2018
Nezařazená videa