Soustředění Olympteam Camp 2018 vol. 3

1. prosince 2018

Soustředění proběhne v prostorách Základní školy Holečkova na adrese Holečkova 10, Olomouc (vstup do tanečního centra je od zastávky Povel-škola). Budeme trénovat v pěti tréninkových skupinách souěžně na 4 sálech, k dispozici budou 3 šatny a relaxační místnost s celodenním dozorem, kde budou děti trávit čas mezi tréninky.

Taneční klub Olymp se těmito jednodenními pravidelnými kempy snaží přiblížit taneční sport širší veřejnosti, proto je cena soustředění z části hrazená z klubových prostředků a tanečníci platí jen částku od 150 do 300 korun za celodenní intenzivní tréninkový program včetně individuálních lekcí s trenéry mistrů České republiky Miroslavem Hýžou a Filipem Karáskem, další tréninky jsou vedeny proškoleným a sehraným trenérským kolektivem ve složení Marie Hýžová, Lucie Benýšková, Pavel Grepl, Roman Pecha, Lenka Dobešová, Vilém Šír, Nela Šírová a Hana Šišková.

Pro každou z pěti tréninkových skupin je připraven speciálně upravený tréninkový program šitý na míru dle věku a tanečních dovedností, který se sestává z tréninku standardních tanců, latinskoamerických tanců, sportovní kondiční přípravy, přednášky o tanečním sportu a závěrečného practise, kde se potkají všechny skupiny a předvedou, co se naučily. 

Chtěli bychom tímto poděkovat všem tanečníkům za projevenou důvěru, neboť 106 přihlášených z devíti tréninkových skupin je náš dosavadní rekord, ale také velká zodpovědnost. Proto se celý týden připravujeme na to, aby vše šlapalo a aby se Vám akce líbila a abychom společně odvedli velký kus práce a zábavy. 

Váš trenérský tým. #olympteam

Organizační pokyny:
1. začátek 8:15
2. konec 18:45
3. rozpis individuálních lekcí ke stažení v PDF (jen proregistrované. Nemáte profil? zaregistrujte se ZDE) Na klubovém facebooku je k dispozici PNG.
4. rozdělení do skupin
5. co s sebou: taneční oděv a obuv, sportovní oděv a obuv (sálová), jídlo, pití
6.. ostatní pokyny na místě u garantů skupin: 

žlutá - Filip Karásek
zelená - Pavel Grepl
oranžová - Lenka Dobešová
fialová - Nela Šírová
modrá - Marie Hýžová.

PŘIDEJ SE K NÁM
A OBJEV LÁSKU K TANCI
Chci tančit

Kontakt

Taneční klub

Taneční klub Olymp Olomouc

Jiráskova 25, 779 00 Olomouc
IČO: 68347286
[email protected]
Kontaktní detaily

Taneční sály

Taneční centrum při FZŠ Holečkova

Holečkova 10, 779 00 Olomouc
(vchod brankou u zastávky Povel, škola)

Tělocvična Slovanského gymnázia

Jiřího z Poděbrad 13, 779 00 Olomouc
(vchod bránou z ulice U reálky)

Podporují nás

Český svaz tanečního sportu
Český svaz tanečního sportu
Město Olomouc
Město Olomouc
Olomoucký kraj
Olomoucký kraj
Město Prostějov
Město Prostějov
Národní sportovní agentura
Národní sportovní agentura
© 2023 TK Olymp Olomouc, z. s.
Realizace: Jakub Zárybnický
Verze: 549dbb4