Soustředění Olympteam Camp 2018 vol. 3

1. 12. 2018 13:32

Zítra se uskuteční letošní třetí a dosud největší soustředění série Olympteam Camp 2018.

Soustředění proběhne v prostorách Základní školy Holečkova na adrese Holečkova 10, Olomouc (vstup do tanečního centra je od zastávky Povel-škola). Budeme trénovat v pěti tréninkových skupinách souěžně na 4 sálech, k dispozici budou 3 šatny a relaxační místnost s celodenním dozorem, kde budou děti trávit čas mezi tréninky.

Taneční klub Olymp se těmito jednodenními pravidelnými kempy snaží přiblížit taneční sport širší veřejnosti, proto je cena soustředění z části hrazená z klubových prostředků a tanečníci platí jen částku od 150 do 300 korun za celodenní intenzivní tréninkový program včetně individuálních lekcí s trenéry mistrů České republiky Miroslavem Hýžou a Filipem Karáskem, další tréninky jsou vedeny proškoleným a sehraným trenérským kolektivem ve složení Marie Hýžová, Lucie Benýšková, Pavel Grepl, Roman Pecha, Lenka Dobešová, Vilém Šír, Nela Šírová a Hana Šišková.

Pro každou z pěti tréninkových skupin je připraven speciálně upravený tréninkový program šitý na míru dle věku a tanečních dovedností, který se sestává z tréninku standardních tanců, latinskoamerických tanců, sportovní kondiční přípravy, přednášky o tanečním sportu a závěrečného practise, kde se potkají všechny skupiny a předvedou, co se naučily. 

Chtěli bychom tímto poděkovat všem tanečníkům za projevenou důvěru, neboť 106 přihlášených z devíti tréninkových skupin je náš dosavadní rekord, ale také velká zodpovědnost. Proto se celý týden připravujeme na to, aby vše šlapalo a aby se Vám akce líbila a abychom společně odvedli velký kus práce a zábavy. 

Váš trenérský tým. #olympteam

Organizační pokyny:
1. začátek 8:15
2. konec 18:45
3. rozpis individuálních lekcí ke stažení v PDF (jen proregistrované. Nemáte profil? zaregistrujte se ZDE) Na klubovém facebooku je k dispozici PNG.
4. rozdělení do skupin
5. co s sebou: taneční oděv a obuv, sportovní oděv a obuv (sálová), jídlo, pití
6.. ostatní pokyny na místě u garantů skupin: 

žlutá - Filip Karásek
zelená - Pavel Grepl
oranžová - Lenka Dobešová
fialová - Nela Šírová
modrá - Marie Hýžová.